Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LUIS SUAREZ

    Comment


    • Gledam tekmu u prekidima i nijedan jedini gol ne videh Sad mi valja traziti golove po netu

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Gledam tekmu u prekidima i nijedan jedini gol ne videh Sad mi valja traziti golove po netu
        Na zvaničnom YouTube kanalu La Liga-e postave odmah nekoliko minuta poslije utakmice video sa svim golovima. Predlažem tu varijantu jer je slika odlična.


        https://www.youtube.com/user/laliga/videos

        Comment


        • Neki vole da kazu da nekom timu ''ne lezi taj protivnik'', ali ima tu neceg mnogo ozbiljnijeg od toga ko kome tradicionalno ''lezi'' ili ne. Atletiko potpuno indisponiran na Balaidosu a Selta ce, ako zadrzi prednost do kraja, potvrditi povratak u formu pobedom na jednim od konkurenata za titulu sampiona Spanije.

          Transformacija Kron-Delija je stvar na koju treba obratiti paznju. U Seltu je stigao 2012. godine, na krilima kvalitetne igre na EP, na poziciji ofanzivnog bocnog igraca. Zatim je kod Erere i Resina bio na krilu, u sirini, ili na poziciji ofanzivnog veznog, ili cak na poziciji napadaca. Kod Enrikea se povlaci dublje, a sada igra dosta dalje od gola, u formaciji 4-3-3, gde je ispred naseg Radoje sa jos jednim igracem koji je takodje sa prirodne pozicije vrlo kreativnog i ofanzivnog krila prekomandovan na centralne pozicije: Argentincem Augustom Fernandezom. Danac je odlican igrac i to je dokazao time sto je na svakoj od ovih pozicija pruzao kvalitetne partije.
          Last edited by Bogi; 15-02-15, 21:44.

          Comment


          • Nolito je odigrao vrhunsku tekmu. Zasluzena pobeda Selte. Ceo tim je odigrao relativno dobro. Sa druge strane mozda izdvojiti Nigueza koji je odigrao solidno. Vidi se koliko Atletiku fale Koke i Arda....

            Takodje veoma vazna pobeda za Valjekano. Viljareal polako pocinje da popusta u toj borbi za 4. mesto. Odigrali su losu tekmu veceras. Vietto ulazi u drugom poluvremenu i propusta dve lepe akcije za gol. Da je pogodio bar jednu od te dve, utakmica je mogla da se zavrsi drugacije. Naravno, ne moze mu se nista zameriti, dao je nekih dosta vaznih golova ove sezone. Kljucni igrac fali Viljarealu. Bruno je povredjen, i odmah se vidi da stvari na sredini ne funkcionisu najbolje. Koliko sam skapirao, on ce biti van terena 3 meseca(mozda i nije toliko), i to ce biti veliki nedostatak.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Atletiko se oprasta od titule ovim kiksom.Morali su da zadrze -4 i cekaju El Clasico da se jos vise priblize...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Espanyol’s Sergio García rejects lucrative offer from Hebei Zhongji

                Espanyol striker Sergio García has rejected a lucrative offer from Chinese second division side Hebei Zhongji, one that was expected to earn him around €20 million over two seasons.
                Respect legendo! Nije sve u parama....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Jedna od Evropi manje poznatih fudbalskih legendi Katalonije. Igrao je u Barseloni, pripada grupi onih koji su u 21. veku svojim odlaskom u komsiluk produzili tradiciju igranja za oba kluba katalonske prestonice. Ta tradicija traje od Kubale, preko Valverdea i de la Penje pa sve do Garsije, Verdua, Simaa. Ne moze se puno igraca pohvaliti time da im je poslo za rukom da prodju sve selekcije Crvene furije kao Serhio Garsija. Kapiten je i Espanjola i regionalne selekcije spanske pokrajine.

                  Uz to je i vrhunski napadac, ima odlican sut, sigurnu realizaciju, dribling, brzinu. Vidi se da je produkt Barsine kantere, prilicno iskace iz sablona atraktivnim potezima.
                  Last edited by Bogi; 18-02-15, 16:23.

                  Comment


                  • Da svako kolo igramo s Malagom, ispali bismo iz lige ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Bas se muce, tesko ce ovde doci do ikakvog preokreta

                      Comment


                      • Sta je sa slagiranim pomocnicima ?

                        2 napada zaredom sviraju Luisu ofsajd, a ofsajda nigdje ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Sta je sa slagiranim pomocnicima ?

                          2 napada zaredom sviraju Luisu ofsajd, a ofsajda nigdje ..
                          I ja se pitam, oba puta bio u liniji sa defanzivcima.

                          Comment


                          • Ovaj poklon ako se ne iskoristi pitanje je hoce li biti druge sanse dobri moj Carlo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nisam gledao cijelu utakmicu ali ovo što sam gledao meni ličino dosta na duel sa Malagom iz prvog dijela sezone. Previše se poklanja, neke stvari koje se recimo dobro urade se kasnije anuliraju i stalno se pravi nekakav korak nazad.

                              Comment


                              • Barsa je jedva iskoristila jedan poklon, a sada ona krece da poklanja...

                                Nisam stigao da gledam mec, mozda i bolje sto nisam.

                                U svakom slucaju, sredina bez Cavija je potpuno oslabljena. Taman se, naizgled, ustalio trio Buskets-Rakitic-Cavi i LE mora da rotira...Apsolutno nepotreban, i koban potez.

                                Comment

                                Working...
                                X