Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta hvali da se Prenose Danci I Svajcarci treba sto vise novih liga.

    Comment


    • Zasto nema danske lige.

      Zasto nema Danske lige.

      Comment


      • Izbacite malo tenis smorili ste. Zasto ne produzite ugovor sa Danskom ligom

        Comment


        • Ko to uopšte gleda, ni oni ne gledaju što ih igraju na kladži

          Comment


          • brate,pretjerali su sa tenisom,nevjerovatno..samo tenis tenis tenis...inace,jcue se pripremim da gledam pregled Holandske lige,kad ono pregled utakmica od prije 14 dana uzas.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by DexDexter View Post
              I naredne 3 godine LS i LE na Arena sport TV.
              Ma za 2 puta mjesečno, i zimsku pauzu od 2 mjeseca, Sport Klubu nije ni trebala, neka hvala.
              Ionako srijedom najbolja utakmica ide na RTS.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Sportklubu samo treba da zadrzi sve sto trenutno ima. Englezi, Spanci, Holandjani i Portugalci. Sa ove 4 lige, svaki ljubitelj fudbala je miran ceo vikend bukvalno. Jedina liga koja bi zbog termina mogla da se uklopi u programsku semu su Italijani sa tekmama u nedelju u 3 i uvece od 15 do 9...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Jel može meni neko da objasni zašto Telekom koja je državna firma upumpava lovu u Arenu sport koju ne mogu da gledaju svi građani, a RTS koji mogu svi da gledaju prenosi vaterpolo, ženski rukomet i košarku iz Pančeva?
                  Telekom to radi zato sto im se moze, mogu tu da beleze gubitke ali ce na kraju godine sveukupno da budu na dobitku.Ne znam ja koje su sve to kombinacije i ko je sve tu upleten.RTS ima previse zaposlenih(dosta njih je preko veze dobilo posao) i dobar deo ide na plate, uz to sto tako neki poput Radosa Bajica traze velike sume za svoje projekte(jos par stvari na sta odlaze pare) i na kraju nema se para za sport.

                  Comment


                  • ...Nevjerovatno! Ni veceras,ni sjutra ni na jednom kanalu nema prenosa Belgijske i Portugalske lige,a navodno stoji da prenosi iste! Prednost ima tenis koji polako pocinje da iritira svojom kolicinom prenosa,a takodje vidim da prednost ima i mec njemacke kosarkaske lige koji ne moze da ide u snimku,nego ide u direktno u udarnom terminu 20:30 sjutra vece,kad je toliko fudbala u ponudi,koje navodno prenose! Bruka.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Belgijance prenosi arena od ove sezone, a za tenis se slazem da se preteruje.

                      Comment


                      • Tako je ..Belgijance prenosi Arena,jeste hvala na ispravci..htio sam reci Holandske..ali udarni termin sjutra vece ide tenis zamisli u Rio de Zeneiru,WTA Dubai,sta ti ja znam...direktno ide mec njemacke kosarkaske lige,pfff...a udarni termin za fudbal..nema prenosa Portugalske lige,nema!Ni veceras ni sjutra vece!Bravo SK,nema sta..svaka cast na teniskim mecevima i njemackoj kosarkaskoj ligi u sred udarnog terminna.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nedelja 22.02.
                          19:15 Portugalska liga: Sporting – Gil Vicente DIREKTNO
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Svaka cast na Nascar
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Sta bi sa onim pokerom sto se prikazivao jedno vreme?Hoce li ga biti opet?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • http://www.livetv.rs/Video/12372/TV-...tavljaju.shtml

                                01:14

                                Au, kakva će borba da bude za Špansku Primeru, nevjerujem da konta na Engleze, zna i on da ostaju na SK.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X