Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma naravno da nije dobro merilo nas forum ne samo za argentinski fudbal, nego za vise stvari.Ja gde god da sam bio argentinski fudbal se nije puno komentarisao(nije sada da sam citao temu detaljno, ali na osnovu broja postova sam to zakljucio).Nisam video nista bolju situaciju ni na drugim forumima, sada taj forum mi je promakao gde ih ima ali ne verujem da je to neki ogroman broj koji ce me naterati da kazem da ih prati priblizno ko seriju a ili nba.Ako odu to nece da bude veliki udarac za SK(uzevsi u obzir da se prenosila samo jedna utakmica nedeljno), da je jedan od jacih paketa pa da razumem dramu koja se napravila.Smesno je meni to kada zbog ovakvih stvari ljudi pocinju da najavljuju kako ce arena da preuzme primat.Stavise SK nakon sto je izgubio bundesligu i nfl su otkupili prava za pl i nba.A do sada im Arena nije nista atraktivno preuzelo sto donosi vecu gledanost, a SK im je u medjuvremenu maznuo Spance.Bas me interesuju koliko ce oni da opstanu kada ih Telekom proda, od koga ce to da dobiju pare onda.Ovde je pre nfl tema bila jedna od najaktivnijih zato sto se nfl prenosio na SK.

    Comment


    • Ма просечан "гледалац" фудбала у Србији не гледа аргентинску лигу и то је чињеница. Али баш доста навијача (који иду на југ/север...), а има их доста, гледа аргентинску лигу. Почели су због атмосфере па касније им се свидела и наставили су да је прате. Тако да на класичном спортском форуму и ниси могао да нађеш да нешто много људи прати тај фудбал. Али је лига стварно добра, интересантна и била би штета да оде на ТВ коју нема 90% Србије.
      А наравно да се не прати као Серија А или НБА. То нисам ни рекао.
      То што кажеш да причају људи да Арена преузима примат, у потпуности се слажем са тобом и то је потпуна глупост.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Urose , kada si napisao da ce SK prenositi spanski rukomet i italijansku odbojku , da li si mislio samo na lige ili i na kupove ?
        Ne znam kako je bilo proslih sezona , imam SK tek od nedavno ...

        Comment


        • На лиге.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Stvarno su smesne price da ce Arena da preuzme primat, glavni paket je tu PL, ja garantujem da ona ima "gledalaca" u Srbiji koliko Serija a i Primera imaju zajedno ako ne i vise. A isto tako bi mi bilo logicno da ovde ima najvise ljudi koji prate Argentince jer se do sada prenosilo na Sk-u ali ne posecujem druge forume pa necu da gresim dusu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Prednost Arene je u domacim takmicenjima ... Ni jedna strana liga ni u jednom sportu se ne moze porediti sa JSL ili ABA sto se tice popularnosti u Srbiji. SK ima slabu ponudu domacih takmicenja , mada su velike sanse da otkupe regionalnu vaterpolo ligu ove sezone.Tako da je moje misljenje da nijedna TV nema primat u pravom smislu te reci.

              Comment


              • Ime moje, uvek bi radije gledao Engleze nego moju Zvezdu mucenu. Radije Notingem Forest nego Hajduk iz Kule.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Sad sta je gledanije pitanje je, imamo primer hrvatske gde je domace takmicenje gledanije od ls
                  http://teve.ba/article/18658/hnl-gle...od-lige-prvaka
                  Last edited by rope; 19-08-14, 15:45. Reason: greska
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Nadam se Nenade da se salis...?

                    Izuzimajuci derbi,i eventualno Vojvodina - Zvezda/Partizan....koji to normalan Srbin bi radije gledao JSL nego Premier ligu ili Spance?Ovo govorim kao neko ko uziva u dobrom fudbalu,a ne mucenju 90 minuta.Kao neko ko voli da vidi akcije u fudbalu,ili bilo kakvu taktiku.Radije gledam Championship nego nas derbi....
                    Da Srbi hoce da gledaju JSL ne bi nam stadioni bili ovoliko prazni i pusti....

                    p.s. Procitao sam ovu recenicu sa ovog linka,i jasno mi je koliko ovaj lik sto prica gleda PL....

                    Blažičko kaže da često gleda Premier ligu i da se nagleda svačega. "Zar netko vjeruje da "derbi" Sunderland - Southampton vrvi od atrakcija? Ni govora, obično je očajan. O tome je zapravo riječ, o gledanosti", ističe Blažičko.

