Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Celzi vec 9 kola nije pobedio nekog sa vise od 1 gola razlike... Stvarno su zasluzili da budu prvaci izvlače se ko niko, i Junajted je poceo da igra tako da u sledecem kolu ocekujem jednu 2 i navijavu za njih kao nikad do sad

    Comment


    • Lep gol Sterlinga...
      Ajmo jos jedan u prvom!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sisoko bi nam lego dobro na leto. Da se odreknemo invalida Allena i Lucasa, da se dovedu Sisoko i Delph.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Sta radi Coutinho, ovo nisu istine.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Igra se viktorija jbte. Ajde jos jedan, iskoristite ovaj pritisak. Da se udje mirnije u drugo poluvreme...
            Kakav potez Cou-a....
            Last edited by z0La; 13-04-15, 20:32.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Koliko je cudna ekipa Njukasl,konstantno u serijama igraju,vezu 4-5 poraza,pa isto toliko pobeda i tako u krug.Simpatisao sam ih pre,ali u poslednjih par godina su mi nekako izgubili identitet gomilanjem igraca iz Francuske.Nadam se da ce resiti probleme koje imaju unutar kluba,da ce Esli otici pa da se za koju godinu ukljuce u borbu za evropu.

              Comment


              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Po meni cist penal za Njukastl, i ponovo "gospodin" Lovren.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko srece sad, cist penal nije dosudjen svrakama, a krivac je normalno... Lovren. Kako njega treba usranom motkom tuci.

                    Comment


                    • Sto je smesno, ja mislim da nije toliko penal i da Lovren nije cak ni pipnuo ovog Ayozea, promasio on i loptu i igraca. Lucas je postavio isto nogu, tako da je ovaj samo pao preko.

                      Ali sta radi Glen Johnson, covek davno izgubljen u vremenu i prostoru.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • E ali kadmi komentator ogadi utakmicu sa ovim cist penal, vidite.... Pa jesi ti corav? Kapiram da ne gotivis LFC ali pogledaj opet snimak,videces da nema p od penala, pa Lovren ga nije ni pipnuo bre,dokacio ga milimetar vec kad je izgubio loptu i to ovaj kr,enuo da pada odavno.jer je vec izgubio loptu

                        Comment


                        • Sta radi Lovren...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Sta radi Lovren...
                            Zamislu postavu sa njim i Mangalom, kakav bi to haos bio.

                            Comment


                            • Koliko Sterling ne zna da da gol, cudom se cudim kako je dao ovaj danasnji.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Teraj se bre Sterling, covece pa leva mu sluzi samo da se osloni.

                                Comment

                                Working...
                                X