Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Ja imam sakriven folder sa dokumentarnim filmovima koji mi zauzima oko 600 ggb
    Kakav si ti brat!

    Nateraste i mene da pogledam, posto mi jos nekih bednih 25GB (od 500) prostora ostalo. U principu najvise mi je otislo na igrice, imam oko 20 velikih. 100+ filmova.. backup HDD-a sa starog kompa, backup sa dva prethodna telefona.. muziku skidao redovno od 2008-2013, sreca pa me smorilo. Nesto na dokumentarce isto mora da ode. Sve u svemu treba 1TB.

    Comment


    • Koji ste vi ludaci, ja se još nekako snalazim sa 80GB

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Koji ste vi ludaci, ja se još nekako snalazim sa 80GB
        meni malo tb jbt

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Vi ste gospodo amateri. 3 hdd po TB i jedan eksterni od 2 TB
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Vi ste gospodo amateri. 3 hdd po TB i jedan eksterni od 2 TB
            WTF!!!

            Comment


            • Ma imam 5 puta skrhane Windowse i oko 1k filmova

              A od igrica Fifa 14, 15 i Civ Beyond Earth
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                meni malo tb jbt

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                Lazem, bas sad razmisljam, nisam upalio komp ima mesec dana samo mi ostalo od ranije u secanju da mi je malo bilo 1tb

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Nije mogla ova tema da prodje da Aki ne ostavi post koji je u fazonu ''pisaj po sirotinji''.

                  @Scouser

                  Ako nemas neke preterane zahteve, ostani na 500 Gb.Koliko je izasla prvobitna konfiguracija koju su ti preporucili?Za 99% igara je dovoljno 4 GB, ako se ne varam Arkham Knight ti treba 6 giga RAM-a.Samo par igara zbog RAM memorije neces moci da pokrenes.

                  Comment


                  • Koliko ste ludi, skoro pa ste konkurencija Paricu.
                    Imam 1 TB, uglavnom mi je oko 400 GB zauzeto. Imam 0 pesama, 0 igrica i oko 120 filmova, koje sam skidao jer su mi se gledali ali kad vec skinem prodje me i fotografije uglavnom telefonom pravljene.
                    Sad razmisljam kad budem nesto novo uzimao samo SSD od 250 ili koliko vec, vise mi ne treba.
                    Otkud vam vreme da pogledate sve to i preslusate svu tu muziku?
                    Slusam na YT sa integrisanim zvucnicima u laptopu, Sonic Master u Asusu, bolji je od ostalih laptopova, ali ni blizu kako bi trebalo biti, pa mi nista ne fali.

                    Drzao sam i ja tako neke kosarkaske utakmice, pa kasnije skontam da pustim jednom godisnje i to pogledam 5 minuta i smori me, a i to se nalazi na YT.
                    Last edited by Black Mamba 24; 19-12-15, 18:09.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jah ja sam zaboravio da imam SSD od 120GB jos
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Dobro da nisi rekao 120TB

                        Comment


                        • Ljudi, stvarno ne kapiram zasto na Dell laptopu nikada nece da mi radi skrol sa dva prsta nego moram da otvaram aplikaciju touchpad Iako je tu sve stiklirano I posle toga proradi (mozda), evo sada sam nekoliko puta otvorio I nece da mi proradi skrol. Sta da mu radim?

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Originally posted by BogdanB View Post
                            Ljudi, stvarno ne kapiram zasto na Dell laptopu nikada nece da mi radi skrol sa dva prsta nego moram da otvaram aplikaciju touchpad Iako je tu sve stiklirano I posle toga proradi (mozda), evo sada sam nekoliko puta otvorio I nece da mi proradi skrol. Sta da mu radim?

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                            Uf, koristio sam Dell Inspiron 3537 jedno vreme i secam se da je imao neka dodatna podesavanja za touchpad, nije kao kod vecina laptopova po defaultu i mozda neko obicno stimanje u panelu. Jesi proverio drajvere?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Koliko ste ludi, skoro pa ste konkurencija Paricu.

                              Nemam ja nista novo, Sikara.Ja njima jos neko vreme necu nikom da pridjem doduse imam ambiciozne investicione planove.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Vi ste gospodo amateri. 3 hdd po TB i jedan eksterni od 2 TB
                                Nope, preskocio si moj post I nisam racunao jos 1 TB na laptopu SSD isto, ali to i ne sluzi sa storage.
                                Last edited by s_hyperion; 19-12-15, 20:01.

                                Comment

                                Working...
                                X