Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    A moze se pogledati i polufinale sa Rodikom. Ovo je nesto brutalno2:
    Tih godina omiljeni teniser mi je bio Rodik i mnogo su me boleli porazi na W. Tu ga je stvarno imao, prvi put 2004e mislim da je bas trebao da dobije iako je najblizi bio 2009e. A Fed je njega bas citao, tj obojica su se prebrutalno znali u udarac, samo sto to nije puno toga donelo Endiju jer on je vecinu Roletovih udaraca mogao samo da gleda
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Još je te 2007. godine najavljivao pobjedu na AO...žestoko se spremao, na USOu 2006. je odigrao dva strašna seta...u Šangaju imao dvije meč lopte...i na AOu se vrati na 4-4 u prvom setu...i gotovo...tad sam i ja za Andyja navijao

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Tih godina omiljeni teniser mi je bio Rodik i mnogo su me boleli porazi na W. Tu ga je stvarno imao, prvi put 2004e mislim da je bas trebao da dobije iako je najblizi bio 2009e. A Fed je njega bas citao, tj obojica su se prebrutalno znali u udarac, samo sto to nije puno toga donelo Endiju jer on je vecinu Roletovih udaraca mogao samo da gleda
        Da je bilo pravde nije ni trebao igrati u tom finalu

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Како је servirao Rafa
          Koja razlika od tada do danas...

          Inace u drugom klipu, izmedzu Rodika i Federera, pa jbt koliko pasing vinera imao Fed, 1000? Prosto ga ubio, nije znao Endi gde se nalazi, cak je i onaj reporter pogodio loptom.
          Današnji RAFA bi ga samleo na nuli.

          Comment


          • Današnji Rafa bi Rod Lavera dobio 6-0 6-0

            Comment


            • Danasnji Rafa mora fasovat injekciju, opcenito da bi udario lopticu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by jacques9 View Post
                Današnji RAFA bi ga samleo na nuli.
                Pa dobro zato sam i napisao da je smesno servirao Rafa u odnosu na danas. Jbg, tad imao 21 godinu, bio je veoma mlad. Od tada je za 360 stepeni drug igrac.
                P.s. On je samleo sledece godine Gonzalesa na OI u Pekingu, i to sa 3-0. Nije bilo uopste lako, imao je Gonzo sanse da uzme jedan set, cak mozda i dva ako se dobro secam ali sve je to odlicno odradio Rafa. Pazi koja razlika, prethodne sezone gubi od coveka sa ubedljivim 3-0 na AO-a, a sledece on ga dobije sa 3-0 u mecu za zlatnu medalju.
                Last edited by Stefan-kobe; 09-09-14, 23:02.
                OVAKO

                Comment


                • USO 2014







                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Ali samo jednu da prestigne Gorana.

                      Comment


                      • close enough

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          close enough

                          Pronaći dve tri razlike

                          Comment


                          • гле, нема разлике?!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Jbt ova zadnja 2,3 dana gdje god okreneš iskače Marin ko iz paštete,dosta mi je Čilič-manije neko vrijeme
                              Gledam malopre intervju iz Amsterdama i svako malo ga neko uhvati za slikanje,i staro i mlado kak bi rekli,čudo kak mu se život promjenio u ova 2 tjedna,ko bi rekao

                              Comment


                              • Ma gdje ćeš Marina sa Delpom porediti, vidiš da je Marin jači

                                Comment

                                Working...
                                X