Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel moze neko da nadje strim za History Channel ???

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Ljudi moze pomoc.


      Matori moj zapeo da uzme GPS podetinjio covek. Kriza godina i te fore

      Moje pitanje, da li mi se vise isplati da ga nagovorim da uzme Tablet neki, pa da mu instaliram neku navigaciju na njemu!? Tj da li bi mu radila navigacija na tabletu ako nije povezan preko neta!? Tj ako tablet nema dodatak za mobilnu karticu odnosno za mobile date.

      ZNam da bih mogao da ga povezuje preko mobilnog sa hotspotom, ali ako budem trebao jos i to da mu objasnjavam zbog cega i kako, neka uzme onda GPS. Da li je neko imao slican problem!? Odnosno koristio tablet kao navigaciju!?
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ja sam koristila kao navigaciju, do Lefkade i nazad i savrseno me je sluzilo
        cini mi se da je Navigon bila navigacija, odlicne mape, bas smo odlicno prosli

        a inace je tablet bez kartice
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ja sam koristila kao navigaciju, do Lefkade i nazad i savrseno me je sluzilo
          cini mi se da je Navigon bila navigacija, odlicne mape, bas smo odlicno prosli

          a inace je tablet bez kartice
          Bokice,

          Sta ce njemu Lefkada njemu BG najvise treba .

          Znaci sljakalo bi.. To me najvise zanima. Hvala
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Bokice,

            Sta ce njemu Lefkada njemu BG najvise treba .

            Znaci sljakalo bi.. To me najvise zanima. Hvala
            Meni je radilo, najbitnije je da instaliras dobru navigaciju sa dobrim mapama.

            otkud znas sta ce sve da mu padne napamet
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Imal sanse da je negdje izasla Fifa 17 krekovana
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Imal sanse da je negdje izasla Fifa 17 krekovana
                Nema.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Najbolji mobilni 2000-ih se vratio.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ja ne moram da kupujem, još imam originalni
                    Najluđe je što još radi.



                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Imal sanse da je negdje izasla Fifa 17 krekovana
                      Imas sad za 20 evra na Origin-u...ja uzeo danas.

                      Comment


                      • Samsung Galaxy S3 Neo, kakav Bruce Bowen medju telefonima, tacno godinu i po dana ga imam, placen 180 eura, jednom zakucao pa sam morao da ga restartujem i to nije ni zakucao vec u contacts pa u logs nije htio da otvori, ram nikad vise od gb popunjen, sve fluidno radi. Nemam pojma koliko su zahtjevne clash of clans i clash royal ali savrseno rade, jedino sam mu bateriju sjebao, pet eura je nova, tako da sam s njim prezadovoljan.

                        Ipak vrijeme je da se mijenja telefon, izbor je pao na Xiaomi Redmi Note 4X. Odgledao sam sigurno 30 rivjuova ovih dana, procitao na stotine komentara ljudi koji ga koriste. I tesko da tu moze biti greske, jednostavno izgleda kao mid range best buy. A cijena je smijesna, telefoni sa takvim specifikacijama kostaju 400-500 eura, pa ovdje je izmedju 270 i 300 eura, 140-160 eura je preko alija
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakav li ce doc preko Alija Uvijek mi je bilo to za mobitele klimavo, da ne dode neki srot

                          Comment


                          • E bas ti hvala na konkretnoj preporuci, treba bi mi novi, a sludim se od gledanja, trazenja....
                            Pa da prostudiram malo ovaj.

                            tapatalk
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Tu nema brige, sve sto dodje preko alija radi bez greske, ako i bude problema vratis i posalju novi il iti refundiraju novac. Mada uvijek ides na provjerene prodavnice i citas komentare ljudi koji su ga narucili, u ovoj prodavnici ima preko 3000 ordera, prosjecna ocjena 4.9. Oni sve zavrse, stave global rom with ota update, testiraju ga, daju garanciju godinu dana. A da ne pricam sto oce da se polome oko tebe i ako kupis nesto u iznosu od euro, kamoli za neke ozbiljnije stvari. Sa alijem samo najbolja iskustva.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko dugo to sve traje, mislim putuje ?

                                tapatalk
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X