Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Ajde ljudi sta se pecate na lazne profile, treba da slavimo pobedu i da ispunimo Tomovu zelju za 20 spam strana veceras.

    Znaci sve navijace drugih timova veceras na ignore, idemo kod nas u temu.
    Идемооо!!

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      LS je mozda veca od titule, ali ne i na Ostrvu Zna se koliko se liga cijeni tamo... to sto je sad vise stranaca je to malo poremetilo, ali i navijaci i igraci vise vole PL
      Englezi ne podcenjuju ni jedan trofej, oni ne omalovažavaju ni jedan kup, a kamoli prvenstvo ili LŠ...
      Ako bi pitao nas navijače Liverpula, mi bi voleli jednu titulu napokon, dok recimo navijači Arsenala, Sitija i još puno drugih ekipa ne bi se ljutili za jednog ušatog
      Last edited by somborac; 12-04-15, 18:55.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Pa ne igra se fudbal samo u Engleskoj, to je njima bitniji PL od LSa. Ostatku sveta je najbitnija LS, i zbog toga je Real najveci na svetu. Ali karma je cudo, videcemo junajted sledece sezone sa tim istim Apoelom, Ludogorecom, Bateom....
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          Pa ne igra se fudbal samo u Engleskoj, to je njima bitniji PL od LSa. Ostatku sveta je najbitnija LS, i zbog toga je Real najveci na svetu. Ali karma je cudo, videcemo junajted sledece sezone sa tim istim Apoelom, Ludogorecom, Bateom....
          Brate nema frke, najveci ste klub na Ostrvu, ajde sada nas pusti na miru.
          sigpic

          Comment


          • Za klub je bitan identitet. Liverpul ga ima, Junajted ga ima, Arsenal ga ima, Celsi ga ima(imao ga je i pre Romana), Sautempton ga ima... Meni je recimo Totenhem medju odbojnijim klubovima, osim Gazze ne vidis nijedan razlog sto bi neko navijao za njih ali to je iz neke moje perspektive.

            Liverpul se recimo mozda jednog dana i vrati u vrh evropskog fudbala, bar na bljeskove. Ajaks nece jedno 100 godina ali mora covek da ih postuje. Imaju svoju pricu od koje ne odustaju. Bilbao je bajka za sebe. Italijani nisu i nadam se da nece izgubiti svoj smek ali moraju mnogo toga da menjaju.

            Identitet i jedinstvenost nemaju veze sa rezultatima samo sto to masa ne kapira.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Brate nema frke, najveci ste klub na Ostrvu, ajde sada nas pusti na miru.
              Nisam ti ja brat. Tvoj brat je pomenuo Liverpul, koji vas boli puno izgleda. Tacnije pominjao je Liverpul, Ludogorec, Bate i Apoel. Ostavite vi nas na miru.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ja pokusao fino a posle se neki cude zasto gubim (inace jako kratak) fitilj...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Ja pokusao fino a posle se neki cude zasto gubim (inace jako kratak) fitilj...
                  Mislis npr. da Pixar nema kratke zivce, pa nije on sam sebe isprovocirao nego navijaci uniteda direktnim omalozavanjem LFC.

                  Comment


                  • Ma Pixar je prica za sebe .

                    Ali veceras vas sve volim, nema sanse da se svadjamo na ovo lepo Uskrsnje vece
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Mislis npr. da Pixar nema kratke zivce, pa nije on sam sebe isprovocirao nego navijaci uniteda direktnim omalozavanjem LFC.
                      Pogledaj bolje ko je počeo.
                      Originally posted by PiXarr View Post
                      Koliko su oni suplji, pa ovo ce da ide u LS sledece sezone qq.

                      Comment


                      • Vala mene ne zanima ko je poceo, bitno mi je da ja stavim tacku na ovo decije provociranje. Nemojte me terati da banujem na praznike.
                        Ne ozb, svaki sledeci post u vezi vec pisanog, bice obrisan, nema potrebe spamovati o tome.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Pogledaj bolje ko je počeo.
                          E to mi je promaklo, ali kao sto Eric kaze on je prica za sebe, a nije ni vama trebalo da pisete ono o liverpulu, ali pusti sad to, cestitam na pobedi idite uzivajte (u prevodu napijte se, jer to bi ja uradio ).

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ne ozb, svaki sledeci post u vezi vec pisanog, bice obrisan, nema potrebe spamovati o tome.
                            Mislim da bi mogli u onu Maricevu temu da se preselimo tada
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Pogledaj bolje ko je počeo.
                              To je mozda bilo za Siti, ali nema veze. Nisam pomenuo Junajted u postu, ali vi ste se prozvali, i svi isprozivali Liverpul.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...Newcastle.html

                                Comment

                                Working...
                                X