Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je "otkrio" ovog Bleketa?Cini mi se da bi prosao kao Boateng da je Theo krenuo jos jednom u stranu
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Da je on bar 10% Boatenga pa da ga i trpis. LvG glavni krivac sto United nije pobedio danas.
      sigpic

      Comment


      • Al se pecaju u ofsajde

        Comment


        • Ja zadovoljan. Fair play
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Da je ranije Tija i Đekicu uveo mogli smo ovo i dobit. Jack je bogisus za onu spanjolsku tiki taka prevaru kojoj ni ime vise ne zelim rec. Mali gimli zmazani, ovisnik o pimplanju. Đekica uzme loptu, quick one-two i idemo u napad.

            Comment


            • Ajde neki normalan gol, zivota ti! Trecu tekmu za redom ulazi rikoset posle odbijanja.

              Rojo pokidao i odigrao koliko je mogao, steta sto nije bio fit za 90.

              Tim sa cetvrtim kapitenom protiv Vengerovih najjacih 11 ove sezone, kako on smatra. Nije lose.

              Comment


              • Santi je los zadnje dvije tekme, pokidao protiv Hulla, protiv Labudova i danas pasovi katastrofa, lik nije mogao da se sastavi. Kad je usao Remzika u sredinu, meda nisu mogli, odma je zadominirao mag.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Katastrofa, ne zna se ko je gori. Povraca mi se od ovih taktickih zamsili Vengera sa Ramzijem na krilu

                  Comment


                  • jbem li ga,nema to veze sa Vengerovih "najboljih 11"

                    probleme imaju i jedan i drugi tim objektivno gledano i zato i jesu na 3 odnosno 4 mestu,sad treba spustiti loptu i sve to analizirati kako bi se sledeće godine uključili u borbu za titulu

                    jer sredstva i talenta imaju za to i ako u tom pravcu omanu sami su krivi i niko drugi

                    ništa Čelzi nije miljama daleko,nego jbg,tačno je Murinjo imao kurs zacrtan od kad se vratio i to je sve strpljivo sprovodio u delo
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by Princara View Post
                      Katastrofa, ne zna se ko je gori. Povraca mi se od ovih taktickih zamsili Vengera sa Ramzijem na krilu
                      Cisto sumnjam da od te zamisli ima vise ista. Zakljuco vezni red sa Remzikom kad je usao u sredinu. Nema teorije da ce da ga pusti da trune na krilu kad ovako bolesno igra na krilu. Cak usput danas sam malo cackao ozbiljne price su bile oko Gundogana za ljeto, sve je do Wengera.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Cisto sumnjam da od te zamisli ima vise ista. Zakljuco vezni red sa Remzikom kad je usao u sredinu. Nema teorije da ce da ga pusti da trune na krilu kad ovako bolesno igra na krilu. Cak usput danas sam malo cackao ozbiljne price su bile oko Gundogana za ljeto, sve je do Wengera.
                        Pa jedino ako planira Vilsera da prodaje, ili od Gunda da pravi novog dm

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          jbem li ga,nema to veze sa Vengerovih "najboljih 11"
                          Kako nema ako je on, kada su mu svi igrači ozdravili, to jasno izabrao kao tim s kojim je napravio nepobedivi niz i najčešće ga ponavljao. Zato sam i rekao "ono što on smatra" najboljom postavkom sa trenutnim rosterom. Taj tim je izašao protiv Čelsija kad je još bilo šanse za titulu, taj tim je izabrao protiv Liverpula, taj tim je izveo protiv Monaka (sa izuzetkom Aarona koji nije bio spreman za start). Šta mu je onda najbolji tim ako nije ovo što je složio iz meča u meč, u periodu od starta 2015. kada su imali više poena po meču od šampiona.

                          Comment


                          • Originally posted by Princara View Post
                            Pa jedino ako planira Vilsera da prodaje, ili od Gunda da pravi novog dm
                            Ode Flamini, ode Rosicky. Brate prefini smo prema igracima. Dovedes boga oca umjesto Flaminia koji jedva i na klupi sjedi i onda vidis kako se takmice za mjesto u ekipi svi.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                              Kako nema ako je on, kada su mu svi igrači ozdravili, to jasno izabrao kao tim s kojim je napravio nepobedivi niz i najčešće ga ponavljao. Zato sam i rekao "ono što on smatra" najboljom postavkom sa trenutnim rosterom. Taj tim je izašao protiv Čelsija kad je još bilo šanse za titulu, taj tim je izabrao protiv Liverpula, taj tim je izveo protiv Monaka (sa izuzetkom Aarona koji nije bio spreman za start). Šta mu je onda najbolji tim ako nije ovo što je složio iz meča u meč, u periodu od starta 2015. kada su imali više poena po meču od šampiona.
                              Ne znam,nije mi to merilo vrednosti,ne mogu sad da se setim utakmica sa Monakom i Liverpulom ali smatram da je loše postavio ekipu kako protiv nas tako i protiv vas al na kraju krajeva to je samo moje mišljenje

                              Ponovo kažem i jedni i drugi imaju probleme "u svojoj kući"(junajted recimo pred golom protivnika) i to nema veze sa tim kako se Junajted pokazao protiv Arsenala za koga smatram da može ili da je mogo daleko bolje da se postavi

                              čak mislim i da je LVG fino postavljao ekipu u poslednje vreme(što sam i napisao nakon utakmice sa nama) al je grešio sa izmenama
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Ne znam,nije mi to merilo vrednosti,ne mogu sad da se setim utakmica sa Monakom i Liverpulom ali smatram da je loše postavio ekipu kako protiv nas tako i protiv vas al na kraju krajeva to je samo moje mišljenje
                                Isto mišljenje i ja delim. Inače, iste su mu postavke bile. Ostalo je zavisilo od protivnika.

                                Gledam od kada je Ramsey ozdravio šta mu traži na krilu, pogotovo jer je preklao prethodnu sezonu i to sa CM pozicije. Tada su i on i Ozil imali najbolju hemiju. Čak smatram da bi Aaron lagano bio u top 3 box-to-box srednjaka na svetu da ima konstatnost i zdravlje. Strašna dinamika, kreativnost i traženje prostora. On tu forsira Kazorlu, ali i to je bolji pokušaj nego kada je pravio rusvaj sa onom 4-1-4-1 varijatnom pa mu je Ozil bio na krilu, valjda su zato i rezultati u toj fazi takmičenja bili najbolji. Ne razumem Vengera da ne vidi kao kostur tima ove sezone:
                                Ospina
                                Belerin Mert Kos Monreal
                                Kokelan Ramzi
                                Krilo Ozil Sančez
                                Žiru

                                To je večiti problem Arsenala, kloniranje istih igrača. I onda u čekaonici leži još po tri sličnoprofilna igrača i uvek nedostaje ista dubina da se primakne tituli. Zato ne može da tvikuje taktiku po potrebi pojedinih mečeva i uvek ostaje iznad granice petog mesta a da mu pri tom fali dubine za prvo. To nije samo ova sezona, to je njegovo viđenje fudbala već deceniju te me neće čuditi da i ove sezone kupi još nekog Aršavina, Nasrija, Fekira ili koga već, umesto da podeblja mesta pomoću kojih se dobijaju najteži mečevi.
                                Last edited by Abel; 17-05-15, 18:47.

                                Comment

                                Working...
                                X