Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj ne lozite se. Prvi set na GS je nebitan kad je u pitanju Nadal. Cak i da izgubi 2.set njegove sanse za pobedu su vece od 50%.

    Comment


    • Cirkus se nastavlja.

      Comment


      • Impresivno, svaka čast Kyrgi

        Comment


        • Neki su ovde ozbiljno potcenili malog

          Comment


          • 1/0

            sigpic

            Comment


            • Odličan servis u ovom TB, sada je pitanje koliko može da drži ovaj nivo serviranja. Sada će verovatno Rafa ubaciti u veću brzinu, i verovatno pregaziti u nastavku Kyrgija ..
              Last edited by Lord Aleksoni; 01-07-14, 17:03.

              Comment


              • hoće li i on izgoreti kao i ostali koji su dobili prvi set protiv Rafe?
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Pitanje je zasto Rafa ne igra u vecu brzinu od starta meca? I ne samo ovaj mec, nego celu nedelju? Ne svidja mi se ovo uopste, nije ovo Kukuskin koji ima daleku slabiji servis... Mali se ne zajebava sa servisom i ako ne promeni Rafa svoju igru za 360 stepeni imace velikih problema. Ja se i dalje ne bojim ali ako izgubi i drugi set postace veoma opasno.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Ocekivano

                    Btw. cestitkeeeeeeeee Milos Nikad nije u W-u izborio ni 3.kolo a sad je u cetvrtfinalu

                    Comment


                    • Originally posted by FeliLopez View Post
                      simona i petra vrlo verovatno , a nzm od koje me vise peku oci i koja mi je groznija... mogla bi i neka od nemica, dve su
                      Ja bih isto rekao Simona je prvi favorit, ali i Busar i dvije Njemice i Petra imaju sanse.

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Lisicki nema sanse, raspada se, danas je napravila 21 duplu gresku i nzm kako je uspela da dobije mec. Ima i neku povredu, trazila je MTO u trecem setu tako da nema nikakve sanse protiv Simonu.
                        steta, valjda ce nesto da uspe da izvuce, inace nemam za koga da navijam kod zena

                        simona sacuvaj boze, safarovu kad vidim - vidim berdiha tako da nista ni od nje, kerber izbacila mariju danas pa me posteno naljutila i razocarala..... od kvitove mi se povraca... znaci, ostaje onda jedina nada da ce Barbi da cukne radekovu malu

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Pitanje je zasto Rafa ne igra u vecu brzinu od starta meca? I ne samo ovaj mec, nego celu nedelju? Ne svidja mi se ovo uopste, nije ovo Kukuskin koji ima daleku slabiji servis... Mali se ne zajebava sa servisom i ako ne promeni Rafa svoju igru za 360 stepeni imace velikih problema. Ja se i dalje ne bojim ali ako izgubi i drugi set postace veoma opasno.
                          Nema respecta,reche mi neko davno ali se ne mogu sjetiti ko ...
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Рафа отишао да истера баксуза...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Ja se i dalje ne bojim ali ako izgubi i drugi set postace veoma opasno.
                              Nemas razloga za brigu cak iako Nadal izgubi 2.set. Mozes da panices tek ako u 3.setu ima dva brejka zaostatka.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ja bih isto rekao Simona je prvi favorit, ali i Busar i dvije Njemice i Petra imaju sanse.
                                da da da, lepu Genie sam potpuno izgubio iz vida , tnx

                                Comment

                                Working...
                                X