Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Monster Energy de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by cavu View Post
    Mislim da bi trebali da da napravimo grupu pod nazivom npr. ,,Rosijevci Srbija,, ili ,,Doktori Srbija,, i lepo organizujemo se idemo na trke da bodrimo Doktora.Tamo se lepo ispraznimo urlamo... Mislim da bi manje stete pravili tamo nego kod kuce tamo nema nista pri ruci da se polomi kao na primer TV,staklo,racunar,modem za internet koji je pre spor,neki tanjir ili tako nesto
    Ih sad Doktori Srbija. Nit' sam doktor, a i formalno nisam iz Srbije Mogu li i ja sa vama?
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #62
      Naravno da možeš evo ko ide u Brno može da se javi pa da navijamo
      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

      Comment


      • #63
        ja mozda

        Comment


        • #64
          Originally posted by quard1aN View Post
          Ih sad Doktori Srbija. Nit' sam doktor, a i formalno nisam iz Srbije Mogu li i ja sa vama?

          Pa dobro moze i bez tog Srbija

          A doktor nisam ni ja nego mi onako pade napamet cisto kao primer

          Comment


          • #65
            Originally posted by cavu View Post
            Pa dobro moze i bez tog Srbija

            A doktor nisam ni ja nego mi onako pade napamet cisto kao primer
            Ma salim se ja, opusteno. To gledanje Moto GPa nece biti u mojoj skorijoj buducnosti
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • #66
              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post




              ovo je bilo off, sad malo o materiji... ustvari nema mnogo, nisam gledao nista od pocetka tako da nemam predstavu o nicemu, neka Doktor uhvati od pocetka prikljucak i neka neko novi pobedi i bicu zadovoljan... i eto ako moze ikako neki dnf za mm



              konacno
              ali brate nemas pojma koliko mi je drago sto Markez ovoliko dominira..znaci usao im je u glavu samo tako..smesno sta radi..i nemoj da se plasis za rosijeve rekorde i da zbog toga mrzis Markeza...msm ceo karavan zna da ce Markez biti veca i uspesnija zvezda od valentina rosija..sa 21 godinom decko ima gotovo 40 pobeda a od kad je dosao u motogp vec 13 pobeda :X izuvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

              Comment


              • #67
                Originally posted by boss91 View Post
                ali brate nemas pojma koliko mi je drago sto Markez ovoliko dominira..znaci usao im je u glavu samo tako..smesno sta radi..i nemoj da se plasis za rosijeve rekorde i da zbog toga mrzis Markeza...msm ceo karavan zna da ce Markez biti veca i uspesnija zvezda od valentina rosija..sa 21 godinom decko ima gotovo 40 pobeda a od kad je dosao u motogp vec 13 pobeda :X izuvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                Otkud znas da ce biti veci od Rosija,možda bude slučaj kao sa Fetelom,svi vec pričali biće bolji od Šumahera,osvojiće 5 uzastopnih titula...I šta bi? Ove sezone nema sanse da je osvoji.Ko garantuje da će Markez da ima isti tok karijere kao Doktor?Ko garantuje da ce biti popularniji i voljeniji od Doktora?Ko garantuje da ce vise pobeda i titula imati?Kazem ne mora da znaci da nece da bude bolji ali ti se ne zna mozda njemu za 5,6 godina tresne u glavu necu da vozim,dosadilo mi je...npr
                Svi su vec utuvili sevbi u glavu e ovaj mali ce biti isti kao Rosi imace istu karijeru...
                Rosi je jedan priča za sebe,Markez je jedan priča za sebe...

                I ovo da li volim ili ne volim Markeza,kad se matori povuče ko zna možda počnem da bodrim Maarkeza (naravno šalim se) ne mrzim Markeza poštujem ga,ali jednostavno ga ne volim što je neko gore napisao za mene postoji samo jedan vozač...
                Last edited by cavu; 16-06-14, 10:25.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by cavu View Post
                  Otkud znas da ce biti veci od Rosija,možda bude slučaj kao sa Fetelom,svi vec pričali biće bolji od Šumahera,osvojiće 5 uzastopnih titula...I šta bi? Ove sezone nema sanse da je osvoji.Ko garantuje da će Markez da ima isti tok karijere kao Doktor?Ko garantuje da ce biti popularniji i voljeniji od Doktora?Ko garantuje da ce vise pobeda i titula imati?Kazem ne mora da znaci da nece da bude bolji ali ti se ne zna mozda njemu za 5,6 godina tresne u glavu necu da vozim,dosadilo mi je...npr
                  Svi su vec utuvili sevbi u glavu e ovaj mali ce biti isti kao Rosi imace istu karijeru...
                  Rosi je jedan priča za sebe,Markez je jedan priča za sebe...

                  I ovo da li volim ili ne volim Markeza,kad se matori povuče ko zna možda počnem da bodrim Maarkeza (naravno šalim se) ne mrzim Markeza poštujem ga,ali jednostavno ga ne volim što je neko gore napisao za mene postoji samo jedan vozač...
                  Rossi je prvi ovakav bio, u tome je razlika. On je otkacen lik koji zna zasto i sta radi. Ne navija dzaba za njega toliki broj ljudi i posle onako losih sezona... Jednostavno, DOKTOR
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    @Quard1an - skoro

