Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poezija, knjige, poslovice itd...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

    Da Vincijev kod je jedna od vecih gluposti. &+I}\
    Roman na svu srecu nisam citala, ali sam gledala film.
    Bolje da nisam. #%d*
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • #77
      Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

      [quote author=vesna8.11 link=topic=1892.msg151085#msg151085 date=1280499543]
      Gold, evo necega sto bi te sigurno moglo interesovati-----Erik From---"Anatomija ljudske destruktivnosi". Jeste da ovo nije roman, ali je odlicna knjiga ko zeli da malo bolje razume ljudsku psihu.
      [/quote]

      Vesna, hvala, ali ja sam na potpuno dijametralnim pozicijama od Erika i slicnih dela @(*6sd$%

      Comment


      • #78
        Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

        [quote author=fc nadal link=topic=1892.msg151091#msg151091 date=1280501190]
        Zasto ne procitas pa onda ce ti se mozda promjeniti misljenje.Ali mozda ne volis ove novele"Crime, Mystery, Thriller novele".Procitaj.

        Eto npr. Dervis i Smrt,Na Drini cuprija.Ima tu jos neki knjiga,ja stvarno u tim knjigama ne vidim nista dobro,zanimljivo i sto bi me privuklo da citam.


        Ne znas da cijenis kvalitet filmova.Jason Statham rules. $#&+/
        [/quote]

        #%d* #%d*
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #79
          Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

          @Jinxy,Mr.Gold

          Ne razumem kako mozete da diskutujete o delu koje niste procitali.Film Da Vincijev kod je katastrofalan,bas kao i 90% filmova uradjenim po uspesnim romanima.Knjiga je sasvim solidna,ja sam je procitao u jednom danu @(*6sd$%

          Comment


          • #80
            Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

            Film je stvarno los,ali svi koji su procitali knjigu su mi rekli da je fenomenalna,pa namjeravam i ja da je procitam,kao i Andjele i Demone %QWT&W
            sigpic

            Comment


            • #81
              Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

              Gledajuci po filmu, roman bi trebao da bude kao neki triler. $%&5qw7
              Ja takve romane ne citam.
              Ne citam Seldona, Agatu Kristi, pa ni Brauna.
              Hrpa nekih nabacanih cinjenica, koje su kao trebale da uzdrmaju crkvu i neciju vjeru u Hrista ili sta vec.
              Ja nisam vjernik, pa nisam tako ni gledala na film.
              Kroz film sve mi je to izgledalo kao ogromna glupost, ili kao neka video igrica. $#^%RT
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • #82
                Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                [quote author=fc nadal link=topic=1892.msg151091#msg151091 date=1280501190]
                Eto npr. Dervis i Smrt,Na Drini cuprija.Ima tu jos neki knjiga,ja stvarno u tim knjigama ne vidim nista dobro,zanimljivo i sto bi me privuklo da citam.
                [/quote]
                A da probas sa Danijelom Stil? &($%WP+
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • #83
                  Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                  Meni je Seldon fenomenalan l5'%9
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                    [quote author=dart gunner link=topic=1892.msg151154#msg151154 date=1280516297]
                    @Jinxy,Mr.Gold

                    Ne razumem kako mozete da diskutujete o delu koje niste procitali.Film Da Vincijev kod je katastrofalan,bas kao i 90% filmova uradjenim po uspesnim romanima.Knjiga je sasvim solidna,ja sam je procitao u jednom danu @(*6sd$%
                    [/quote]


                    Darte, to se zove kvalitet kritike - ne procitas a sudis o istom h5g6k8

                    Dovoljno mi je ono sta znam o knjizi kroz non-stop bombardovanje tih pola godine, preko novina, radija, tv-a ...
                    Knjiga je napisana da bude zanimljiva. Pod dva.
                    A pod jedan da blati rimokatolicko hriscanstvo i osnovne dogme hriscanstva u celini, sto je siroka tema za raspravu, tako da je zauvek preskacemo.

                    Ne nalazim se u tome, tacnije receno kritican sam prema takvim pokusajima smisljanja istorijskih super tajni tamo gde ih nema. Za mene je sve sto je Braun napisao u ravni sa Hari Poterom.

                    Mada mogu da kazme, da mi je Poter malo realniji h5g6k8

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                      [quote author=jinxy link=topic=1892.msg151161#msg151161 date=1280517145]
                      A da probas sa Danijelom Stil? &($%WP+
                      [/quote]


                      ... koliko sam samo noci proplakao uz nju .... must read ...

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                        ne čitam, ne gledam tenis, ne idem na forum..
                        krečim stan i sredjujem svoje knjige..

                        Andrić i Selimović se podrazumevaju FC..
                        Agata i Poaro obavezno, pravo letnje štivo, kao i Simenon sa njegovim detektivom Megreom..
                        naučna fantastika takodje, posebno ona bliska mojoj struci..
                        beletristrika, da bih prepoznala ono što će postati klasik..
                        i najnovija moja otkrovenja su Erlend Lu i Haruki Murakami..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                          Jagodice bobice, gde krecis na ovu vrucinu fghj48d

                          Nekada sam citao naucnu fantastiku, bas bas mnogo. Asimov, Klark (Sastanak sa Ramom, ako sam pogodio naziv, fenomenalna knjiga), Sagan ...

                          Inspektor Megre. Jesu li to bile one dzepne knjizice?
                          Citao sam ako jesu.

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                            "Pokraj suva drveta i sirovo izgori."
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                              [quote author=Vladan link=topic=1892.msg151252#msg151252 date=1280529502]
                              "Pokraj suva drveta i sirovo izgori."
                              [/quote]

                              Na koga li mislis (%fsd%&j



                              h5g6k8

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Poezija, knjige, poslovice itd...

                                Ne mislim vala ni na koga,nego je tema i poslovice,pa reko' da postujem jednu h5g6k8
                                Evo jos jedne ^%@7f

                                "Budite pažljivi kada nešto zaželite. Možda se ostvari."
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X