Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Young udje i odma pravi prevagu, Andere bravo - samo tako...
    Bar Giksara deluje maksimalno uigrano pod VanGom... kad VanGa krene da se naliva vodom i on istovremeno poteze za flajkom i pije, razlika je u samo par stotih/sekunde.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Bogami, lagano je sudija mogao pokazati na offside.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sumnjiv je go realno cak mislim da nije regularan,ali ko te pita
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Drugi zutiiiiiiii!!!!!!! Pu!

          Poslato sa HTC
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ovo bi bio crveni za igraca Junajteda...

            Comment


            • Nije žuti.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Sumnjiv je go realno cak mislim da nije regularan,ali ko te pita
                Kad je dzabe i sirce u oci!

                Fela, Erera i Jang
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Takoo Fela..ne mora ipak na OT...valjda

                  Poslato sa HTC
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Falkao je kancer ekipe, kao baloteli u liverpoolu sto je

                    Comment


                    • Mogao je onde sudija da svira ofsajd. Runi je smetao golmanu, nije mogao da zna da li da krene na loptu ili na Runija.

                      Felaini naš najbolji napadač. Kako je sve lepše kad se igra sa krilima.

                      Comment


                      • Otkad je bilo u pitanju da li ne igrate sa Arsenalom?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ne bih da kvarim slavlje, ali iskreno mislim da je bio ofsajd. Nova pravila FIFE kazu da je aktivacija iz pasivnog ofsajda ne samo kontakt sa loptom vec i niz drugih situacija. Upravo zbog ovakvih slucajeva je pravilo revidirano.

                          Kako god, preokret se nazirao, nema snage Preston da izdrzi pritisak. Bez Kolumbijca je bolje u finisu ocigledno, potpuno je indisponiran.

                          Comment


                          • Originally posted by Bogi View Post
                            Ne bih da kvarim slavlje, ali iskreno mislim da je bio ofsajd. Nova pravila FIFE kazu da je aktivacija iz pasivnog ofsajda ne samo kontakt sa loptom vec i niz drugih situacija. Upravo zbog ovakvih slucajeva je pravilo revidirano.

                            Kako god, preokret se nazirao, nema snage Preston da izdrzi pritisak. Bez Kolumbijca je bolje u finisu ocigledno, potpuno je indisponiran.
                            Samo ti pisi, sa obzirom kako smo igrali i kako smo okrenuli utakmicu ja ne bih da slavim

                            Comment


                            • Gledaj Fela sta radi... Falkao moze ovo da sanja...

                              Comment


                              • Originally posted by Bogi View Post
                                Ne bih da kvarim slavlje, ali iskreno mislim da je bio ofsajd. Nova pravila FIFE kazu da je aktivacija iz pasivnog ofsajda ne samo kontakt sa loptom vec i niz drugih situacija. Upravo zbog ovakvih slucajeva je pravilo revidirano.

                                Kako god, preokret se nazirao, nema snage Preston da izdrzi pritisak. Bez Kolumbijca je bolje u finisu ocigledno, potpuno je indisponiran.
                                Niko se nije aktivirao iz ofsajda. Runi je bio u ofsajdu van vidnog polja golmana i sklonio se od lopte tako da uopste nije uticao na igru, ovo nije ofsajd...

                                Comment

                                Working...
                                X