Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onaj Novak protiv Conge bi razbio ovog Cilica. Sto je najsmesnije Conga je za klasu bolje igrao od Cilica a izgubio sa 3:0. To samo govori koliko je Novak los danas. Sunce mu smeta, ocigledno.

    Comment


    • Pa jel mora u ugao ugla em ti lopticu

      Comment


      • Ja zaista ne znam cemu ovoliko iscudjavanje za Novakov pad u igri. Kao da se to nije desavalo konstantno u prethodnom, ne tako kratkom, periodu.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Samo jedno mi nije jasno.. ili si u formi i igraš i guraš ili nisi, ovo up-down tokom meča iz čistog mira nikako ne razumem.
          Možda objasni neko o se bavi-o profesionalnim sportom.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kako on samo propusta svoje prilike i kakva glupva resenja bira i lagane lopte masi, ja mislim da to samo Novak ume. MAJSTOR je u tome.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Srecom Novak je jaci u razmjenama ikao dosta promasuje. Medjutim, tesko ce brejknuti.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Ajde sinko dobio si ono sto si zeleo - maximalno razigranog protivnika. Nemoj sad igrati kao da ti ni to ne prija, pomislicu da ti se zgadio tenis

                Ne mogu da cutim spageti, retko kad pratim ovde, daj malo da komentarisem sa narodom . al da sam omanuo, omanuo sam. Hvala bogu sto sam danas zakasnio u kladionicu. jednom i neka korist od fakulteta
                Ok,shvatam,a ne radi se uopshte o kladionici danas ...ali ...dobija Djoker svakako samo mi je krivo jako shto nije u 3 a josh mi je krivlje shto kachket ne skine kad znam da ga ne voli
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • De, de, moze i gore. Zamislite da navijate za Mareja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    De, de, moze i gore. Zamislite da navijate za Mareja.
                    Nemoj tako Vlajko, ne da se Meri. Evo ima punu kontrolu u trecem setu. Gubi 2-1 i vuce lagano i taj set
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Nole samo da smanji greške i biće mnogo lakše

                      Comment


                      • Nece Nole lagane poene, izvlaci iz Marina ono najbolje.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Andy bolji rezultat napravi na RG nego na W-u

                          Comment


                          • Ovim tempom jos pola sata dajem Cilicu i onda pada na nos...

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Nole samo da smanji greške i biće mnogo lakše
                              Jos lakse bi mu bilo da greske pravi Marin

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Niko ne moze Cilica da dobije 10 puta zaredom
                                Svi Novakovi limiti na travi se vide u ovom mecu
                                Koji limiti? Ja vidim samo coveka koji nema nameru da prikaze neku igru, nit mu se misli, nit mu se napada, nit mu se rizikuje. Bukvalno odrzava neki nivo poteza sa kojim zna ( a i po njegovim rezultatima vidimo ) da moze da salta 90% ovih idiota. Upao je u svoju zamku posle 2011 na to mu se nakacilo jos ko zna koliko psiholoskih problema. Steta sto nije ostao na Ibici da uziva covek, stvarno to mislim, bez ljutnje, bolje da uziva nego da vegetira po turnirima a jos mu i zena trudna.

                                Zao mi je smao sto ce ispasti da "mlade nade" smenjuju polako ovu cetvoricu a ovi se bukvalno sami sklanjaju. Fed i Nadal jos tu imaju neki plan. Fed zato sto je surovi profesionalac i zna vrlo dobro sta koliko gde i kako, a nadal zato sto ima tonija koji mu je proracunao sta koliko gde i kako
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X