Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto sad svi misle da ce Arsenal biti 4. ? Pa i da izgube od Utda opet imaju prednost...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Nisu na drogama nego pojedinci iz MU teme leče svoje komplekse našim porazima ali dobro šta da se kaže za čoveka koji se tuđoj nesreći raduje .
      Ne bih ovo radio ali mi je presmesno.. hhhahhhaahhahaahahhahhaahahahhahaahahahha


      I molim te da svratis u nasu temu jedno 50strana da vidis ko je sve lecio komplekse kod nas u temi, a Bogami i u ostalim temama PL.

      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne znam na kakvim ste vi drogama, Arsenalu 4 boda od 12 trebaju da osigura 3. mjesto.
        Ne moze od 12 nego od 9 macak

        Bice treci,ali mora da se pojaca nije ovo dovoljno...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja bih vas uputio na casove iz maternjeg jezika kod uciteljice u 4. razred osnovne ili da se posvjetujete sa megapoznatim rijecnikom cika Klajica. Toliko puta pogresno upotrjebljena rijec 'kompleksi' ovdje, da se osnivaci zajednickih nam jezika okrecu u grobu.

          Originally posted by AK47 View Post
          Ne moze od 12 nego od 9 macak

          Bice treci,ali mora da se pojaca nije ovo dovoljno...

          Ma ja isti dzavo

          Dobar je ovo samar bio, na vakat. Prokurcili se igraci vidjelo se u prvom poluvremenu danas. Elegantni pasovi 45 minuta.
          Last edited by maliajnstajn; 11-05-15, 22:09.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ne bih ovo radio ali mi je presmesno.. hhhahhhaahhahaahahhahhaahahahhahaahahahha


            I molim te da svratis u nasu temu jedno 50strana da vidis ko je sve lecio komplekse kod nas u temi, a Bogami i u ostalim temama PL.

            Kao prvo tebe nisam spomenuo niti pomislio na tebe , i ponoviću po deseti put ja nisam.

            Ali nema veze polako samo batice .
            Last edited by Lord Gangarić; 11-05-15, 22:14.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ja bih vas uputio na casove iz maternjeg jezika kod uciteljice u 4. razred osnovne ili da se posvjetujete sa megapoznatim rijecnikom cika Klajica. Toliko puta pogresno upotrjebljena rijec 'kompleksi' ovdje, da se osnivaci zajednickih nam jezika okrecu u grobu.




              Ma ja isti dzavo

              Dobar je ovo samar bio, na vakat. Prokurcili se igraci vidjelo se u prvom poluvremenu danas. Elegantni pasovi 45 minuta.
              Ma klasicne greske u taktici Wengera godinama pri ovakvim prilikama.Nareda 10 veznjaka koji se dodaju,a nema sto bi neki rekli adekvatne penetracije

              Nepotrebno vadis spica i zgusnes vezni red,totalno pogresno
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • da se vratim na utakmicu sa Liverpulom

                  Mogo je Fabregas lagano da završi utakmicu sa crvenim kartonom

                  stalno se kukalo i bacalo kamenje na sudije a nije da se nismo izvlačili u par navrata kao i sad još je ovaj pobrljavio pa je prvo pokazao crveni Mikelu,pa žuti pa (zapravo prvo nije ništa ni svirao) pa tek onda žuti Fabregasu

                  još nešto da dodam taman za Loftus-Čika

                  evo i na MOTD pomenuli da RLC treba da igra/odnosno da bi voleli da ga vide pored Matića(ili u paru sa Fabregasom pretpostavljam...) ali ne uz MIkela koji je isuviše pasivan ,spor u tranziciji i zaista nema potrebe za takvim kombinacijama na terenu ala Mikel-RLC

                  inače sad na ponovljenom snimku vidi se baš kako je profi oduzeo/presekao par lopti

                  bitno je u svakom slučaju to da je on fizički dominantan igrač i to će mu biti jedan veliki plus,problem je samo taj što njegov napredak zahteva mnogo,mnogo minuta na terenu kako bi to sve lepo funkcionisalo jer smo ove sezone mogli da vidimo koliko je samo utakmica trebalo Matiću i Fabregasu da se usklade pa i pored toga to još ne deluje perfektno i još ima rupa u njihovoj igri(tipičan primer utakmica protiv Svonsija kući gde nisu mogli da se dogovore ko čuva prostor ko juri igrača)

                  Mikel u tom pravcu ne može da nareduje više,dok RLC upija sad kao sundjer i treba to i iskoristiti i baš iz tog razloga uvek ću podržati njegovo forsiranje umesto toga da se iskešira ogroman novac za Pogbu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment




                  • Comment


                    • Ludnica, gledao jutros snimak. Sefild morao da prodje, nerealno koliko su prilika propustili u dvomecu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ima Celzi bolesne igrace u mladim pogonima, ali ogromno pitanje je sta ce biti sa njima dok jr Smou trener.

                        Celzi, United i Arsenal jedina tri tima koja imaju nesto da izvuku iz omladinskih pogona u ovom monetu u ligi pored Sautemptona, a samo Arsenal i evo otkako je Mudonja u Unitedu koriste mlade igrace. Matic je trebao da prodje kroz isti proces, a ne da ide do Lisabona i nazad u dealovima vrijednim preko 40m.

                        Da ne zaboravim i Liverpool, Sterling i Ibe su dosli kroz omladinske pogone, a ima Rodgers afinitete valjda da gura omladince.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kako smo mi krenuli pola engleske repke ce uskoro dolazit iz Arsenala

                          Comment


                          • Engleska repka je i onako brod koji tone...

                            Comment


                            • Problem sa mladim igračima na ostrvu je jedan od najkompleksnijih problema generalno,ne samo u Čelziju nego inače na ostrvu i prilikom rešvanja istog ne mogu se uzeti u obzir iskustva Bajerna,Reala,Barse,Porta,Benfike.... jer to totalno drugačiji univerzum po tom pitanju

                              što se tiče Čelzija samog tu sam u par navrata što ste mogli da vidite po mojim postovima gde forsiram i guram te klince mogli da zaključite da sam za tu neku promenu u pristupu što nažalost ne nalazi na neko odobrenje,naravno nisam za neke radikalne poteze bio ove sezone,ipak je PRIORITET bila titula ali da sam za neke promene jesam debelo ali sve to samo zbog činjenice da su se ulaganja,naporan rad na nivou akademije napokon isplatili posle 10 godina

                              inače evo jednog pristojnog teksta sa kojim se manje/više slažem
                              jest malo navijački nastrojen sa osvrtom na "chelsea youth" ali ok pre svega iz razloga što ne zastupa slepo verovanje i podržavanje Murinja

                              http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...23/11043522/-?

                              Mourinho is RIGHT not to risk Chelsea’s youngsters - but it all has to change next season
                              Last edited by saburo sakai; 12-05-15, 14:58.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment




                              • Trebalo je ovo znat zapucat.

                                Comment

                                Working...
                                X