Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je vec druga prica,bravo.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Real rutinski, Lukas Silva odradio sta se od njega ocekivalo veceras. Dakle, razlika, barem do sledece nedelje uvece, ostaje samo 1 bod u korist Katalonaca.

      Odlican tim za svoje uslove ima Levante, moraju da se trgnu i krenu da uzimaju bodove da bi se odlepili sa dna. Sa kojeg, inace, Kordoba i Granada nikako ne mogu da se podignu ka sredini. Komplikuje se borba za opstanak.

      Kolo zatvara sutrasnji mec Hetafea i najgoreg gosta lige, Sosijedada.

      Comment


      • [VINE]OVmrbnWwrDQ[/VINE]

        Comment


        • Miro Djukic je dobio otkaz u Kordobi. Tim ce preuzeti Hoze Antonio Romero, koji je do sada vodio B tim. Jutros se pojavila vest da ce Djukic dobiti otkaz, i prvo mi je na pamet pao Fernando Vaskez, koji je do leta sa velikim uspehom vodio Depor. Medjutim, celnici Kordobe su se odlucili za trenera Kordobe B koja je, zanimljivo, poslednja u 4. grupi Segunde B, trece lige.

          Kordoba je prosle godine nekako uspela da se ugura u plej-of pozicije, jer je Barselona B, posle odlicne sezone, zbog pravila o B timovima, morala da ustupi svoje osvojeno 3. mesto. Zbog toga je i doslo do pomeranja na tabeli koje je islo u prilog timu iz Andaluzije. Utisak je da je tim mogao i morao bolje da se pojaca na leto, ali se ne mogu osporiti slabi rezultati naseg strucnjaka.

          Videcemo moze li Kordoba da ponovi nesto sto je pretprosle sezone poslo za rukom upravo Fernandu Vaskezu sa Deportivom, i da otpisani tim zapocne pobednicku seriju. Doduse, Vaskez je imao vise vremena, ali i manje bodova. Galicijci su na kraju te sezone ipak ispali, ali taj njihov napor mora biti primer ovom kolektivu Kordobe koji se nalazi u vrlo teskoj situaciji.

          Comment


          • Ako se ne varam, Miroslav je debitovao protiv Barse(il Reala) i izgubili su mislim 1:2 i fino odnosno odlično su igrali. I kako su tada odigrali pomislio sam nema zime za Kordobu, al eto nije uspio ni bod da uzme. Nadam se što bržem angažmanu Mići.
            Last edited by Dule Krtola; 16-03-15, 17:53.

            Comment


            • Djukic je imenovan kao trener Kordobe u oktobru prosle godine a sa Barselonom su igrali krajem decembra. Tacno je da su dobro odigrali tu utakmicu na Kamp Nou s obzirom na njihove prilike, iako su izgubili 5:0 dobar dio meca su se odlicno nosili. Djukic je poslije te utakmice izjavio da su njegovi igraci dosli u Barselonu samo da se slikaju sa igracima Barse i da razmijene dresove. Tu je mislim bio nekorektan prema svojim igracima jer su ljudi zaista pruzili najbolje sto mogu.

              Comment


              • Takav je Miro, mozda na neki nacin i motivise igrace takvom pricom, iako ja to bas i ne razumem. Secam se kad je ofanzivnog vezistu Valjadolida, Oskara, kritikovao da je umislio da je Inijesta i rekao mu da se spusti na zemlju. Radilo se o jednom promasaju iz situacije 1 na 1 sa golmanom.

                U svakom slucaju, posle Valensije i Kordobe, tesko da ce u doglednom periodu biti angazovan u nekoj od ekipa Primere.

                Comment


                • Rulji odlican veceras, bas se istakao odbranama.

                  Oba tima igraju smislen fudbal, nema golova ali je uzivanje gledati ovaj duel. I jednima i drugima su 3 boda zaista neophodna u borbi za opstanak, a gosti iz Baskije veceras traze prvu pobedu u gostima.

                  EDIT 0-1, Injigo uz malo srece. Moze li Sosijedad do prve pobede na strani?

                  Mogao je sudija i da dosudi penal ovde...Uzavrela atmosfera na Alfonso Perezu...
                  Last edited by Bogi; 16-03-15, 21:10.

                  Comment


                  • Prva pobeda u gostima za Real Sosijedad u ovoj sezoni i verovatno jedna od najboljih potvrda da je Hetafe sada i sigurno ucesnik borbe za opstanak.

                    Ruljijeve odbrane u prvom poluvremenu su pomogle gostima da prezive ozbiljne napade domacina, a u drugom poluvremenu je kvalitet dosao do izrazaja.

                    Real Sosijedad u sledecem kolu docekuje Kordobu i to moze biti velika sansa da zabeleze treci trijumf u nizu. Hetafe ima tezak zadatak, jer ide na noge komsijama, Atletiku iz Madrida.

                    Comment


                    • Na danasnji dan pre tacno 100 godina je Rekreativo Uelva, najstariji spanski klub, svom punom nazivu pridruzio rec ''Real'', i tako postao jedan od prvih kraljevskih, klubova pod patronatom monarha Spanije. Klub je ovu cast dobio odlukom kralja Alfonsa XIII da postane njihov pocasni predsednik.



                      Uzgred, ''Rekre'' je i ove sezone clan Segunde. Tim iz Uelve ima velikih problema i veliko je pitanje da li ce uspeti da izbori opstanak. Doduse, u Segundi itekako ima da se igra.
                      Last edited by Bogi; 16-03-15, 22:57.

                      Comment


                      • Izgleda je Mojes malo stabilizovao taj Sosijedad. Na sredini su tabele, nisu se jos obezbedili skroz, ali su na dobrom putu. Sa nekoliko pojacanja u sledecoj sezoni, koje nije uspeo u januaru da dovede, mislim da moze da bude u gornjoj polovini sledece sezone. Eventualno da se bori za ligu Evrope, mozda....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Kazu da je ovo lopta za sledecu sezonu, ne znam koliko je istina. Ako je stvarno istina, odvratna je, bar meni....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Za moj ukus nije bilo lepse lopte od ove, od kada gledam Primeru.





                            Ta sara je cinila da lopta izgleda vece, i jako se lepo video efe pri dodavanjima i sutevima.
                            Last edited by Bogi; 17-03-15, 23:24.

                            Comment


                            • Svaki 18. mart je veliki praznik za spanski fudbal. Na danasnji dan 1919. godine, odnosno 1932. godine, osnovana su dva velikana, sa blistavom istorijom i neverovatnom navijackom podrskom, Valensija i Real Saragosa.




                              Osnivacki akt fudbalskog kluba Valensije



                              Evolucija grba kluba








                              Osnivacki akt je donesen 15. marta, dok je klub zvanicno osnovan 18. marta, spajanjem fudbalskih klubova Iberija i CD Saragosa





                              Obicno ne citiram svoje postove, ali evo jednog posta sa osvrtom na trenutnu situaciju u Real Saragosi:

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1353767

                              Comment


                              • Srecan rodjendan majstore.

                                Comment

                                Working...
                                X