Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao ogroooooman fan Marije i ne preterani ljubitelj Simone, mislim da Simona ima najvecu sansu da dobije Mashu ove sezone. Ne igra Masha dobro, katastrofa u Kanadi sa Karlom, ovde veliko mucenje sa Kljucevima, pa po rezultatu malo lakse protiv Pavly, ali je i dalje igra daleko od njene prave, servira bas lose, puno breakova prosipa, jos ide US i nisam siguran koliko ce da zapinje.. Dok ce Simona sigurno biti uzasno nalozena zbog ona dva poraza, napravila je lepu pauzu posle titule na domacem terenu, napunila baterije, igra opasan tenis. Voleo bih da joj Marija jos jednom pokaze ko je gazdarica, ali uopste nisam optimista

    Od Radwe ocekujem da nastavi u ovom brutalnom ritmu i resi Caro bez prevelikih problema. Jeca 'najvolije' Cinci, dobro je djirala i Kanadu i do sada ovde, uglavnom zna sta da radi protiv Serene da ne bude potpuno porazena, a Sere je dosta daleko od svog ubitacnog mode-a i ustvari najvise nade mi uliva njen mec sa Caro jer je bilo 4-6 2-4 i msm da je to neki recept koji bi Jeca mogla da iskoristi...

    Od muskih, ne mogu da docekam Ferru-Tomy i relije od 20+ udaraca, nedostaje mi vrhunsko pimplanje i jedan 'sljaka' klasik, samo da ona povreda Tomija od juce nije ozbiljnija. Raonicu je krajnje vreme da prestane da se provlaci kroz iglene usi, andiamoooo ludi don Fabio. Roger previse zeli dobar rezultat, sinoc je igrao dobro u polju, nek popizdi opet kao pred kraj jucerasnjeg meca i moze Andy da se slika. Stan po prikazanom u ona 2 seta sa Cilicem mora lagano u finale, cak ako Roger slucajno ispadne po meni prvi favorit za titulu

    Eto malo prognoze, ocekivanja, navijanja...

    Comment


    • Sampras tebra, jesi li to ti?
      http://clips.tennistv.com/g/v/HVqnEgnEQXR
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ma daj shminka ne budi tako stidljiv. Rodzer je krenuo po USO i kako sad stvari stoje ima dobre sanse.
        Krenuo je on po svašta nešto ove godine, al se po pravilu u završnici turnira susretao sa boljim igračima...na svim tim turnirima je imao šansu, baš kao što će je imati i na USOu...

        Ništa više od toga...to što se konkurencija trenutno raspada ne znači da se on za USO napregnuo više no što bi se napregnuo da to nije slučaj...

        Svejedno, 7-8 igrača mu može napraviti velike probleme...pogotovo ako on ne bude na nivou...

        Večeras očekujem najbolji tenis do sada na pripremnim turnirima USOa...i pobjedu, naravno
        Last edited by shminka; 15-08-14, 13:52.

        Comment


        • shminka,

          Realno Federer treba pobijediti i polufinale i finale ako dodje do njih. Najtezi mec je danas. I smatram da je Mari blagi favorit.

          Comment


          • Sve para sto imate treba da uplatite na Mareja. Salim se, kocka je zlo, bjezite od toga posto uzmete grdnu lovu na Mareja danas.

            Federer sem ako zestoko ne podigne nivo nema sanse da probije Skota, nije mogao ni Monfisa, a Marej se sigurno nece glupirati.
            sigpic

            Comment


            • Tesko ce Fed protiv Marija mislim da bi morao da odigra jedan od najboljih meceva ove godine jer Skot deluje sve bolje iz turnira u turnir

              Comment


              • Mislim da se malo precenjuje Andyjeva forma...
                Nije to to jos ali uglavnom na pravom je putu;)

                Zanimljivost:
                Tacno pred 8 g. je Andy prvi put pobedio Federera;)

                Comment


                • Ubjedljivo najbolje izgleda od svih TOP igraca, moze on danas i da izgubi ali je sto se mene tice prvi favorit na USOu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Skoro pa niko od ovih top igrača nije baš u nekoj formi, ne zna čovjek šta bi rekao ko je favorit
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Nadal je prvi favorit, tacno sad mi dojavio od Majorke, cuvao se strikno za USO.
                      Jel se to Visko drogira po malo? Juce je jedno 1000 puta rekao da Novaka su zafatili neke duhove, a nije shvatio da Novak zaprvo dramatizira, i to bez potrebe. To skoro uvek pravi kad je nemocan, odnosno kad mu igra ide u nadolnoj liniji. Nisu to nikakvi duhovi Viskovicu moj.

                      Radio je to i protiv Delpa u Shangaju prosle godine, u drugom setu, kad je Delpo poceo bolje da igra. Srecom po njega tada je bio u formi i fizicka sprema je bila na visoko nivo, ali sada to nije slucaj. Fizicki pati Novak, vidi se to iz aviona. FH iz trka ne postoji, odnosno cim treba da se malo pomeri u desno ili levo on to izbaci u aut. Mislim da su mu sanse za USO minimalne..

                      gde si sad nasao da se povredis
                      Last edited by shminka; 15-08-14, 16:45. Reason: što je previše, previše je
                      OVAKO

                      Comment


                      • kakav raspad Stana u sekundi

                        Comment


                        • Pa Stan tačno nije normalan
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Zemlja zove Stanislava
                            sigpic

                            Comment


                            • Znas da je vreme da se gasi tenis kad Beneto pokazuje prstom na glavu.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Šta radi Stan majko mila. Ja mu već upisao rutinsku pobedu u dva seta, ali očito da ne može bez oscilacija.

                                Stefane, to naučio od Stana

                                Comment

                                Working...
                                X