Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavi Prle i malo vesa u kakvu kesu da ti operem, nije problem

    Upali jbn lap top, vidi se ovo dovoljno
    sigpic

    Comment


    • http://pokit.org/get/?fd6c5dab2f4492...a02959500e.jpg

      momak počeo trenirati 2 dana prije USOa

      Comment


      • Sprda se Prle!
        Lako ti je sada kada će tenis da se oporavi i stane na zdrave i prave noge...a gde si bio do sada?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Prle! View Post
          @Vladane

          hvala ti, al imas li neku sliku prilagodljivu Nokiji c3, gdje se moze vidjeti ista bez da naocale moram stavljat ?

          @NI

          Znaci bio je Novak najbolji ? Ko je sada, posto si rekao da je malo upropastio stvari ovim porazima ?

          I sta se uzima kao argument?
          Daj Vladane i neku muziku u pozadini jbt... mislim kad ja moram da te podsecam na to ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Da nije u nokdaunu, ne bih ni piso preko ovog postrojenja. Nuzda zakon mijenja.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Amatersko otvaranje teme koje treba kazniti sa 2 milje suicide bodova

              http://pokit.org/get/?9f0ec632ee7006...2e05c33de8.jpg

              daj novu anketi

              tačno ću se roknuti ako Marin osvoji USO

              ili da mu pošaljem mail sa dokumentacijom, nek me barem pogura za skijanje na Alpama na zimu
              Last edited by shminka; 07-09-14, 00:58.

              Comment


              • @milaolja

                Dok sam bio na laptopu, nista me nije moglo razveselit osim kad Sonja lajka post i Tommy osvoji titulu.

                Sada je svaka sitnica vazna, nabio sam biceps izmedju palca i kaziprsta u ove dvije sedmice tipkanja na ovome, sto nisam ni kad sam 12 sati fizikalu radio, zato se sad da pokusavam radovati, izmedju ostalog i svakoj hebenoj slici koju vidim, sto sa ovom nije slucaj.

                Naravno, pomogne tu i cinjenica da tenis polako silazi sa stranputice

                mojne me kaznit sto offtopicarim, necu jos dugo.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  samo što neki od ovih na listi imaju preko 200 mečeva više od njega...a Novak je u najboljim godinama

                  Federer konkretno 275 mečeva više
                  shminka,

                  Trka je otvorena. Federer ima 275 meceva vise da popravi statistiku iz tinejdzerskih godina.

                  Originally posted by Prle! View Post
                  @Vladane

                  hvala ti, al imas li neku sliku prilagodljivu Nokiji c3, gdje se moze vidjeti ista bez da naocale moram stavljat ?

                  @NI

                  Znaci bio je Novak najbolji ? Ko je sada, posto si rekao da je malo upropastio stvari ovim porazima ?

                  I sta se uzima kao argument?
                  Da Prle. Da je osvojio USO i dobio samo jedan mec vise u Torontu ili Sinsinatiju, ostao bi na prvom mjestu.

                  Argumenti su uvijek brojevi i osjecaj. Staistika spada u brojeve.
                  Last edited by NI; 07-09-14, 01:10.

                  Comment


                  • Fino sam predložio da zamijenimo žrijeb

                    275 mečeva da se pokvari

                    Comment


                    • Novak je od veceras definitivno najveci dobrotvor i ktitor svetskog tenisa u open eri.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • @NI

                        Koliko Novak ima meceva na hardu u odnosu na Lendla, Federera, Samprasa, Agassija ?

                        I koliko osvojenih titula i odigranih finala na istoj podlozi ?

                        Da li mislis da je Novak samo trenutno ili generalno najbolji ikada na toj podlozi, racunajuci i Outdoor i Indoor hard. Ako mislis, zasto tako mislis ?

                        Nadam se da ne smaram. Hvala.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Originally posted by Prle! View Post
                          @milaolja

                          Dok sam bio na laptopu, nista me nije moglo razveselit osim kad Sonja lajka post i Tommy osvoji titulu.
                          Kod ovog prvog si se naradovao bogami, al kod ovog drugog i ne baš .. šta je njegovih 15 naspram Sonje

                          Spoiler
                          Šalim se Sonja
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Новак има пуно проблема, /приватних/ Федерер је преуморан, Рафа повређен и одсутан, Мареј се опоравља од операције, као и Дел Потро ништа чудно што је неко десети у финалу!

                            не, ми одмах о распаду тениса. полако људи...ова година је тако испала и идемо даље за исте паре..
                            Last edited by Žika; 07-09-14, 01:13.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Fino sam predložio da zamijenimo žrijeb

                              275 mečeva da se pokvari
                              1.
                              Ti bi ipak finale Novak-Rodzer!

                              2.
                              I da popravi i da pokvari. Ipak u tienjdzerskim godinama se ima losija, osjetno losija staistika nego krajem karijere.

                              Comment


                              • sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X