Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma otac, ali tuzno je za kakvu ekipu brani . Vadi on sve sto je moguce, nekad i nenormalne stvari kao juce, ali eto protiv Citya, covjek odbrani penal i jos 5-6 100%-tnih i opet primio 4 gola, jednostavno tuzno ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Dyche je neverovatan trener. Nikad slabiji igracki kadar nije bio u PL. Samo da brat opstane kako zna i ume neko vreme pa da preuzme neki jaci klub.

      Trkacki i fizicki su u samom vrhu lige ali bas limitiran tim. Opet, mislim da nisu nijedan glup gol primili niti su im igraci kikseri poput preplacenih prevara(Lovren, Roho...).

      U svakom mecu vidis ideju i jasnu zamisao ali covek nema igrace da sve to sprovede. Prosle godine su imali cini mi se 15. budzet u Championship-u a lagano izborili promociju pre mnogo skupljih ekipa. Gotivna prica, medijski slabo zastupljena. Lester se mnogo vise forsirao dok nije krenula losa serija rezultata.

      Obratite paznju kako odbrana drzi liniju, kako prave ofsajd zamke, nema lako prodatih lopti, fantasticna mentalna priprema a o energiji ridjobradog maga pored aut linije da ne pricam. Sa 2 dobra pojacanja u januaru bi 100% opstali. Ovako ce biti teze ali mislim da ce uspeti ako Ings ostane zdrav. Idu iskljucivo uzlaznom putanjom.

      Da ne pricam da su zasluzili da nas dobiju u petak, prvo poluvreme je bilo bas oducavanje od fudbala.
      sigpic

      Comment


      • Izgleda Pardew preuzima Crystal Palace zvanicno. Po meni korak nazad, Newcastle dosta dobar ove sezone, a sa Palacom me ne bi cudilo da ispadne. Sa druge strane ako Newcastle sada ubode menadzera(Pullisa npr.) mogu postati jos nezgodniji.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • http://www.sportklub.rs/najlosiji-ti...la-sezone-u-pl

          Comment


          • Zamalo isto da asistira Kutinjo kao prosle nedelje, dobro igramo za sad.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ludilo..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Lallana igra za sve pare, Kutinjo onako, brazilski.

                Comment


                • Tako je bre, doktor!!!
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • U Mesijevom stilu.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Jonjo legenda nikako da se navikne da ne igra vise za Lpool

                      Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                      Comment


                      • Fabijanski puko skroz...

                        Poslato sa HTC
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Kako se Šelvi lepo dogovorio sa Lalanom pre autogola

                            Odličan Liverpul večeras. Dobro je Sterlingu prošlo ono šamaranje, za ono se dobija crveni. Neverovatno nepoštovanje.

                            Comment


                            • Sterling je mali huligan, ali i Jonjo je morao da dobije crveni posle lakta Canu.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Fabianski u elementu veceras.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X