Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Los ovaj Halov teren, sve vreme igrači proklizavali. Dzons ponovo pokazuje koliko je nepouzdan. Roho isuvise spor i nepromisljeno igra.

    Leti Brendan posle ovoga sigurno.

    Comment


    • Mogli bi odmorit sad Alexis,Santi,Kokelan,dati priliku i Ziru da povrati samopouzdanje
      sigpic

      Comment


      • 16 udaraca Arsenala na gol u prvom poluvremenu, 11 u okvir, 4 gola, hat trick Thea. Perfektan zadnji dan u Premu. Moze jos malo bombardiranja Boaza u nastavku, barem jos dva gola da padnu

        Comment


        • Originally posted by Jack View Post
          Mogli bi odmorit sad Alexis,Santi,Kokelan,dati priliku i Ziru da povrati samopouzdanje
          Ne treba Tija sad micat s napadaca kad gori. Dat ce jos koji u nastavku

          Comment




          • It's quite clear to see what Liverpool fans think of Raheem Sterling

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Ljudima poništili 2 gola
              Nisu poništili nego ih nisu računali jer su ilegalno postignuti.

              Comment


              • Kakva blamaza od Liverpula. Brendan je uspeo da upropasti sve dobro sto je ucinio za klub. Ocekujem za koji dan da tu Klop dolazi.

                Raduje Volkot. Nadam se da ce u tom stilu nastaviti i u takmicarskim utakmicama.

                Comment


                • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                  Nisu poništili nego ih nisu računali jer su ilegalno postignuti.
                  Tako je brate .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Gang, kad napišeš "poništena dva gola", ako neko ne gleda očekuje da je bar jedan neopravdano poništen, igrače koji se bune, nepravdu i sl. Ovde su u pitanju dve čiste ofsajd situacije za koje se ni Halovi "strelci" nisu bunili, ako se praviš da ne znaš zašto sam onako odgovorio.

                    Elem, navijam za Hal i Brusa jer je Njukastl prejadan i zaslužio je da ispadne više nego QPR i Brnli.

                    Comment


                    • Newcastle zabio. Baj, baj Hull.

                      Comment


                      • Ovo je Ospinin gol..

                        Comment


                        • što je njukaslo zaslužio da ispadne

                          klub ko svaki drugi,problem je njihov vlasnik i njegova politika
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                            Gang, kad napišeš "poništena dva gola", ako neko ne gleda očekuje da je bar jedan neopravdano poništen, igrače koji se bune, nepravdu i sl. Ovde su u pitanju dve čiste ofsajd situacije za koje se ni Halovi "strelci" nisu bunili, ako se praviš da ne znaš zašto sam onako odgovorio.

                            Elem, navijam za Hal i Brusa jer je Njukastl prejadan i zaslužio je da ispadne više nego QPR i Brnli.
                            Ma ne uzbudjuj se tebrice. Takav je nas Gangara, provokatorska mu je priroda, ali je dobar covek.

                            I nemoj vise Gangaro tako da se izrazavas. Lepo kazes ilegalni golovi i to je to.

                            Comment


                            • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                              Gang, kad napišeš "poništena dva gola", ako neko ne gleda očekuje da je bar jedan neopravdano poništen, igrače koji se bune, nepravdu i sl. Ovde su u pitanju dve čiste ofsajd situacije za koje se ni Halovi "strelci" nisu bunili, ako se praviš da ne znaš zašto sam onako odgovorio.

                              Elem, navijam za Hal i Brusa jer je Njukastl prejadan i zaslužio je da ispadne više nego QPR i Brnli.

                              Nije nego od kad znam za sebe izraz je bio poništen gol bez obzira da li je pravedno poništen ili ne , ti sad tražiš dlaku u jajetu da ne bude da je Junajted primio dva gola od Hula ja nuopšte nisam ni ciljao na to .

                              Originally posted by Princara View Post

                              I nemoj vise Gangaro tako da se izrazavas. Lepo kazes ilegalni golovi i to je to.
                              Ja se izvinjavam , nadam se da me neće poslati na Goli otok
                              Last edited by Lord Gangarić; 24-05-15, 16:18.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Eto i Ospina pokazuje zasto Ceh treba da dodje.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X