Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu dugo izdrzali krtolici

    Comment


    • Bas je nedostojna prve lige ova ekipa Brnlija. Tehnicki su im svi igraci u rangu Pera, osim Ingsa. Samo se nadam da nece nekog igraca Arsenala povrediti od ovoliko faulova.

      Comment


      • Sestre mi al udaraju

        Navijaci su im najjaci deru se da su igraci Arsenala varalice hahah

        Ne znam sta oni misle da treba da slome igraca da je to tek faul.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Slaba utakmica, ali recimo da igramo koliko nam je potrebno, samo sad ozbiljno u drugo poluvreme, a ne povuci se odmah.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Daj Tomasa da nas malo razdrma..Deluje da kontrolisemo utakmicu al sve moze da padne u vodu,ajmo.po drugi
            sigpic

            Comment


            • Mislim da bi valjalo da date 2. gol sto pre, cisto za neku sigurnost. Ovako jedan korner moze ovo da okrene. Nekako je Arsenal stao u drugom poluvremenu. Bukvalno "dali smo jedan gol, dosta je". Nema cak ni kontri...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mjera. Sutra sa uzivanjem da gledamo derbi
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Mjera. Sutra sa uzivanjem da gledamo derbi
                  Tamanica danas,..sutra prava mera X ako moze
                  sigpic

                  Comment


                  • Golemo veliki Burnley izgubi od malog Arsenala.

                    Comment


                    • Mislim da je danas bio extremno zadovoljan...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...e-Man-Utd.html

                            Kako limitiran interviju, ali dobro limitiran je i Kompany. To sto se zove isto kao organizacijska struktura 'kompanija' ne znaci da zna nesto o biznisu.

                            Manje vise on ima pravo, da u kratkom roku ne moze isplivati niko da uzurpira velike klubove, ali koja je poenta bogacenja preko noci, ulazenje toksicnog kapitala na manje vise zatvoreno trziste, ali ajde na pretjerujem, otvoreno je ono poprilicno.

                            Arsenal i Bayern imaju taj koncept sredjen i bez problema se sada mogu takmiciti na finansijskom planu. Cak i ona moja smjela izjava da ce Arsenal biti najbogatiji klub u roku 4-5 godina nije losa, jer moj cilj je 2019. godina kada Emirati budu u kompletu otplaceni, a tada ce nastati show epskih razmjera po pitanju novcanog izivljavanja, jer ovo sto sada United radi sa svojim prihodima i ulaganjima nece biti nista. Ali deleko su naredne 4 godine, u te 4 godine ocekujem i krah eura, nenormalno jacanje engleske funte i nemoralno nisku cijenu nafte, kao i inveitabilni raspad, na ovim prostorima zvane utopije, Evropske Unije, cak i mozda potpuni nestanak americkog dolara. Ali OK, da ne idem u digresiju.

                            Sto se Kompanya tice, lupa gluposti, nek ide uciti ekonomiju, ako misli da daje ovako smijele izjave.
                            Last edited by maliajnstajn; 12-04-15, 02:12.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ako se ne varam QPR ima 5 vezanih poraza na Loftus Roudu, da li je vreme da se danas to prekine?
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Tesko da ce bilo sta izvuci QPR, ali mozda mogu malo da ih namuce. Ja bi voleo da ih iznenade, da bude malo neizvesniji kraj sezone..



                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X