Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ne sećam se modela iskreno. Trebao mi hitno i izgasi se i paralizuje me a nije bio prvi put, niti imam broj da javim gde sam nekome niti bilo šta, i ja od neku pozidu ga pošaljem u stilu Aarona Rodgersa. Radio je i posle toga ali odmah sam uzeo novi. I imao sam HTC uporedo to sam zaboravio. On je bio malo bolji performansama, ali nije mogao da se popravi, posle 20 dana od resetovanja kreće ekran da baguje i ništa. Kao neka sistemska greška.

    Rekao sam neću android uzeti pa da je džabe
    Uzmes Nokiu i Bog da te vidi.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Znači nemam sreće u ljubavi tj sa androidima.

      Ali sad ne bih mogao da promenim nikako baš navika. Pre toga nisam ni znao koji iphone postoje. Posle sam skontao da su svi nosili onu 5icu, a mnogi tek sada kupuju 6. To je po meni glupo, pre bih onda uzeo taj Xiaomi da ne mogu poslednje modele, tako uzimaju samo da bi nosili Iphone. Pucaš 300 evra za polovn 6icu a imaš noviji dve god xiaomi koji je jači mnogo.. za te neke pare.

      3310 bih uzeo sada, da šaljem za London dilerima

      Comment


      • Samsung i dalje ima najvise problema sa bagovima, kocenjem i potreban im je reboot cesce od drugih i to je cinjenica, ali nista sto bi se smatralo deal breakerom ipak. Za ovih osam mjeseci nijedan bag nisam imao, nijednom nisam morao da rebootujem telefon, to radim samo kad stigne update jer drugacije ne moze da ga instalira jelte.
        sigpic

        Comment


        • Sedmi mesec i nakav bag, ribot i slično..
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • A Huawei kakav je niko ne pominje?

            Comment


            • Odlican, pa oni su treci na svijetu sa 10% trzista i brze ce preteci Epl koji drzi 12% trzista. Opo ima 8%, Saomi i Vivo 7% i onda ide LG sa 4%, svi ostali su u ozbiljnim problemima ako ne racunamo Google telefone. Sony i HTC se najvise muce i pitanje je oce li se izvuci. Samsung je naravno neprikosnoven na prvom mjestu sa 21% trzista.

              Opo i Vivo su sestrinske kompanije.
              sigpic

              Comment


              • Bas bzvz sto se Sony i HTC muce, meni se oni mnogo vise svidjaju nego Samsung, posebno HTC, prelep dizajn
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Čekaj je l Samsung prodavaniji od Iphone-a?

                  Comment


                  • Značajno drugačija situacija je kad se to prevede u profit. Tu je Apple neprikosnoven, što više govori o konzumerizmu nego o kvalitetu proizvoda.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Duplo, Samsung da oce mogao bi da drzi apsolutni monopol, a i ovako ga drzi. Njima su telefoni samo kap u ogromnom moru proizvoda i usluga koje rade. A sto se tice telefona Samsung Ajfonu proizvodi procesore, a od sad ga snadbijeva i ekranima, ostali od njih narucuju ekrane godinama vec, Samsung je nedostizni gigant i sad se mnogi pitaju je li Saomi sledeci Samsung, posto Saomi trenutno svasta radi, od telefona do carapa. Ali ipak nisu gradjevinska kompanija, Samsung i to jeste. Samsung je prije pet godina bio zasluzan za 20% ukupne juznokorejske ekonomije. To je drzava bukvalno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zanimljivo. Nisam imao pojma o ovome.
                        Nigde dokaza da je Apple umesan, ali moguce da jeste, kao i naravno ostale vodece svetske kompanije.

                        Comment


                        • Dobro profit, nego uredjaji i to, samo telefoni?

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Duplo, Samsung da oce mogao bi da drzi apsolutni monopol, a i ovako ga drzi. Njima su telefoni samo kap u ogromnom moru proizvoda i usluga koje rade. A sto se tice telefona Samsung Ajfonu proizvodi procesore, a od sad ga snadbijeva i ekranima, ostali od njih narucuju ekrane godinama vec, Samsung je nedostizni gigant i sad se mnogi pitaju je li Saomi sledeci Samsung, posto Saomi trenutno svasta radi, od telefona do carapa. Ali ipak nisu gradjevinska kompanija, Samsung i to jeste. Samsung je prije pet godina bio zasluzan za 20% ukupne juznokorejske ekonomije. To je drzava bukvalno.
                            Sta naprica..

                            https://www.forbes.com/sites/kristin.../#1b47d2e7d140

                            Apple razbija Samsung u svakom smislu.

                            Comment


                            • Samsung je u 2017. ostvario 19 milijardi dolara profita, a Apple 45.

                              *ali brate samsung pravi eplu ekrane!!!*

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Neka... Radije ne bih da dozivim blam kad me ljudi pitaju koji mi je to telefon. Ksa.. Ksha.. Ksio.. Shiomi..
                                Je l' koristis stvari zbog drugih ili zbog njihove primarne funkcije za sta su, jelte, i napravljene?

                                Comment

                                Working...
                                X