Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoo jbm ti precku da ti jbm,daj sudija jos jedan penal kad si vec darovit veceras.Morata MORA u prvu postavu,decko kida za razliku od Ljorentea.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Prvi je gurao Schalke ko lud, Franko je svima jebavo mater dok je njegov ljubljeni Real morao da cveta, cak je i ubio predsednika Barse Musolini je svima jebao mater, moralo se kako on kaze. Staljina i Atilu boleo q za fudbal, posebno Atilu. A jaci od svih, a nije naveden jeste jedan zriko skrbavi koji je zamalo bacio u ambis ovako veliki klub kao sto je Juve, ali sve se vraca sve se placa.
      Hahahhahaha sram te bilo za post kako si ispinovao sad. Ko ti je rekao da Juventus nije veliki i sta se to placa majke ti? Sta se to placa na ovakav nacin :/ Ako ti nije Nebojsa Covic neki rod evo ubij me. Na kraju sad mi pade na pamet kakav je zivot kurva i kako se srusio avion sa fudbalerima Torina Sta ti je sudbina :/
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Jaoo jbm ti precku da ti jbm,daj sudija jos jedan penal kad si vec darovit veceras.Morata MORA u prvu postavu,decko kida za razliku od Ljorentea.
        Ma mora Morata da igra, mnogo je pokretljiviji i opasniji. Jos samo da malo steke kakvo iskustvo, jer vidi se da mu fali minuta nebi li bolje resavao neke situacije.

        Comment


        • Što si smrad Bonući, što ?

          Comment


          • BONUCIII LJUBI TE BRAT OVAKAV gol se daje jednom u zivotu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Start na loptu Morate ali obostrani opravdani crveni za ovo guranje.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Krade nas sudija, evo džabe isključio Moratu, nagrnuo Grk na njega kao nerast.

                Sram te bilo sudija.

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Hahahhahaha sram te bilo za post kako si ispinovao sad. Ko ti je rekao da Juventus nije veliki i sta se to placa majke ti? Sta se to placa na ovakav nacin :/ Ako ti nije Nebojsa Covic neki rod evo ubij me. Na kraju sad mi pade na pamet kakav je zivot kurva i kako se srusio avion sa fudbalerima Torina Sta ti je sudbina :/
                  Jbg mora da se malo spinuje, pogodi me sto ti ovako nesto napisa, iako si imao i razloga A vraca se vama itekako, pomagalo se vama onda posle Calciopolija da je to bilo smesno, Ibra oce da sutira i oklizne i sudija svira penal Plus vas zriko je sa svojom telefonskom kompanijom imao najvise udela u calciopoliju, transkripti bili glavni dokazi i pogadjaj odakle su stigli ti takozvani dokazi

                  Sto se tice Torina, jedna od najvecih tragedija, slicna kao ona u Minhenu Steta sto tada niej bilo LS, da se ljudi posprdaju sa Evropom. Jest da spinam, ali jbg moradoh da ti odgovorim.

                  Comment


                  • Bespotrebno,start na loptu cisto sve.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Krade nas sudija, evo džabe isključio Moratu, nagrnuo Grk na njega kao nerast.

                      Sram te bilo sudija.
                      Morata za divljacki start, Manolas za guranje, posteno.

                      Comment


                      • Originally posted by Italiano Dassa View Post
                        Morata za divljacki start, Manolas za guranje, posteno.
                        Pa je l bio faul, nisam uhvatio, ona gungula me poremetila, cenim da je bio aut samo.

                        Comment


                        • Originally posted by Italiano Dassa View Post
                          Morata za divljacki start, Manolas za guranje, posteno.
                          Mogao je zuti zbog neopreznosti, jer jbg nije ga ni dotakao, pokupio je loptu. Mada neoprezan je start bez daljnjeg

                          Comment


                          • Da dodam da ne znam što se prepirete, opet će Juve da ima 100 bodova, a drugi tu negde plafon 80 i kusur. Džaba se svađamo, dobri smo ljudi, ne ide.

                            EDIT: Aj vidimo se braćo, odo ja, došla mi Jokača sa mora, nemam ja vremena da sviram u prazno sa vama ovde

                            Comment


                            • Ma ako su dobili crveni zbog gurkanja zasluzeno nema sta,ali start kao start nije bio za crveni.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Nije Morata zasluzio crveni, ali to je skroz nebitno. Oni penali su resili mec.

                                Comment

                                Working...
                                X