Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Shminka je to uradio.

    Vladane, GOAT je na Majorci i peca, nesto si se pobrkao izgleda.
    Čini mi se da je i meni bio Marin pik za USO

    Ipak mi bio najprijatnije iznenađenje a ne osvajač USO
    Last edited by Lord Aleksoni; 06-09-14, 22:57.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pa gde je krenuo Fed ??? Zna li
      Leb te jebo sta mu radi Marin, ovaj ne zna gde udara ...
      Nije znao ni protiv Monfilsa, ali se Gael propisno raspao kada je trebao, a i Roger odigrao maestralno na one mec lopte i to je bilo presudno za mec. Inace do tada nije mogao da poveze dva dobra gema, letili su FH-e u velike aute, BH-om nije mogao New Yorku da pogodi...
      Ali sad je razbijen, Cilic ubija dusu u njega. Samo da izdrzi i da ne potklekne na onu retardiranu publiku.
      OVAKO

      Comment


      • Buduci br.1.

        Comment


        • Ali Marin sa 50% prvog ima ovakvu prednost, majstor
          sigpic

          Comment


          • Горан Иванишевић преживљава другу младост...опет ће бити у центру пажње до даске...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Čini mi se da je i meni bio Marin pik za USO
              Aleksa idi prilegni ili prelistaj opet koje dosao u Manchester

              Jbt Marin uglavnom plasira FH-e i osvaja poene bez problema, nebo otvori se dolazim

              Comment


              • U sva tri seta je na startu Fed pretrpeo brejk, samo je u ovom trecem i sam napravio jedan pa se drzi .... sto ovaj set odmice bice zanimljivije ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nisam verovao da mogu ovo reci ali NAPRED CICLIC!!!Zeznuo si me na suicideu-u jednom ali oprostam ti to samo dobij ovog bre u inat publici!

                  P.S.Pobedi u inat svima koji su upisali novi GS Federeru.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kada spusti na T ako pogodi ne vraca Rodzer to ...
                    Moze sada brejkic u inat meni koji sam vec u napred dodelio ovaj slem Federeru...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Nisam verovao da mogu ovo reci ali NAPRED CICLIC!!!Zeznuo si me na suicideu-u jednom ali oprostam ti to samo dobij ovog bre u inat publici!

                      P.S.Pobedi u inat svima koji su upisali novi GS Federeru.
                      99% ljudi koji su upisali novu GS titulu Federeru su zapravo Novakovi navijaci

                      Comment


                      • Kvota da Fed NE osvoi USO pre oba 1/2 finala je bila 1.40, a da Novak osvoi 1.53.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Sad tek vidim koliko je Fed svima vama nabio komplekse

                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Buduci br.1.
                            mrtva trka sa Keijem premoćnim..
                            samo da njujorška publika nekog od njih zavoli i mirna bačka..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              99% ljudi koji su upisali novu GS titulu Federeru su zapravo Novakovi navijaci
                              A svi oni koji su upisali titulu Djokovica su Nadalovi navijaci
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Sad tek vidim koliko je Fed svima vama nabio komplekse

                                Sent from my HTC, posto mi se moze
                                jace navijaju za Cilica nego za Novaka danas

                                Comment

                                Working...
                                X