                    Ne vidim smisao poredjenja , a pogotovo ne sa VR jer covek je prica za sebe.I dalje ne mogu da verujem sta radi u ovim godinama Kao sto su nasi cenjeni komentatori ( Moram Aleksa da pohvalim zato sto veruje u Pedrosu , dok Ercegov stav bih vise voleo da bude objektivan - mora da je vodolija u horoskopu ! ) rekli da kod GOAT nisu razlog ni pare ni plata ni slava vec covek voli , uziva a bogami juce je pokazao da i dalje ume a sto se tice Atomskog mrava , mislim da jos mnogo mleka treba da popije da bih dostigao cenjenog VR i da pokaze neku svoju originalnost , posto ovo sve sto radi smo dosad videli i da upravu je sagovornik Cavu , ko zna kakva je sledeca sezona, ko zna sta ce se desiti , i za Lorenca smo mislili ove godine da ce da grize , nova sezona sve iz pocetka kad ono jump start tj prvo dnt i tako . Nikad se ne zna sta donosi buducnost a mislim da ce se VR i dalje obozavati i ako prestane da vozi da ce uvek tu negde biti i da ce izazivati ovacije publike .. i dalje

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by shoneVR46 View Post
                      Fenomenalna trka danas, mada po meni nekako gorka. Sagoreo sam u zelji da vidim Rosija na prvom mestu i danas je trebao definitivno da bude tu. Sledeca trka mora da bude njegova, znaci mora, ima nervni slom da dobijem ako ne bude tako. Mozda on pusta da se deca igraju a onda od sledece sezone nova dominacija i era Rosija.
                      I opet je kao i u prosloj trci....svi znamo da moze da bude prvi al nikako to da se desi, ima sve sto je potrebno za to. Lakse mi je bilo u neku ruku dok je bio u Dukatiju, nisam se mnogo nervirao....ovako mi dodje da slomim TV od uzbudjenja i nerviranja.
                      Mali MM me toliko nervira zato sto je toliko dobar da ni ne vredi komentarisati takve voznje. Smorio me sa sedmom pobedom. Divim mu se sa jedne strane, a sa druge bih najvise voleo da uopste nije u MotoGP-iju nego negde drugde, npr SBK.
                      Dani samo da nastavi ovako i bilo bi ok, mada ne verujem. Po meni on nije trebao da obidje Rosija nego je trebao da sedi i uziva u spektaklu a kasnije kada Rosi obidje Markeza onda da da gas.

                      Znam da mozda nisam objektivan ali sta cu kada za mene postoji samo jedan vozac u gridu.
                      ja se ne secam kad sam ovo napisao
                      Last edited by Miletić; 16-06-14, 12:33.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #71
                        Kako je lepo videti Markeza na konferenciji srecnog sto je bilo borbe, decko voli da se trka i to se vidi po njemu. Mislim da bi uvek birao da se bori do zadnje krivine sa nekim nego da vodi celu trku bez ikakve borbe (npr Pedrosa) Ok, sad mu je do zezanja kad je sampionska titula blizu, ali videcemo kakav je kad izgubi takvu trku a poeni budu od presudnog znacaja u narednim sezonama. Pedrosa i Lorenco ove sezone mogu tako da bljesnu jednu trku i to je to, jedino Vale drzi konstantno dobar ritam. Mislim da je Markez sad ozbiljno shvatio da moze da pobedi do kraja sve trke i da ce naravno pokusati. Mada mi izgleda da on i ne misli na takav nacin, da rusi rekorde, jednostavno sedne, vozi, uziva, zabavlja se a ovo ce doci kao proizvod tog njegovog zabavljanja!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by cavu View Post
                          Mislim da bi trebali da da napravimo grupu pod nazivom npr. ,,Rosijevci Srbija,, ili ,,Doktori Srbija,, i lepo organizujemo se idemo na trke da bodrimo Doktora.Tamo se lepo ispraznimo urlamo... Mislim da bi manje stete pravili tamo nego kod kuce tamo nema nista pri ruci da se polomi kao na primer TV,staklo,racunar,modem za internet koji je pre spor,neki tanjir ili tako nesto
                          Ja na zalost ove godine sedim kuci za vreme trka i grizem majcu, ili se derem ko da je derbi, udaram sve zivo, skacem kada rosi zaobidje...znaci strasno...moram da sledece godine odem na neku trku i izivim se ko covek. Nikada nisam bio na trci, ali mi je to zivotna zelja...ove godine je jako tesko zbog faksa a i finansijski nisam nesto potkovan pa ni nemam za kartu, prevoz, smestaj i hranu, ali sledece sezone ima da od*ebem sve zivo i ima da idemo.

                          Originally posted by boss91 View Post
                          ali brate nemas pojma koliko mi je drago sto Markez ovoliko dominira..znaci usao im je u glavu samo tako..smesno sta radi..i nemoj da se plasis za rosijeve rekorde i da zbog toga mrzis Markeza...msm ceo karavan zna da ce Markez biti veca i uspesnija zvezda od valentina rosija..sa 21 godinom decko ima gotovo 40 pobeda a od kad je dosao u motogp vec 13 pobeda :X izuvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                          Pazi, sve ce se promeniti kada Rosi osvoji 10 titulu (kada osvoji, ne "ako" osvoji). MM onda nema sta da trazi. Kako je Lorenco bio krenuo kada je dosao, ja sam mislio da ce on biti jako blizu Rosiju po broju titula, a vidi sad. Ovu trko je odvozao ko da je Dani.

                          Comment


                          • #73
                            Eh kad bi osvojio tu desetu,haosssss

                            Comment


                            • #74
                              Hahaha, Rossi da osvoji desetu titulu?! Pa vi što mislite tako mora da se šalite. I ja obožavam Rossia ceo život koliko pratim motore ali budimo realni

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by acabatistuta View Post
                                Hahaha, Rossi da osvoji desetu titulu?! Pa vi što mislite tako mora da se šalite. I ja obožavam Rossia ceo život koliko pratim motore ali budimo realni
                                Realno postoji šansa veruj mi

                                Comment

                                Working...
                                X