Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Gledao sam mec, poludeo sam jer sam imao Nicka na tiketu. Koliko gluposti je pravio to je nemoguce. U temu za challengere smo prokomentarisali ja i Shminku i ja sam bio jako kriticki nastrojen prema Kirgiosa i rekao sam da nista nece biti od njega jer ima ocajan stav na terenu, iako ima i predispozicije i talenat. Ali ocito da sam pogresio i danas mi se to odbilo od glavi jer bas Kirgios je pobjedio covjeka za koga navijam.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Svi moraju od neceg da pocnu.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Kao što rekoh

        Comment


        • na kraju je rostiljdzija presudio

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Shminka,
            Ajde kazi sta mislis za sutrasni svajcarski derbi, al iskreno.

            Inace ako zakomplikuje stvari Stricova, mozda i krov da bude navucen na centralnog terena.
            OVAKO

            Comment


            • shminka proucava sutrasni tiket

              sigpic

              Comment


              • Ma dobija Federer lako...slajsom će ga ubiti po BHu...možda će neki od setova do TBa...ali ništa više od toga

                Preslab je idalje Stan na reternu da bi se na travi smatrao prijetnjom po Federera...

                Ostalima bi vjerovatno nanio dosta problema...

                Comment


                • Неће ваљда и овде да иде до краја?

                  sigpic

                  Comment


                  • Bas slicno mislim kao i ti, odgledao sam dobar deo Stanov meca danas, servis ubojit ali ritern iz BH-a ocajan, i bas se vidi da mu ne lezu igraci sa varijacijama u igri. Srecom po njega i Feli ima los ritern podednakvo kao i Vavrinka pa uspeo da izcupa mec u dva TB-a prva dva seta. Fed sa druge strane nisam gledao danas, ali cinjenica da do sada nije izgubio servis i da je sve protivnike dobio sa po 3-0 u setove kazuje da Fed igra nestvaran tenis trenutno.

                    Isto mislim da i Milos prolazi dalje, a Novak i Marej imace teske protivnike i mislim da ce to biti meceve dana. Da vidimo od cega su Grisa i Marin.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Ne mogu da kazem da Fed igra nestvaran tenis, posto ipak nije imao ozbiljnijeg protivnika, ali servis odlicno funkcionise, a to je najbintije za njegovo samopouzdanje i za ovu podlogu takodje, voleje igra odlicno, neke savrsene voleje je uspevao da izvuce
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by jagodica View Post
                        Toliko kuknjave kako nema mladih snaga i evo ga Nick, bivši prvi junior sveta dobija prvog igrača sveta i to kako.. ne možemo mu oduzeti ništa od ove pobede, nadigrao je Rafu..
                        i slušaj dečko, nemoj da ti ovo bude najveći uspeh karijere!! očekujem od tebe mnogo..
                        neko je pomenuo neobuzdanost, bezobrazluk, ali ja nisam primetila da je nekorektan prema protivniku, nije neotesan tipa Rosola, nije nepristojan tipa Tomika.. po meni prava mera..

                        I tako.. odoše sve Noletove šanse za osvajanje.. ali pošto svakako neće proći Andy-ja, bar Rafa nije osvojio mnogo poena..
                        Od tih nabrojanih epiteta ja sam u jednom momentu rekla tj. tačnije čestitala na bezobrazluku, ali u najpozitivnijem smislu. U tom duhu su mi i bili svi postovi vezani za Nika, da ima izvanrednu dozu drčnosti i drskosti da se ne prepadne i to čak ne kao većina u svlačionici, već ni na terenu. O serviranju u bitnim momentima ili spašavanju važnih brejk poena za protivnika, kao što je bilo proriv Gaskea, da ne govorim.. fantastičnan je! Samo da ne izađe iz te tinejdžerske bezobraštine, u njegovom slučaju veoma pozitivne, pored velikog rada koji mu predstoji.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ma Fed igra koliko mu treba. Danas protiv Robreda bas malo je gadjao oko linija, cista sigurica, a servis super funkcionise. Ako odrzi taj nivo u finalu je, samo sve zavisi protiv koga..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kladionice veceras daju:

                            Novak.....35%
                            Mari......25%
                            Federer...20%
                            Kirgios...5%
                            Raonic....5%
                            Stan......5%
                            Dimitrov..4%
                            Cilic.....1%

                            Comment


                            • Realno, mada mozda malo potcenjuju Mareja.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Bravo Sabine, odmah brejk

                                Comment

                                Working...
                                X