Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko smo visoke ciljeve zacrtali Noletu,pa ni ne primećujemo da će biti br.1 verovatno do marta 2015 bez ikakvih problema
    i bez naznaka da će ga iko u skorije vreme skinuti sa No1.
    Baš smo dušmani

    Comment


    • Originally posted by Babke View Post
      Koliko smo visoke ciljeve zacrtali Noletu,pa ni ne primećujemo da će biti br.1 verovatno do marta 2015 bez ikakvih problema
      i bez naznaka da će ga iko u skorije vreme skinuti sa No1.
      Baš smo dušmani
      Kako si dosao dotle kad je mrtva trka izmedju njih dvojice
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kako si dosao dotle kad je mrtva trka izmedju njih dvojice
        Rafa brani svih 4000 sa americke turneje,Nole manje od 2000.
        Znamo koliko je Rafa trofejan u dvoranama,a i igrao je finale zavrsnog turnira u Londonu...

        Comment


        • Bogami onda vam samo preostaje i da mu zacrtate i broj nedelja pa da ne gledamo vise tenis
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Originally posted by Babke View Post
            Rafa brani svih 4000 sa americke turneje,Nole manje od 2000.
            Znamo koliko je Rafa trofejan u dvoranama,a i igrao je finale zavrsnog turnira u Londonu...
            a Djokovic brani 4000 iz dvorane, a Nadal mozda oko 1500, mrtva trka
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Da li je Novak profesionalac?

              Zavisi sto podrzumijevamo pod tom rijecju.

              Za mene je profesionalac ko sve radi na najvisem nivo i u skladu sa zadnjim saznanjima u svojoj profesiji. Po toj definiciji, Novak je apsolutni profesionalac. Nema boljeg.

              Profesionalac se ponekada upotrebljava za nekoga koga nista ne zanima osim sopstvene profesije. To Novak nije.
              Last edited by NI; 07-07-14, 15:08.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                a Djokovic brani 4000 iz dvorane, a Nadal mozda oko 1500, mrtva trka
                Rafa brani 2000 iz dvorana. To je previše za njega,svi smo videli kako se vukao po turnirima samo da bi bio br.1.
                Ne vidim kako preko Noleta može da uzme nešto,a i preko kljakavog Mareja...

                Comment


                • Originally posted by Babke View Post
                  Rafa brani 2000 iz dvorana. To je previše za njega,svi smo videli kako se vukao po turnirima samo da bi bio br.1.
                  Ne vidim kako preko Noleta može da uzme nešto,a i preko kljakavog Mareja...
                  a Djokovic u oktobru postaje otac, sta cemo sa tim?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by MarRF View Post
                    Bogami onda vam samo preostaje i da mu zacrtate i broj nedelja pa da ne gledamo vise tenis
                    Prestiže Borga,Agasija po broju nedelja na 1.mestu,ne sme niko ništa više od nas ni da poželi !!!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ja ne znam odakle je ta prica da DJokovicu nije tenis na prvom mestu, pa ne osvajaju se slemovi i ne postaje se no.1 tek tako
                      Odakle? Da malo razmislim Mozda od samog Novaka ali mozda ga drugi poznaju bolje nego on samog sebe.

                      Comment


                      • Od Nadala nista, Marej nije konkurentan, Djoko postaje otac......Zakljucak diskusije je da se opet sve posrecilo Roletu da dominira narednih godina
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • Pricam o svojima: Znam da nisu mislili nista lose ali...
                          Boze sta smo docekali (al` valjda je i to "usud" sampiona")
                          da se sada pobede od 3:2 ili 2:1 srozavaju tj. ne smatraju nesto kao profi
                          a samo se vaze one sa krumpirima i gotove u cirka za 60min.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            a Djokovic u oktobru postaje otac, sta cemo sa tim?
                            Naravno,ne možeš da budeš 1. a da ne igraš.
                            Podrazumevam da neće preskakati puno turnira.
                            Fed je dobio klinke u leto 2009 pa je igrao finale USO i osvojio AO.

                            Comment


                            • Originally posted by Babke View Post
                              Prestiže Borga,Agasija po broju nedelja na 1.mestu,ne sme niko ništa više od nas ni da poželi !!!
                              E tu si u pravu, sah-mat....Priznajem da mi nemamo bas mere...
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • Originally posted by MarRF View Post
                                Cini mi se da se ovde malo ne razumete.....nije prica o profesionalizmu nego o promeni nacina zivota kada postanete porodicni ljudi. To je velika novina i prirodno je da se stvaraju novi prioriteti...Dovoljno govori cinjenica koliko osvajaju kada postanu ocevi...

                                Pa zamislite sebe i svoje obaveze i zivot sa decom i bez njih....

                                Ja ne moram da zamisljam.
                                Udata, imam decu, radila malo u prosveti a posle privatnik 20 i kusur godina.
                                Lagala bih kad bih rekla da je lako, ali sve se moze postici dobrom organizacijom, balansom, razumevanjem.
                                Biti dobra majka/otac, uspesan u poslu, drustveno aktivan, uvek naci vremena i za sebe(to je vrlo vazno)
                                Nek ispadne da se hvalim , ali deca su mi pozavrsavala fakultete, sve vreme sam radila i to vrlo...vrlo uspesno, recimo da sam bila na drugom mestu u svom poslu u gradu, to je ocena drugih, mozete verovati ili ne, svejedno mi.
                                Ako covek nesto zeli i uporan je , sve moze postici
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X