Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bolje etkinson nego

    Comment


    • Originally posted by Casiraghi View Post
      Kljucna stvar za Liverpul je da li Dzerard pocinje ili ne. Tek se oporavio a ovo je njegova omiljena utakmica uz gradski derbi i jos poslednji. Umeo je da nas uspori ove sezone za razliku od prosle kad je sa deep lying pozicije iskontrolisao 2/3 meceva. Kapiram da ce ga Brendan staviti od pocetka. Tim se uigrao bez njega, ide to mnogo brze. Videcemo na sta ce ispasti. Mozda bolje da udje u 2. poluvremenu.

      Sto se tice Junajteda, Van Galu ako ne mozes nesto da osporis to je nepredvidivost. Kapiram da je Runi u spicu uz podrsku Felainija. Nisam upucen u situaciju oko Shaw-a, da li ce biti u konkurenciji za sastav i da li Blind ostaje na beku ili mozda Jang to odigra. Bude li stavio Kerika i Blinda u vezu donji je. Koliko sam pratio umeo je nepravedno da izostavi Ereru mada je mozda skapirao da mu je to ubedljivo najkorisniji igrac u vezi. Di Maria se vraca i sad je tu pitanje on ili Mata, ili cak u nekoj varijanti obojica. Ima on mnogo opcija i strasan tim, stvarno je sramota sto u toliko meceva gadja Felainija. Ocekujem nesto rezervisaniji pristup jer tako igra u gostima i protiv slabijih ekipa, ulog je veliki a odluci li da se nadigrava sa mnogo uigranijim Liverpulom u 3-4-3 formaciji verovatno gubi.

      Ne vidim neke preokrete u ovom mecu. Onaj ko prvi da gol nece sigurno izgubiti a i pobeda je vrlo verovatna.

      Sastav ekipe, kao i taktika Uniteda je nepoznanica i za samog LVG. Makar za sad, mislim da će da ubaci Falka, jer je dao neku izjavu skoro "Falkao će se dokazati" bez obzira, ko zna ko će izgrati i gde.
      Čak sam počeo da se navikavam na to.
      Kada bi 2 kola za redom izašla ista ekipa i svi na istim pozicijama, bilo bi čudno...
      Što se Liverpula tiče... pa ne znam... Očekujem Staridža u igri, a Gerarda na klupi. Po principu što brže, pretrči čoveka, Sterling, Cutinjo, Lalana pre Markovića. Pozadi Alen i Henderson.
      Ekipa čija poslednja linija bude odigrala bolje, da ne kažem sa manje grešaka njoj dajem predost. Jer ima tu rupa...

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Kljucna stvar za Liverpul je da li Dzerard pocinje ili ne. Tek se oporavio a ovo je njegova omiljena utakmica uz gradski derbi i jos poslednji. Umeo je da nas uspori ove sezone za razliku od prosle kad je sa deep lying pozicije iskontrolisao 2/3 meceva. Kapiram da ce ga Brendan staviti od pocetka. Tim se uigrao bez njega, ide to mnogo brze. Videcemo na sta ce ispasti. Mozda bolje da udje u 2. poluvremenu.

        Sto se tice Junajteda, Van Galu ako ne mozes nesto da osporis to je nepredvidivost. Kapiram da je Runi u spicu uz podrsku Felainija. Nisam upucen u situaciju oko Shaw-a, da li ce biti u konkurenciji za sastav i da li Blind ostaje na beku ili mozda Jang to odigra. Bude li stavio Kerika i Blinda u vezu donji je. Koliko sam pratio umeo je nepravedno da izostavi Ereru mada je mozda skapirao da mu je to ubedljivo najkorisniji igrac u vezi. Di Maria se vraca i sad je tu pitanje on ili Mata, ili cak u nekoj varijanti obojica. Ima on mnogo opcija i strasan tim, stvarno je sramota sto u toliko meceva gadja Felainija. Ocekujem nesto rezervisaniji pristup jer tako igra u gostima i protiv slabijih ekipa, ulog je veliki a odluci li da se nadigrava sa mnogo uigranijim Liverpulom u 3-4-3 formaciji verovatno gubi.

        Ne vidim neke preokrete u ovom mecu. Onaj ko prvi da gol nece sigurno izgubiti a i pobeda je vrlo verovatna.
        Preanaliziras stvari. Dobija Liverpul glat. Ima vise razloga za to, ali recimo da su oni najocigledniji u boljoj formi ste i mi ne mozemo u gostima da pobedimo nikoga.
        sigpic

        Comment


        • Nekoliko lepih slika sa proslih derbija.

          Spoiler















          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik Dekard View Post
            Preanaliziras stvari. Dobija Liverpul glat. Ima vise razloga za to, ali recimo da su oni najocigledniji u boljoj formi ste i mi ne mozemo u gostima da pobedimo nikoga.
            Trudim se da se bavim fudbalom detaljno kao sto se bavi moderan svet, bezim od Batadjorizma maksimalno.

