Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi su kreteni ovi Fejnordovi navijači, to je neverovatno. Ne mogu da verujem da su ubacili ovu balon-bananu na teren. A ima i kod njih crnaca u timu. Tako razvijena zemlja, a navijači toliko zaostali.

    Baš nema sreće Roma imala dobre šanse.

    Comment


    • Da nije LE ne bi sutirao sigurno. Postoje neke utakmice gde na ovaj nacin treneri ukazuju poverenje igracima s manjkom samopouzdanja. Ne znam da li je ovde bio taj slucaj, cisto sumnjam ali ajde da se nadamo da je to.

      Mnogo gore od ovoga je pristup mecu i stavljanje Balotelija u prvu.
      sigpic

      Comment


      • Evo samo jedno poredjenje, Liverpul je odigrao 15 meceva u ovoj godini, a Besiktas 7. I tu se zavrsava svaka prica.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nije Head do navijaca nego do ljudi i njihove kulture.Veliki su gadovi ti Nizozemci kao ljudi
          Last edited by AK47; 26-02-15, 20:56.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • E vala konačno dala i Roma gol, bravo Ademe! Ali kakva proslava

            Šta radi ovaj Bilbao, samo što dali primiše ga
            Last edited by Lord Aleksoni; 26-02-15, 20:56.

            Comment


            • Originally posted by PiXarr View Post
              Evo samo jedno poredjenje, Liverpul je odigrao 15 meceva u ovoj godini, a Besiktas 7. I tu se zavrsava svaka prica.
              A što Liverpulu tim vredi bar tri puta više ove godine, to se ne računa.

              Originally posted by Ser Aleksa View Post
              E vala konačno dala i Roma gol, bravo Ademe! Ali kakva proslava
              Najjači igrač Rome ove godine, pričao ja skoro u Seriji A temi, gredio me AK moj brat. Volim i ja Miralema, ali nije u formi ko Adem ove godine.
              Last edited by Brajkula; 26-02-15, 20:56.

              Comment


              • Meni Nizozemci i ti ostali iz zemalja Beneluksa uvek bili civilizovani. Nisam znao da su ovakva stoka.

                Ljajić otac. Gol a onda veličanje Žervinja i pišanje po rasistićkim govnima.

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Evo samo jedno poredjenje, Liverpul je odigrao 15 meceva u ovoj godini, a Besiktas 7. I tu se zavrsava svaka prica.
                  Ko je Rodzersu i ostatku strucnog staba kriv sto ne mogu da spreme ekipu? Da ne pricam o taktickoj pripremi i nonsalanciji u 2. poluvremenu i produzecima. Ne blamiraj se.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Meni Nizozemci i ti ostali iz zemalja Beneluksa uvek bili civilizovani. Nisam znao da su ovakva stoka.

                    Ljajić otac. Gol a onda veličanje Žervinja i pišanje po rasistićkim govnima.
                    Au bratić moj kako nikada nisi gledao one emisije o njihovim navijačima-huliganima i to, vanserisjki kreteni.

                    Comment


                    • Belgija i Lux su potpuno drugo ja nesto ne volim Nizozemce skloni su mrznji prema ljudima koji stizu iz zemalja Magreba

                      Uzmi navijace PSV-a i Ajaxa pa ces vidjeti

                      Miralem i Radja to je moj kriterijum Ljajic tek kasnije dosta
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Miralem i Radja to je moj kriterijum Ljajic tek kasnije dosta
                        Off je nego jesi li ti video kako Tejić mlađani polepi Rudija Fernandeza. Evo sad i Bobi Burusisa, šta je ovo majko sveta, Bobi 21 poen 12 skokova, cara ko Adem isto.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Off je nego jesi li ti video kako Tejić mlađani polepi Rudija Fernandeza. Evo sad i Bobi Burusisa, šta je ovo majko sveta, Bobi 21 poen 12 skokova, cara ko Adem isto.
                          Ma istrosili smo se protiv Barcelone vidis da ih mlatimo gdje stignemo ovo danas djuskanje malo sa FMP-om

                          Samo Mo Salah vjeruj meni i Alvaro Morata isto,taj fazon furam sada
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment




                          • Caranje.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ma istrosili smo se protiv Barcelone vidis da ih mlatimo gdje stignemo ovo danas djuskanje malo sa FMP-om

                              Samo Mo Salah vjeruj meni i Alvaro Morata isto,taj fazon furam sada
                              Gledaj Suts ljubi te brat, šta je ono majko sveta, što se onako zakuvalo, što me maltretiraju ko Serhio Ljulj Zvezdu, što ?

                              Comment


                              • Sto ce ovog Vietta Cholo da uzme o tome niko nista.Ovaj Villareal majka za neke igrace da se afirmisu...onaj Rus iz Reala i Dos Santos sprdaju se isto

                                Gledam odijela cim se zavrsi cijela sezone ne mogu da umirem svake sedmice cekam 6 da se nakupi
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X