Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nova Launcher Prime FTW!

    Comment


    • Oukitel U11 Plus izgleda impresivno



      Neki mix izmedju Mi Note 2 i Mi Mixa, 5.7 inca FHD, zakrivljen sa obje strane, 4 gb rama i 64 gb interne memorije, baterija 3700 mah, 16 mp obje kamere, jedini problem sto je MTK cpu, a ne SD.




      Najnoviji flagship procesor od Qualcomma je Snapdragon 836 i prvo ce biti koriscen u Google Pixelu 2 kako sad stvari stoje.
      sigpic

      Comment


      • Ljudi,vrlo sam nezahtjevan sto se tice tehnologije i telefona generalno nek mi sluzi pristojno i ja sretan...ali eto kad vec kupujem da sto bolje prodjem

        Kakav je ovaj Kinez Xaomi redmi 4x vidim da ga hvale kod nas,a nije nesto ni skup

        Nema postarine,a carina i to je kod nas rizik,ali prihvatam to
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Vladan ti je predstavnik Xaomija.

          Ne brini, neces dugo cekati na odgovor.

          Comment


          • "iPhone 6" који је узет пре 2.5 године и "Xperia z5" пре 1.5 годину узет, данас сам их тестирао и брже ради мој Сони. Интересантно

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              "iPhone 6" који је узет пре 2.5 године и "Xperia z5" пре 1.5 годину узет, данас сам их тестирао и брже ради мој Сони. Интересантно
              Kakvo je tvoje misljenje o prelasku sa S5 na IP6?

              Malo mi velicina bode oci kod IP6 "4.7".

              Ja vise nisam pametan svega mi...

              Comment


              • Meni je idealno za ruku 4.7 do 5", preko toga nista. Bitno mi je da jednom rukom mogu da koristim telefon. Pre sam bio ono sto veci, ali sad shvatam ugodnost koriscenja jednom rukom.

                Pobeda, na kojem je iOS-u bio iP6? Cisto da znas animacije su duze kod iOS-a, pa ispada sporije, a i totalno su drugacije nego kod androida.

                Mada ja ne bih, uzeo bih sada da ne biram sedmicu iP6s ili SE, mada bih cekao septembar i izlazak novog telefona, a tad ce i pasti cene. Ako vec hocete da kupujete iP, strpite se jos mesec dva.

                Comment


                • Nije meni nikakva zurba, ne mogu ni sam da se odlucim sta zelim.
                  Last edited by Rossonero; 29-07-17, 17:10.

                  Comment


                  • Originally posted by rossonero View Post
                    kakvo je tvoje misljenje o prelasku sa s5 na ip6?

                    Malo mi velicina bode oci kod ip6 "4.7".

                    Ja vise nisam pametan svega mi...
                    нашао си кога да питаш :d

                    верујем да има људи који су упућенији од мене овде, али даћу ти и ја своје мишљење.

                    не знам како те служи самсунг, али ја сам имао с3 и нисам био задовољан. са сонијем сам презадовољан и није пропао јер је андроид као што причају. 1.5 годину већ и и даље је веома брз и флуидан. ја сам исто хтео да пређем на ајфон, али сада и нисам нешто убеђен.

                    пошто сони више не производи ову серију телефона, остаје ми андроид и хиаоми или ајфон.

                    Comment


                    • Po menu Z2 je bio savrsen telefon! Obozavao sam ga... baterija bolesno dobra.
                      Sad sam presao na iOS, tj iPhone SE i isto mi prirasta srcu kao Z2.
                      Ako ti ne smeta manji ekran, ovo je odličan fon. Juče sam imao preko 8 sati SoT!


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Meni je idealno za ruku 4.7 do 5", preko toga nista. Bitno mi je da jednom rukom mogu da koristim telefon. Pre sam bio ono sto veci, ali sad shvatam ugodnost koriscenja jednom rukom.

                        Pobeda, na kojem je iOS-u bio iP6? Cisto da znas animacije su duze kod iOS-a, pa ispada sporije, a i totalno su drugacije nego kod androida.

                        Mada ja ne bih, uzeo bih sada da ne biram sedmicu iP6s ili SE, mada bih cekao septembar i izlazak novog telefona, a tad ce i pasti cene. Ako vec hocete da kupujete iP, strpite se jos mesec dva.
                        Проверићу. Погледао сам онај клип Ајфон 5с и Нокиа 6 што си поставио и тако сам слично овде радио, улазио у исто време у апликације, углавном основне и видела се очигледно разлика.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ljudi,vrlo sam nezahtjevan sto se tice tehnologije i telefona generalno nek mi sluzi pristojno i ja sretan...ali eto kad vec kupujem da sto bolje prodjem

                          Kakav je ovaj Kinez Xaomi redmi 4x vidim da ga hvale kod nas,a nije nesto ni skup

                          Nema postarine,a carina i to je kod nas rizik,ali prihvatam to
                          Ja ga uzeo skoro. Ne mozes bolje za te pare, a bgm i za mnogo vise para
                          Veruj mi i uzmi ga sutra, dok cena nije skocila.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ja ga uzeo skoro. Ne mozes bolje za te pare, a bgm i za mnogo vise para
                            Veruj mi i uzmi ga sutra, dok cena nije skocila.
                            hahaha da me neko pitao ko ima ovaj telefon s foruma rekao bih ti ili moj brat Paric

                            Pa vjeruj da cu te poslusati,ne bas sutra,ali vrlo,vrlo brzo i hvala ti
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ne lazi Ljubo, uzeo si Redmi Note 4X
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam najveći laik ali znam da sam svaki samsung hteo da bacim jer me glupi android nervira. Na nagovor brata uzeo sam IP7+ i navikao sam se brzo.
                                Imao sam neku odbojnost jer se svi lože i nose Iphone, skupljaju po godinu dana da kupe i slično što mi je jako išlo na onu stvar, kupi prema mogućnostima, ebes jabuku, ali stvarno super radi. Iskreno, ne verujem da ću uzimati bilo šta drugo sem IPhone-a.

                                Inače, drugovi hvale xaomi, kupuju preko Ali Expressa. Mislim da je i to odličan telefon, ko voli android top je. Ja ga ne bih uzeo samo jer je android, ali inače ne znam šta to moj telefon može a da neki novi xaomi ne može.

                                Comment

                                Working...
                                X