Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sonja View Post
    To posebno raduje s obzirom na to da je Andy do sad na turniru bio odlican na mrezi (i obicno je bolji u tom segmentu igre)
    BB
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Činio je to i protiv Kolija, vežbalo se
      Nisam gledao nijedan Novakov meč na USOu, pa ne znam...samo one poene na highlightsu
      To će mu protiv Andyja biti od velikog značaja u budućnosti

      Comment


      • Pecke 47% od strane Mareja na takav drugi servis je PREMNOGO. Morao je to Novak jos vise da kaznjava.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Nisam gledao nijedan Novakov meč na USOu, pa ne znam...samo one poene na highlightsu
          To će mu protiv Andyja biti od velikog značaja u budućnosti
          Gleda li makar Stanislava?
          Izgubio je meč u kome je imao bolji ratio za 0,07 i osvojio veći ukupan broj poena
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Gleda li makar Stanislava?
            Izgubio je meč u kome je imao bolji ratio za 0,07 i osvojio veći ukupan broj poena
            njega je 100% gledao, pre ce njga da gleda nego Roleta
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Pecke 47% od strane Mareja na takav drugi servis je PREMNOGO. Morao je to Novak jos vise da kaznjava.
              Premnogo možda, dovoljno svakako
              Nadal, Mari i slični kada su ispod 50 % drugog izlaze prvi sa terena.
              sigpic

              Comment


              • Ne bih se bas slozio sa takvom konstatacijom.
                Mislim da Rafinjo uvek ima ispod 50% osvojenih poena na drugi servis protiv Novaka, mrzi me da trazim po statistikama.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Gornja polovina zreba je ponudila dva odlicna meca, nadajmo se da ce i danas biti zanimljivo

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Gleda li makar Stanislava?
                    Izgubio je meč u kome je imao bolji ratio za 0,07 i osvojio veći ukupan broj poena
                    Jesam, ratio i ukupni broj poena baš i nisu bitni...jer Kei nije igrao na reternu punih 10 gemova....par grešaka ga je stajalo poraza...prije svega one na kraju 2. seta...TB trećeg je bio odličan, mogao je i na drugu stranu...tu je izgubio meč...

                    Nego, hoćetel da se mijenjate za žrijeb sad?

                    Comment


                    • Odlična dva meča i neprospavana noć ali vredjelo je, pitanje je samo kako izdržati i večeras
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne bih se bas slozio sa takvom konstatacijom.
                        Mislim da Rafinjo uvek ima ispod 50% osvojenih poena na drugi servis protiv Novaka, mrzi me da trazim po statistikama.
                        Ovako izgleda Nadalov procenat na drugi poslednjih 5 mečeva koje je dobio Novak.
                        Rim 43%
                        Majami 47 %
                        WTF 50%
                        Peking 33%
                        MC 32 %
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Jesam, ratio i ukupni broj poena baš i nisu bitni...jer Kei nije igrao na reternu punih 10 gemova....par grešaka ga je stajalo poraza...prije svega one na kraju 2. seta...TB trećeg je bio odličan, mogao je i na drugu stranu...tu je izgubio meč...

                          Nego, hoćetel da se mijenjate za žrijeb sad?
                          Odmah!

                          Koga nam saljes? Berdiha, Mofisa ili Marina? Bilo kojeg od njih radje od Nishikorija.

                          Comment


                          • Berdycha

                            Al sutra, red je da se Monfils riješi prije razmjene

                            Comment


                            • Originally posted by proudNolee View Post
                              Odlična dva meča i neprospavana noć ali vredjelo je, pitanje je samo kako izdržati i večeras
                              Lakse nego na AO, sigurno
                              link

                              Comment


                              • Dam ti tante za kukuriku
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X