Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment




    • Mali Vučić...

      A još bolji je komentar lika ispod objave.... " sto je najgore ovakvi ce stvarno sutra vladati ovom zemljom "
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • To treba streljati
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Gospode Bože koliko nepismenih u ovoj zemlji.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            To treba streljati
            Ja preferiram neku vrstu torture.
            Spoiler

            Comment


            • Nepismenost na ceni.D*oce ,lopovi i ostali iz te fele su na ceni.Deca se ugledaju na njih,mladim ljudima ideal da uđu u rijaliti.Zanimanje BOT.Što bi rekla zanina pesma-Kud' plovi ovaj brod?!
              Da počnu da čitaju pod hitno.Za početak ovo

              Last edited by Marija81; 27-05-15, 19:22.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ako cemo realno, ni prvi covek naprednjaka iz tog grada nije mnogo pismeniji

                Comment


                • Za odvojeno i sastavljeno NE šizim, ali za JEL i JER padam u trans....

                  A što se tiče samog lika, šta komentarisati za njega, kad ti predsednik države kupuje diplomu, a ministar spoljnih poslova nabada strani jezik kao pršutu na svadbi...

                  Du ju spik Inglish?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ajde bre Zola..pa to je viša (ne)pismenost, to ne zna 78% Srba... a vidi padeže...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ministar vojni-keramičar.Estrani menadžer-gradonačelnik.Ja mislim da smo mi Obrenovčani i poplavu sanjali...Ali sve što imam ne mogu ovde da napišem.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ma dobro, nije ništa loše ako mi obični smrtnici ne znamo strane jezike, ali ako neko ko predstavlja tvoju državu u svetu ne zna... e to je već teška žalost. Kad god se desi da ih slušam kako "pričaju" engleski na nekim samitima ili sastancima, počnem opasno da se smejem, ali onaj smeh iz žalosti. Mogu zamisliti kako je tek ljudima koji ih uživo slušaju...

                        A padeži su tek posebna tema. Svake godine sve manje i manje padeža u upotrebi. Mislim da smo negde na 4-5 ukupno...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Samo na jednom-koruptivu.Kome,koliko?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ovaj fazon

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment




                              • I onda ispod komentari koji još više objašnjavaju...

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X