Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zavisi, meni stize za 25 dana prosjecno kad je free shipping, sad sam neke slusalice uzeo i platio shipping tri i po eura, stigle su za osam dana, a kad je free shipping ispod tri nedelje nista, to je najbrze da sam dobio robu. Zamisli kad sam sijalicu kupio za dva eura, poslali su je, ej jednu sijalicu ko zna kakav je transport prosla i evo radi bez greske dva mjeseca vec i duplo bolju svjetlost daje od ovih sto ovdje kupujem
    sigpic

    Comment


    • Sijalicu?
      Pa kakva je to sijalica kad je narucujes iz Kine?

      tapatalk
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Obicna, led sijalica, ali ocoravih od ovih ovdje, kazu 15w, ako tu i 5 ima tacno cu se na one stare vratiti
        sigpic

        Comment


        • Ma i ja sve najbolja iskustva nema price, evo doslo mi staklo za mobitel, i bilo polomljeno na dnu, ostetili u transportu, usliko i covjrk se ispricava pita hocu novo ili pare moli da ne pisem feedback, jednom davno narucivao neke nikeice 50e, zaplijenili ih nasi na carini, trazili da se ocitujem u roku 8 dana ako hocu tenisice ili idu u smece, tuzio me nike iz Oregona jer je ovaj stavio da su Nike tenisice u nazivu, i zalio se sluzbi njihovoj, potrajalo to 2,3 tjedna i dobio refund.
          A ove gluposti po euro dva maskice stakla za mobitele, teniske loptice, power bank Xaomijev od 10000mH koji je kod nas po 50e kod niih za 15e vec godinu dana ko sat, sto kaze Vladan uvijek sve bez greske i ako je free shipping po 20dana se ceka
          Last edited by Mrkela; 18-04-17, 14:37.

          Comment


          • Meni samo neki kablovi za kameru nisu stigli, narucio sam dva, to je sve zajedno euro i po plus free shipping, jos su u putu kao iako su prosla dva mjeseca vec. Mozda ce i stici ko zna. I neki dan im pisem i izvinjavaju se, mole da sacekam jos nedelju dana, da ne dajem jednu zvjezdicu ili da ne otvaram zalbu oni ce sve da rijese, pa kako ocu, da mi vrate pare ili nove posalju. Nevjerovatno nesto zaista, a puca mi za euro i po
            sigpic

            Comment


            • Jeidno sta mi je ovaj jedan piso kad ide preko Kineske drzavne valjda posiljka onda ne vidis tracking dok ne dode do tebe, tako nesto mi je pisao bio, jer sam se bio zalio kako se 20 dana nije nista u trackingu promjenilo i stvarno za par dana dosao na vrata paket

              Comment


              • Moj drug uzeo preko alija nešto kao prsten, stavis na kažiprst i ima dole neki šiljak pa sluzi za ljuštenje voća free shipping, cena 15 centi, stiglo posle 25 dana

                Sad sam pregledao specifikacije telefona, skroz korektno, ako uspeš da ga uzmeš za te pare biće baš best buy... Sad ne znam kakva su iskustva korisnika, ne poznajem nikoga ko poseduje Xiaomi

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Evo sad mi papi salje link i lagano skuplji 20 eura najjeftini nego kad sam ga ja narucio, a ja nisam ni uzeo najjeftiniju verziju. Kakva luda sreca, ne bi mi prosao carinu regularno da sam odlozio kupovinu samo par dana, nevjerovatno, jos ne salju za Crnu Goru odjednom, juce bio free shipping, potpuno nevjerovatno. Jos ja gledam rivjuove i kaze jedan lik uzivajte dok mozete pitanje je dana kada ce Saomi podici cijenu svojim telefonima jer je vec postao svjetski priznat brend.

                  Vec sam ga narucio 145.29
                  sigpic

                  Comment


                  • Ukrao ga

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Neka ti bude sa srecom da te carina ne odere. Imao si dosta Xiaomi modela i na kupujemprodajem, samo uzmes kod pravog coveka

                      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Tesko da ce me carina odrijeti kad se ne carini roba u CG do 150 eura
                        sigpic

                        Comment


                        • Kod nas inace hoce knjige da carine

                          I sad vidim da je neko napisao bila Fifa 17 za 20e i ja fulim
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • U Srbije su sve poceli da carine pre je bilo do 50e bez carine i poreza sada i knjige od 5e moram da platim 1-2e.

                            Comment


                            • Samo sto se niko ne pridrzava toga, lutrija je.Carina je ako se ne varam 10% i primenjuje se na sve iznose vece od 2000 dinara dok PDV po slobodnoj proceni.Morao bih to da proverim, moguce da mi se malo izmesale.

                              Ja narucio u junu prosle godine Meizu MX5 preko alija i nemam nikakve primedbe.Nadam se da cu kroz 2-3 godine ponovo da pazarim Kineza, svejedno bio to Meizu ili Saomi.

                              Comment


                              • Par predloga. Kome trebaju odlične sluske ove obavezno uzmite

                                Look what I found on AliExpress
                                http://s.aliexpress.com/iqIrAV3Q

                                Uzeo sam drugaru. Kaže daj ovde da kupim neke sluske ako moze za 10e. Rekoh imam neke koje koštaju 4e, a kidaju sluske koje koštaju 20-30e. Nije verovao čovek, dao mi 10e, ja naručio jedne i devojci. kupite dok je još ova cena, još malo pa ce skočiti na 15e, a i tada bi se isplatile.

                                Neko je spominjao sijalice. Drugar uzima stalno. Uzeo je već 30 komada, a i ostali njegovi su kupili, svi zadovoljni. Cena, pogledajte

                                Look what I found on AliExpress
                                http://s.aliexpress.com/naYFRJve


                                Eto to je od mene.

                                Ako neko gleda taj Xiaomi 4x da uzme, neka gleda da obavezno ima band 20 odnosno 800mhz LTE frekvenciju. Zato što nećete imati svuda LTE po Srbiji i naravno ostalim zemljama, jer se više koristi nego 1800mhz. No o tome pročitati malo više na wiki.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X