Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Kako dosta bolji? Nemoj gledati post 2012 period Nadala na W?
    Onda je samo bolji
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ocemo, Marej je ocigledno propao i on ce sledeci Vimbldon docekati kao 137. teniser svijeta. Novaku stize dijete i igrace skoro pa rekreativno, doci ce kao 12. teniser planete ali deveti nosilac na Vimbldonu. Federer je starac, ovaj poraz ce ga dotuci, sledece godine nije medju nosiocima, 49. teniser planete, dok ce Nadal biti drugi nosilac na Vimbldonu iako ce biti prvi teniser svijeta.
      Izdominirao si. A ko ti je onda 1. nosilac? Mali od Sarapove?

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Vladane,

        Trece pitanje. Da li jos uvijek mislis da je Beker bio greska?
        Vjerovatno, jedna lasta ne cini proljece. Mnogo je losih stvari ove godine bilo. Ipak da se nije desio pad u cetvrtom setu i da je zavrsio 3:1 i da nije pretrpio brejk ili da je pretrpio samo jedan rekao bih da je napredak ogroman i da je Beker nesto dobro uradio. Posto se onakav pad desio, posto stare boljke i dalje postoje onda to ne mogu reci. Novak igracki nije u problemu, bilo je taktickih propusta, ali igrackih ne. Novakov problem je dublje prirode, i sam kaze da samo on i njegov tim znaju kroz sta prolazi poslednje dvije sezone, ali to niko drugi ne zna. Cim onako reaguje nije dobro.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Johnny View Post
          Onda je samo bolji
          Hej Dzoni, Dzoni ne zamaraj se nepotrebnim stvarima


          Jak Marej je potreban svjetskom vrhu inace ce postati previse monotono.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Jak Marej je potreban svjetskom vrhu inace ce postati previse monotono.
            Marej je vestacki ubacen u pricu, nikad on nece moci da se meri sa ovom trojicom.
            Po meni, mnogo bi bolje bilo da konacno pocnemo da vidjamo druga lica u zavrsnici, da nesto pocne da se menja, da izgubljena generacija pocne da igra tenis...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Izdominirao si. A ko ti je onda 1. nosilac? Mali od Sarapove?
              Ovo nikad ne bi ocekivao, Kirgios.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Marej je vestacki ubacen u pricu, nikad on nece moci da se meri sa ovom trojicom.
                Po meni, mnogo bi bolje bilo da konacno pocnemo da vidjamo druga lica u zavrsnici, da nesto pocne da se menja, da izgubljena generacija pocne da igra tenis...
                Kako vjestacki? I on je uvijek bio ekstra talenat i ako cemo realno nije bez razloga ubacen u veliku cetvorku iako ima osjetno manje uspjeha od ove trojice. A da ne pricam o Lendlovom Mareju.

                Comment


                • Ne znam da li ste to pisalli ranije, ali ovom pobedom Djokovic je postao jedini igrac ikada koji je Federera pobedio najmanje jednom na sva cetiri slema.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sedam Slemova, sest osvojio preko najvecih rivala, a onaj prvi izbacivsi Federera u polufinalu. Nema otvaranja da ga jbs.
                    sigpic

                    Comment


                    • Apsolutno, koliko god nekog nervirala njegova igra, potreban je neko da uzima skalpove TOP 3 , mada je Rodzera sada dosta lakse pobediti.
                      Ali ako on nema zelje i motiva da bude rame uz rame sa Novakom, Rafom i Rodzerom, onda nek se jebe.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny View Post
                        Apsolutno, koliko god nekog nervirala njegova igra, potreban je neko da uzima skalpove TOP 3 , mada je Rodzera sada dosta lakse pobediti.
                        Ali ako on nema zelje i motiva da bude rame uz rame sa Novakom, Rafom i Rodzerom, onda nek se jebe.



                        Ne treba biti ostar prema njema ipak je povreda uticala da igra ove godine kao sto igra. Svi su prosle godine poslije W pricali o njegovom napadu na no.1 poziciju.

                        Comment


                        • Ne znam, meni se cini da on vise voli da igra PS nego da osvaja turnire
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Kako vjestacki? I on je uvijek bio ekstra talenat i ako cemo realno nije bez razloga ubacen u veliku cetvorku iako ima osjetno manje uspjeha od ove trojice. A da ne pricam o Lendlovom Mareju.
                            Po meni je vestacki i na silu ubacen i pricu o top 4.
                            Uzmi samo primer da Djokovic nije imao niti jedan slem, da li bi bio deo velike cetvorke ili bi se tada pricalo samo o top 3?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Po meni je vestacki i na silu ubacen i pricu o top 4.
                              Uzmi samo primer da Djokovic nije imao niti jedan slem, da li bi bio deo velike cetvorke ili bi se tada pricalo samo o top 3?
                              Delpo je imao GS pa jel ikada spomenut u tom kontekstu nije a zasto nije? Pa nije zato sto nije bio konstantan, nije osvajao Masterse, nije pobjedjivao najbolje na redovnoj bazi.
                              Mareju je trebao neko da mu pomogne na psihickoj bazi i tu je dosao Lendl i nakon toga se jasno vidjelo se zasto se zvala velika cetvorka.

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Delpo je imao GS pa jel ikada spomenut u tom kontekstu nije a zasto nije? Pa nije zato sto nije bio konstantan, nije osvajao Masterse, nije pobjedjivao najbolje na redovnoj bazi.
                                Mareju je trebao neko da mu pomogne na psihickoj bazi i tu je dosao Lendl i vidjelo se zasto se zvala velika cetvorka.
                                Delpo je osvojio slem i onda je pauzirao godinu dana
                                po meni je top 3 plus Marej koji je bolji od ostalih, ali slabiji od ove trojice
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X