Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au Maro, MTK cpu i baterija od 2300, zasto, zasto?
    sigpic

    Comment


    • Ne mogu kineze a inače xperiu obožavam. Imala sam par njihovih modela i bila prezadovoljna.

      Послато са G3121 уз помоћ Тапатока
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • A i tu bateriju puni preko dva i po sata. Sto se fluidnosti, gaminga, kamere tice tu je odlican ali grijanje i baterija ocaj, vec na pocetku, kako ce biti za godinu dana tek je pitanje. No dobice android nadogradnje sigurno, to je dobro. I Sonijeva optimizacija je standardno fenomenalna, ipak mislim da si mogla mnogo, mnogo bolje za te pare.
        sigpic

        Comment


        • Za bateriju nije frka, uvek nosim PowerPoint bank

          Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ne mogu kineze a inače xperiu obožavam. Imala sam par njihovih modela i bila prezadovoljna.

            Послато са G3121 уз помоћ Тапатока
            Obozavam i ja Sony i xperia, ali mi se ovaj model ne svidja i bolje bi bilo da si uzela xperia z3 compact koji je baš malo skuplji. Bolja baterija mnogo s obzirom na bateriju, veličinu ekrana i procesor.

            Comment


            • Ma klasicni budzetski telefon koji nije dobio ni prevelike ocjene s obzirom da je Sonijev proizvod i sigurno nije medju best buy u svojoj klasi. Ipak kamera je zastrasujuca za tu klasu, to nema price, Mara ce svakog dana da opali po desetak selfija

              A drzi ga na stamina mode, nema sta drugo, moci ce od jutra do mraka na pocetku.
              sigpic

              Comment


              • U kameru sam zaljubljena..

                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  U kameru sam zaljubljena..

                  Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                  Ostavi nam neku sliku, interesuje me dosta kakva je kamera

                  Comment


                  • Evo neka bzvz
                    Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Marija81; 30-09-17, 15:21.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Gotivan ti je dnevni boravak.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Igrom slucaja sam dobio stampac HP Laserjet 5L koji je kupljen jos 2006 godine...kako bih mogao da povezem ovo na komp obzirom da na maticnoj nemam nigde gde bih ovo mogao da utaaknem ? Ima li neki adapter ili tako neesto ?

                        22127298_1663770433656604_515092991_n.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Evo neka bzvz
                          Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                          Suvise moderno, sivo i kockasto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema se tu dje lec', to je najveci problem
                            sigpic

                            Comment


                            • A i nije po feng šuiju
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • mnogo su beli zidovi


                                Originally posted by Победа View Post
                                Obozavam i ja Sony i xperia, ali mi se ovaj model ne svidja i bolje bi bilo da si uzela xperia z3 compact koji je baš malo skuplji. Bolja baterija mnogo s obzirom na bateriju, veličinu ekrana i procesor.
                                genijalan telefon, baterija i dalje odlicno drzi iako sam ga kupila 2015. u maju, za sve ovo vreme se samo jednom zaglupeo, samo jednom sam morala da ga resetujem
                                kad budem kupovala sledeci telefon, Sony ce definitivno biti prvi izbor
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X