                    Da je i jednom pogledao tu utakmicu,nikad ovu glupost ne bi izjavio...
                    Last edited by z0La; 19-08-14, 15:49.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Brate , Hajduk iz Kule je ugasen ima godinu dana
                      A ovakva nasa raspala liga ce mi uvek biti draza od svake strane lige , kakva god da je nasa je i siguran sam da narod vise voli da gleda Zvezdu , Partizan kako se muce po livadama u Srbiji nego Mancester , Liverpul i slicne ..

                      Da se dopunim , z0la , Arena uopste ne prenosi nase amaterske klubove nego uglavnom Zvezdu i Partizan , nekad dodaju utakmice ostalih popularnih klubova ( Vosa , Pazar i sl. )
                      Last edited by Nenad 88; 19-08-14, 15:49.

                      Comment


                      • Koliko vidim danas arena prenosi svih 5 utakmica ls sutra 4/5, sk ima prednost zato sto ima engleze i spance arena uzvraca sa ls i le i sva domaca takmicenja iz fudbala i kosarke.
                        Koliko znam areni sledece godine istice ugovor za ls i le pa cemo videti ko ce da uzme to, a i sk se blizi kraj nekih ugovora
                        Last edited by rope; 19-08-14, 15:56.
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nadam se Nenade da se salis...?

                          Izuzimajuci derbi,i eventualno Vojvodina - Zvezda/Partizan....koji to normalan Srbin bi radije gledao JSL nego Premier ligu ili Spance?Ovo govorim kao neko ko uziva u dobrom fudbalu,a ne mucenju 90 minuta.Kao neko ko voli da vidi akcije u fudbalu,ili bilo kakvu taktiku.Radije gledam Championship nego nas derbi....
                          Da Srbi hoce da gledaju JSL ne bi nam stadioni bili ovoliko prazni i pusti....

                          p.s. Procitao sam ovu recenicu sa ovog linka,i jasno mi je koliko ovaj lik sto prica gleda PL....

                          Blažičko kaže da često gleda Premier ligu i da se nagleda svačega. "Zar netko vjeruje da "derbi" Sunderland - Southampton vrvi od atrakcija? Ni govora, obično je očajan. O tome je zapravo riječ, o gledanosti", ističe Blažičko.

                          Da je i jednom pogledao tu utakmicu,nikad ovu glupost ne bi izjavio...
                          Свестан ниси колико је гледанија ЈСЛ од било које друге лиге. У сваком месту у Србији онај ко навија за Партизан ће да гледа Партизан - Дубочица Лесковац пре него Ливерпул - Челси (да не причам кад један од тимова није толико атрактиван). Иста прича и за Звезду и друге тимове. А 95% Србије навија за неки тим.
                          Поготово је гледанија у мањим градовима, варошицама и селима. Ту се 3 пута више гледа домаћа лига (ако су у могућности наравно) него Премијер.
                          Тако то иде, скупе се у локалној клаџи/биртији и гледају ЈСЛ јер више воле и "знају" да коментаришу кој је судија плаћен, која је текма намештена него да ли је Манчестер са Ван Галом бољи или не.
                          Просто.
                          Last edited by Урош94; 19-08-14, 16:09.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Bilo bi premocno kad bi sport klub na ovo sto sada ima u ponudi,ubacio i ligu sampiona od sledece sezone ,i ovako utorkom i sredom bas i nije neki program.

                            Imati u ponudi premier ligu,primeru,ligu sampiona,evroligu,nba bi bilo nestvarno dobro

                            Comment


                            • Mrtva trka arena ili SK. Npr evo sad je dosao Vilijams u Zvezdu i bas mi se gleda ABA al onda stanem pa provalim da je EL na SK-u. Onda isto tako bas mi se gleda ove sezone LFC u LS, a ne na strimovima al opet gleda mi se naravno i PL. Isto tako voleo bi da gledam Zvezdu u JSL na gostovanjima na tv-u. Al opet na SK-u imas NBA. A arena kida sa Ligom šampiona. Ne znas ni sam sta je bolje. Najgore od svega je kad imas kao ja npr sbb i onda ne postoji mogućnost i da hoćeš da platiš da imas arenu.

                              Comment


                              • Dzokeru , i ja sam se tako slicno dvoumio , al sam se odlucio za SK jer Arenu mozes bez problema pratit preko neta , sto sa SK nije slucaj ...

                                Comment

                                Working...
                                X