Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Prle!
    Malo mi je lakse sad...


    ...

    Comment


    • Originally posted by ClayWarrior View Post
      Vesnina ima d**e za medalju, ali kad je genije Hingis na terenu mora se navijati za nju
      Otkad je dupe zabranjena rec na ovom forumu pa da mora da se stavljaju zvezdice ?
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Bogami, steta minimalna... Tenis je u par sati dobio nesto novo dva puta, Federer ostao na 17 a Lendl, Konors i Agasi preziveli jos jednu godinu
        Kako igra i u kakvom je stanju Novak ne bi me cudilo da prezive dok neki novi klinac ne skupi 9 komada pa ih pretekne.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Hingis/Peneta moraju dobiti
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Ekatica izgleda ne moze da se oporavi od juce

            Comment


            • Samo Hingis, samo Peneta ! Idemo !
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Stoji!

                Dva pitanja:

                1. Koliko je razlog Ciliceva dobra igra a koliko Federerova losa?

                2. Da li je Nishikorijeva pobjeda djelovala negativno na Federera? Odjednom je postao favorit!
                1. Def. Marinova dobra igra.

                Čilić je razbio a Fed nije ni trebao biti u 1/2, jedva se provukao protiv Monfisa.

                2. Ne verujem, pre bih rekla da nije bilo suvise kasno kao što je navikao da igra. Mozda mu je smetao vetar, ali to sve nije dovoljan razlog za losu igru. Mislim da je očekivao da če marin pasti kao sto je to uradio monfis. Potcenio ga je.

                Comment


                • Lendl,Konors i Agasi preživeli još jednu godinu.. Kei je danas samo zato igrao..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Kako igra i u kakvom je stanju Novak ne bi me cudilo da prezive dok neki novi klinac ne skupi 9 komada pa ih pretekne.
                    Ako bude neko od ''mojih'' klinaca moze, ali to ce se jako tesko desiti.. krvi se treba napiti za 1, a ne za 8. No, ko zna sta nosi buducnost, niko ziv nije mogao da predvidi ovoliko Federerovih

                    Lepotice krenule kako treba
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Maja View Post
                      1. Def. Marinova dobra igra.

                      Čilić je razbio a Fed nije ni trebao biti u 1/2, jedva se provukao protiv Monfisa.

                      2. Ne verujem, pre bih rekla da nije bilo suvise kasno kao što je navikao da igra. Mozda mu je smetao vetar, ali to sve nije dovoljan razlog za losu igru. Mislim da je očekivao da če marin pasti kao sto je to uradio monfis. Potcenio ga je.
                      Idi spavaj, verujem da si umorna.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Stoji!

                        Dva pitanja:

                        1. Koliko je razlog Ciliceva dobra igra a koliko Federerova losa?

                        2. Da li je Nishikorijeva pobjeda djelovala negativno na Federera? Odjednom je postao favorit!
                        1. Marin Čilić, čovjek na misiji, ovako nikad nije udarao čisto...na stranu što je Federer spor...takav je, ne može ubrzati preko noći...a opet nije po danu nikako igrao...

                        2. sigurno jeste, prenervozan je bio, ali ne bi sa ovakvim Marinom mogao ni da je bio 100% u meču

                        Comment


                        • Može jedno pitanje:
                          pratim ovu igru poodavno, ali se ne mogu setiti da su u finalu GS-a bila dva "autsajdera"... Navodnici nemaju veze, jer su Kei i Marin sasvim zasluženo u finalu US Open-a obzirom na igru koju su pokazali danas i prethodnih dana...
                          Do sada se dešavallo da jedan igrač "zaluta", ali puta dva..

                          Biće zanimljivo finale.. Više šanse ima onaj koji se bude manje uplašio velikog uspeha.. Hm.. Čeng vs Ivanišević.. Borba se nastavlja..

                          Comment


                          • Želim da se zahvalim Maxxi što me cijelu godinu prozivala šarmantnim postovima i vjerovala u mene

                            Comment


                            • @Sonja

                              Sad je i meni lakse. Malo. Ko i tebi.

                              Da je jedan Ceski Budweiser, mozda bi se tuga istopila

                              Bar bi se cinilo tako

                              Elem, da ne bude offtopic, ovu sam Hingis uvijek gotivio. Na stranu teniska inteligencija, ima nesto u licu sto me uvijek privlacilo.

                              Predobar osmijeh, karmin na usima ostaje.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Sta je Fed uradio ljudima da ovdje nastane cirkus svaki pit kad on izgubi
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X