Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Isto ovako i ja za Apple razmisljam.
    Sto bre...
    Ne moze svako da ima Apple. Realno.
    Ima i da se plati ona dogradnja da ti svetli jabuka uvek. Neko ce reci da je kich, ali meni je okej.

    Uvek je bilo, kolko para - toliko muzike. Nema tu mnogo mudrovanja.

    Comment


    • Limune pao si mi u ocima s tim razmisljanjem.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Sto bre...
        Ne moze svako da ima Apple. Realno.
        Ima i da se plati ona dogradnja da ti svetli jabuka uvek. Neko ce reci da je kich, ali meni je okej.

        Uvek je bilo, kolko para - toliko muzike. Nema tu mnogo mudrovanja.
        90% ljudi uzima iPhone jer je to iPhone. Niti gledaju bateriju, kameru, os, fluidnost itd. Vidim da si i ti takav. Nemam ja ništa protiv, samo ne bih dao 1000 evra za telefon kada Mi A1 zadovolji sve moje potrebe za 220 evra. Eto nema istu kameru kao iPhone X, slabija je dosta. Mislim da ipak ta kamera ne vredi 780 evra.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Sto bre...
          Ne moze svako da ima Apple. Realno.
          Ima i da se plati ona dogradnja da ti svetli jabuka uvek. Neko ce reci da je kich, ali meni je okej.

          Uvek je bilo, kolko para - toliko muzike. Nema tu mnogo mudrovanja.
          Naravno, Foxconn telefon od 15$ isporuci Appleu i ovi ga preprodaju po 10x vecoj ceni.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Mada, da je prase logo umesto jabuke onda bi bila druga prica.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              90% ljudi uzima iPhone jer je to iPhone. Niti gledaju bateriju, kameru, os, fluidnost itd. Vidim da si i ti takav. Nemam ja ništa protiv, samo ne bih dao 1000 evra za telefon kada Mi A1 zadovolji sve moje potrebe za 220 evra. Eto nema istu kameru kao iPhone X, slabija je dosta. Mislim da ipak ta kamera ne vredi 780 evra.
              Ma sprdam se ja sto se tice naziva telefona i logoa.

              Mada, te price kako je jedna od najbogatijih kompanija na svetu to postala pomocu "sisanja ovaca" su, onako, krajnje decijeg karaktera.
              I ne verujem da 90% ljudi uzima Apple zbog logoa. Jedino je u Srbiji i ostalim nerazvijenim zemljama telefon prestiz, tako da je taj procenat mizeran.

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Mada, da je prase logo umesto jabuke onda bi bila druga prica.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • ... da ne kažemo do kojih je saznanja došao Amnesty International oko angažovanja mlađih maloletnika kao radne snage u Apple-ovim pogonima u zemljama trećeg sveta. Ne znam kako neko može mirno da spava nakon toga a kamoli da koristi njihove proizvode...
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    ... da ne kažemo do kojih je saznanja došao Amnesty International oko angažovanja mlađih maloletnika kao radne snage u Apple-ovim pogonima u zemljama trećeg sveta. Ne znam kako neko može mirno da spava nakon toga a kamoli da koristi njihove proizvode...
                    Postoje li dokazi o ovome ili samo rekla-kazala?

                    Comment


                    • Ja sam uzeo jednostavno jer je android sranje. Nisam hteo iz bunta da uzmem dok na Slaviji nisam razlomio samsung jer mi se sa 25% baterije gasi, tad sam rekao nikada više. Super je Xaomi super je sve, ja sa Iphone neću ići.

                      Navikao sam se i svidja mi se. Preskočiću ovu 8 i X jer sam uzeo 7 plus pre god dan, ali već sledeći obnavljam jer mi ide na 2 god. Neće mi baš apple formirati potrebu za kupivinom, forsiranjem novih modela.

                      Android je jednostavno jedno veliko govno.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        dok na Slaviji nisam razlomio samsung jer mi se sa 25% baterije gasi

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ja sam uzeo jednostavno jer je android sranje. Nisam hteo iz bunta da uzmem dok na Slaviji nisam razlomio samsung jer mi se sa 25% baterije gasi, tad sam rekao nikada više. Super je Xaomi super je sve, ja sa Iphone neću ići.

                          Navikao sam se i svidja mi se. Preskočiću ovu 8 i X jer sam uzeo 7 plus pre god dan, ali već sledeći obnavljam jer mi ide na 2 god. Neće mi baš apple formirati potrebu za kupivinom, forsiranjem novih modela.

                          Android je jednostavno jedno veliko govno.
                          Koji si Samsung imao?

                          Ja sam imao Samsung Galaxy S3 koji je posle godinu dana radio kao govno, a posle 2 godine nenormalno bagovao. To je ipak stariji model, neoptimizovan Android tada, slabije specifijakcije itd. Posle toga uzmem Sony, odličan telefon koji je radio 2 godine odlično. Sada sam na Mi A1 koji isto savršeno radi par meseci. Tako da ja ostajem samo pri svome da Samsung više neću uzimati.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Postoje li dokazi o ovome ili samo rekla-kazala?
                            http://www.bbc.com/news/technology-35311456
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ne sećam se modela iskreno. Trebao mi hitno i izgasi se i paralizuje me a nije bio prvi put, niti imam broj da javim gde sam nekome niti bilo šta, i ja od neku pozidu ga pošaljem u stilu Aarona Rodgersa. Radio je i posle toga ali odmah sam uzeo novi. I imao sam HTC uporedo to sam zaboravio. On je bio malo bolji performansama, ali nije mogao da se popravi, posle 20 dana od resetovanja kreće ekran da baguje i ništa. Kao neka sistemska greška.

                              Rekao sam neću android uzeti pa da je džabe

                              Comment


                              • ja sam imala HTC koji je radio odlicno 4 godine i onda je baterija vec skroz prsla, drzala je pola dana, posle toga sam uzela z3 compact, u maju ce 3 godine, baterija lagano izdrzi dan, nijednom nije zabagovao niti se sam iskljucio
                                kad dodje red za nov telefon, sony ce mi biti prvi izbor
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X