Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Ja janje okrenuo misleci da neces vise pisati ovdje. Pih
    Neka si se pocastio, steta sto ti ovaj levat za kojeg navijas nije
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sto se tih meceva tice, nestvaran je i onaj sa Blejkom na MC 2006.
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Jos jedan post od vas dvojice i obojica idete na hladjenje
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment




        • Comment


          • Originally posted by MarRF View Post
            Sto se tih meceva tice, nestvaran je i onaj sa Blejkom na MC 2006.
            Nenormalno dobro je igrao. Kad se sjetim samo finala Wimbledona 2009. Role mu servisa nije mogao uzeti cetri i po seta, a i to jedva. Da je tada uzeo onaj TB u kojem je prosuo onaj smijesni BH volje uzeo bi taj Slam
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Mnogo cudan osecaj posle ovog finala. Pomalo prazan. Kad smo vec dobili 2 nova lica u GS finalu, i nijedan od njih nije bio jedan od poznatih miljenika za koje navijamo, zahtevao sam barem neku veliku borbu kako bih bio svestan da je to GS finale i da sam zadovoljan sto ga gledam. Ovako,maltene i dalje nisam svestan da je jedan Marin Cilic GS sampion.

              ...
              Ovo je po meni post godine.

              Comment


              • Originally posted by Prle! View Post
                Tenis je ustvari tek sada dobio onu zanimljivu notu, koja mu je bila prijeko potrebna u prethodnim godinama.

                Ipak, treba sacekati i vidjeti da li je ovo samo bljesak ove dvojice ili odskocna daska za jos vece stvari

                U slucaju ove druge varijante, na AOu bi postojecoj, ali vec raspaloj Big four pridodali Marina, Keia, Stana kao favorite i to bi moglo biti samo bolje za tenis, nikako gore.

                Jos kad stasa ta fantasticna generacija mladih tenisera, za ovaj sport definitivno nema zime.
                To sam htela da čujem! Malo optimizma i nade.
                Nema apokalipse i propasti sveta. Hvala.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nestvaran Marinov nivo u zadnja 3 meča, bravo još jednom momčino...samo ovako nastavi

                  Comment


                  • Već kad pričate o Australian open 2007. Tada su bila druga vremena.Tada je Roger bio nepobediv na betonu.............a nekoliko godina kasnije.........poslije Australian opena 2010 do danas je Roger osvojio samo jedan GS........znači od zadnjih 19 GS turnira Roger je osvojio samo jednog....W 2012.......vrijeme za sve prolazi...........i za Rogera...............

                    Comment




                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Tacno mu se na faci vidi sreca ali i doza nevjerice:Sta sam ja to osvojio
                        Svaka cast Marine, skroz zasluzeno osvojen GS
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          deset minuta svakako možeš već sad izdvojiti
                          upravo sam izvalio da gonzo i ja imamo isti BH ( eh sto nije FH )

                          sta uradi covek na 3:35?

                          ali koliko se lose krece car, smesan mi u nekim momentima
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • ...

                            Nekoliko The..est & Most USO'14
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              deset minuta svakako možeš već sad izdvojiti

                              Како је servirao Rafa
                              Koja razlika od tada do danas...

                              Inace u drugom klipu, izmedzu Rodika i Federera, pa jbt koliko pasing vinera imao Fed, 1000? Prosto ga ubio, nije znao Endi gde se nalazi, cak je i onaj reporter pogodio loptom.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Довукао ми френд нови авион да боље видим у завршници сезоне...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X