Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razbit će ga Berdych u 1/4 opet

    al dobro, stvarno nisu ovo bili fizički zahtjevni mečevi iako su otišli u tri seta...manje od dva sata sinoć...protiv Pospisila je samo servirao...potrčao tek na početku trećeg seta...večeras se treba malo napregnuti, ako dobije...do kraja turnira još dva fizički izuzetno lagana meča...
    Last edited by shminka; 15-08-14, 11:06.

    Comment


    • Ulepsace (polu)finale nekome
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Može ga samo Wawrinki uljepšati, tako da vrijedi ići do kraja...kad mu se već igra...mogao je ispasti sinoć lako da je htio

        Comment


        • Role se zajebaje, umjesto da je otiso i odmorio malo pred New York. Al haj tamo svejedno ne moze nafatat titulu, nek je onda proba ovdje nafatat.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Može ga samo Wawrinki uljepšati, tako da vrijedi ići do kraja...kad mu se već igra...mogao je ispasti sinoć lako da je htio
            Mislio sam na USO.

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ja mislim da veceras ispada. Los je Roger ove nedelje, protiv Pospisila je bio jako los, a kakav ce tek biti protiv Endija, koji se mu vracati sve i koji ce miksovati igru stvarno ne znam...
              Mozda i proigra, ko zna, ali njegov tenis ove nedelje mi ne daje neka nada da ce pobjediti on danas.
              OVAKO

              Comment


              • Ima Andy sansu samo ako bude imao dobar procenat 1.servisa...2.servis mu je na nivou WTA
                Isner to nije znao iskoristiti (osim par puta kad je odmah napravio winner iz riterna), Federer ce to itekako kaznjavati

                Comment


                • Da, ali moras uzeti u obzir da je Endi rizikovao dosta drugih servisa jer Isner isao na ritern vinere, pa zato i napravio neke duple. Ali par puta ga je prevario na drugi servis, servirao mu u FH stranu i pravio asove, mislim da je 3-4 puta uradio to. Roger nije Isner, on ne juri vinere iz riterna, a Endi svakako zeli da se udje u poena, da se malo oduze poeni. Vidjecemo, ali ako Roger bude gresio kao do sada na turniru Endi se to dobiti, mislim da nema teoretske sanse da on izgubi mec u kom Rogeru ima 30+ UE.
                  Last edited by Stefan-kobe; 15-08-14, 12:09.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Tesko ce Federer do pobede. Moj tip je Marej i bacicu neku kintu na njega. Mislim da ce presuditi Marejev retern.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Da, ali moras uzeti u obzir da je Endi rizikovao dosta drugih servisa jer Isner isao na ritern vinere, pa zato i napravio neke duple. Ali par puta ga je prevario na drugi servis, servirao mu u FH stranu i pravio asove, mislim da je 3-4 puta uradio to. Roger nije Isner, on ne juri vinere iz riterna, a Endi svakako zeli da se udje u poena, da se malo oduze poeni. Vidjecemo, ali ako Roger bude gresio kao do sada na turniru Endi se to dobiti, mislim da nema teoretske sanse da on izgubi mec u kom Rogeru ima 30+ UE.
                      Pa sinoc je Federer igrao mnogo bolje, kolko citam ovde?

                      Videcemo, svakako se radujem tom mecu, nismo ih gledali od AO-a ove godine

                      Comment


                      • Originally posted by Sonja View Post
                        Pa sinoc je Federer igrao mnogo bolje, kolko citam ovde?

                        Videcemo, svakako se radujem tom mecu, nismo ih gledali od AO-a ove godine
                        Moj najbolji drugar navija za Federera. Sad mi je rekao da Roger gubi danas, i da opet igrao lose nocas. Cak je i lupio reket, i drao se celo vreme. Vidi se da mu je stalo, a da ne igra dobro. Marej je idealan protivnik da doda ulje na vatru, odnosno da iznervira Rogera jos vise.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Нисам никада видео Федерера да скапава од умора... има он свој "елдорадо" : сервис и форхенд, па ти њему враћај балончиће он кад је звекне има да падаш на нос... једини који може да га добије је Вавринка, а и он је чудан, никад незнаш када је у себи рекао:"ма шта ми ово треба, одох кући"

                          Иначе, Федерера озбиљно рачунам да ће напасти бр.1... сада се и он чуди ко је испред њега?!
                          sigpic

                          Comment


                          • Sva 4 cetvrtfinala kod zena su bas zanimljiva...

                            1)Serena x JJ- rivalitet koji poceo pred 10 g., uvek tu ima posebne motivacije;) Podloga vise odgovara Jeleni, cak je (za razliku od Serene) u Cincyju uzela i titulu... ako bude Jelena igrala kako zna i ume moze tu svasta biti (a nadam se da i hoce)

                            2)Radwanska x Caro - vrlo slicne igracice, vrhunska defanziva, pametna igra bez velikih oscilacija... Radwanska je u odlicnoj formi, osvojila Montreal, ali i Caro izgleda kao da konacno ulazi u formu. Ni jedna jos nije izgubila set...

                            3)Ana x Svitolina - Dobro se sjecam meca iz ovogodisnjeg IW-a...koji se odlucio tek u TB-u 3.seta. Elena ima kvalitet koji je ove godine vise puta dokazala, na ovom turniru je stigla do cetvrtfinala preko dve vrhunske igracice- Petre K. i Carle. Iznenadjenje turnira svakako. Kad se uzmu u obzir jos i oscilacije Ane...moze biti jos jedan duugacak, uzbudljiv mec

                            4)Sharapova x Halep - Dve igracice koje su zasluzne za najbolji mec sezone - finale RG-a. Iako je Marija Simonu 2x pobedila ove godine, nikad joj nije bilo lako...a mislim (nadam se) da nece biti ni danas

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Krenuo je on izgleda i po No.1 na kraju godine
                              Ma daj shminka ne budi tako stidljiv. Rodzer je krenuo po USO i kako sad stvari stoje ima dobre sanse.

                              Comment


                              • Nadam se da će Jelena konačno dobiti Serenu. Mada Serena se polako vraća u onu formu, biće težak meč. Samo da ne bude rutinska pobeda Serene u dva seta.
                                Ana mora da dobije Svitolinu, ne sme da propusti ovakav žreb, idealna priliak da ode u završnicu turnira.

                                Comment

                                Working...
                                X