            Etkinson izmisli crveni ili penal za vas(moze i za nas, verujem da ce unistiti utakmicu), neki brz gol Junajteda, greska Alena ili Skrtela, 0:1, Van Gal zatvori i gotovo. Staridz nije u nekoj formi, Sterling ume da se ispromasuje, pa i ostatak ekipe. Siti je bio zreo za 5-6 komada, zavrsilo je jedva 2:1.

            Stoji to sto kazes da nije ovako bitan mec. Da su isti igraci Junajteda u dresu Totenhema sa Van Galom klupi i njegovim taktikama onda ide tvoja prica, 2 razlike za nas ili potencijalni debakl u slucaju ranog gola poput onih 5:1 protiv Arsenala.

            Etkinson je sudija koji posle Mejsona najvise usporava igru a nama to ne odgovara. Van Gal je od Rodzersa trenutno bolji jedino u mentalnoj pripremi, to je najveci upgrade u odnosu na Mojesa i zato su dobijene neke utakmice ni iz cega jer je prisutan kakav-takav karakter.

            Tacno je da ako Rodzers spremi utakmicu kao protiv Sitija i vecinu tih derbija kuci nista se ne pitate ali ovo je poseban mec uvek bio, polako.
            sigpic

            Comment


            • Losi smo mi na Enfildu godinama unazad, nema tu mnogo price. Sada, sa ovokvom formom u gostima tek su nam sanse 0. Jedino da De Hea opet ponovi dan, pa da udje neki X ali sumnjam. Previse likova koji su skloni greskama pod velikim pritiskom imamo u ekipi (Smoling, Dzons pre svih, pa stavi tu i Roha, Valensija itd...).

              Ja tipujem 3-1 lagano, Cak cu i da odigram keca samo, makar da zaradim na nerviranju . Bitna je utakmica jako, to moze da bude trenutak kada se sve lomi za jedne i druge.
              sigpic

              Comment


              • Jedna od taktickih stvari koje Liverpulu idu na ruku je to sto Van Gal dosta toga bazira na bekovima i prerano ih ukljucuje u igru a Liverpul je ove sezone od promene formacije + cele prosle sezone ekipa koja je najvise lopti oduzela uz aut liniju(odatle ide brza tranzicija) i najcesce terala protivnicke bekove na poprecni pas. Tome ste skloni.

                Moreno bi mogao da ima prostora po toj levoj strani jer Di Maria spava u defanzivi(ako bude igrao) a Morenova najveca vrlina je da na pravi nacin otvara prostor Kutinju kojem je to falilo prosle sezone u nekim utakmicama jer su tu igrali Flanagan, Sisoko i Enrike a.k.a moj do mojega. Znamo sta je Kutinjo kad ima prostora.

                Laktanje Skrtela i Felainija ce biti zanimljivo za pracenje, ocekujem zestok presing na Keriku a brine me Staridzova kurcobolja koje je retko bilo od njegovog dolaska u klub i nase branjenje centarsuteva iako smo se dosta popravili u poslednja dva meseca.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Au kakvo ce klanje da bude, ali nz meni borba spada na Lpool, MUTD i Arsenal, ne verujem da Sveci i Pevci mogu da stignu sad, a isto tako ne verujem da ce Siti dozvoliti da ne bude medju 4
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Hazard macka....

                      http://zippy.gfycat.com/TepidRecentIrishsetter.webm
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Al mu ga zavuce Dzejmi....



                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Anri i Kantona ubedljivo najjace!! mada i Runjavi dominira sa ovom zadnjom.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ako su počele prognoze za Liverpul-United 1:1.

                            Comment


                            • Nezahvalno je prognozirati ovakav mec, po meni najveci derbi u fudbalu i jedan od najstarijih. Svi pricaju o El Classico-u, ali ce meni uvek najveci biti ovaj mec koliko god se ostali slagali ili ne.



                              Ja bih voleo da bude 4:0, 5:0. Ali to su samo puste zelje, da Junajted nije imao mec protiv Spudsa onakav, mislim da bi Liverpul bio ogroman favorit. Ovako je druga prica, Junajted je sigurno dobio na samopouzdanju. Oni ako udju u mec kao Siti, da se nadigravaju sa nama, tu nemaju sanse. Ali ako udju da umrtve igru i da cekaju sansu iz kontre tu moze biti svasta, pa cak i da se ponovi onih 0:3, iz Manchestera.


                              Mislim da Di Maria, moze biti prednost za nas, covek je toliko lopti bacio u bunar poslednjih mesec dva, tako da ga prizeljkujem u nedelju. Ali najvazniji detalj je zuta trava na Enfildu, ne verujem da su Djavoli igrali na zutoj travi ove godine i to ce im biti problem sigurno. Po meni su sanse 40:60 da ce dobiti Junajted. Nece moci Liverpul da izdrzi pritisak, koji ovaj mec donosi.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Potpuno ocekivano...

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X