Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da nikoga sem Stivija, eventualno par pojedinaca, nije briga kakav ce ishod biti. Iako je sezona uveliko zavrsena, sraman pristup.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • SRAMOTA!

      Comment


      • Kad te prokleti saigrači ne ispoštuju kako treba.....
        Zbogom legendo!

        p.s. Što ode ovako brzo u svlačionicu? Jel se vraća, ili...?
        Navijači ostali na tribinama, kao da ga čekaju da se vrati...
        Last edited by z0La; 16-05-15, 19:27.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Jbte gledam ove njegove saigrace i golema me neka tuga u trenutku obuzela, jeste da ne pratim fudbal vec par godina, ali nekako kao da sam upravo shvatio da nikada vise necu osetiti onu strast kao klinac kada sam gledao legende ovog sporta. Kao druga igra da je bila, da se igrala za neku drugu strast. Ne znam, nisam pametan, ali mi je svakako drago sto sam propratio za mene zlatan period fudbala. Legendo hvala ti za sve
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ne kontam šta je Vila planirala sa onom taktikom,nabili zadnju liniju do centra a vamo Long i Mane,ne zna se ko je brži ,ovo ide Šervudu na dušu bez obzira na to što je Sautempton ima malo i sreće kod golova ,Mane cele sezone mulja nešto i muči se da zabije,sad ubode bingo i obori rekord ni kriv ni dužan

            Ne znam šta su pripremili za Arsenal al ne sme se ovako zajebavati u finalu
            Last edited by saburo sakai; 16-05-15, 23:04.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ode City u kurac. Kompany opalio neciju djevojku/zenu.

              Terry 2.0
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sto ga ne ozracise pre mesec/dva... ovako ostalo samo dva kola, pa pauza.
                Nagadja se da li je Nasrijevu ili Zabaletinu...?
                Velika lova, veliki timovi Premijer lige, velika i dugacka odsustva od kuce, lagodan zivot,
                Rambo kaze:
                Koža, klima, siber-dah
                bas-refleks i stereo
                frizurica sredjena
                pomorandza cedjena
                brodski podovi
                morski plodovi
                podno grijanje
                intimno brijanje
                eee pa ne moze to za dzabe, moras "platiti porez" za tako nesto
                Verujem da je to sve normalna pojava (mislim na fudbal) i da ne postoji neko ko je "cist", tako da kreteni su Kompany i Teri, ne zato sto su to radili, nego sto ih provalise.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Ja sam na twitteru pročitao da je Nasrijevu ribu opalio
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ufff sto bi voleo da je Nasrijeva

                    Comment


                    • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • As is usually the case in such situations, the nasty rumour aimed at destroying Vincent Kompany’s character appears to have been started on social media by trolls.

                        A simple Google search for the words “Zabaleta Kompany” brings up a page on Reddit which has now been discredited.

                        Comment


                        • Bolasi,kakav dribling šta je ovo





                          ovde je tek pobedio

                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Danny Ings reveals he has been abused by Burnley supporters for not signing new deal

                            Comment


                            • Onaj protiv Totnema je dribling sezone.



                              Comment


                              • Zesci skiller lik, gust ga je gledat. Jucer protiv Liverpoola odlican

                                Comment

                                Working...
                                X