Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Monster Energy de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pedrosa=Masa ,covjek je toliko nesposoban da to boli
    sigpic

    Comment


    • #47
      veoma zanimljiva trka...Rosija očekujem 100 % u Asenu
      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

      Comment


      • #48
        Trka za pamcenje najbolja ove godine!
        Samo jos da su Dani ili Doktor uspeli da savladaju ovog cudaka

        Comment


        • #49
          KAKVA TRKA! svaka cast svima danas od moto3 do motogp. SVAKA CAST Marquezu na jos jednoj pobedi kako decko vozi pa ovo nije normalno! i brz je i pametno vozi! Pedrosa zamalo da ga izbaci iz trke na kraju i hvala Bogu sto nije. Rossi odlican, Lorenzo losiji dosta nego u Italiji. Bice i Assen odlicna trka i jedva cekam! Tu ce Doktor biti opasan

          Comment


          • #50
            https://www.youtube.com/watch?v=GPgaD1Mart4

            od 33.25 min

            Comment


            • #51
              Originally posted by Ben Spies 11 View Post
              KAKVA TRKA! svaka cast svima danas od moto3 do motogp. SVAKA CAST Marquezu na jos jednoj pobedi kako decko vozi pa ovo nije normalno! i brz je i pametno vozi! Pedrosa zamalo da ga izbaci iz trke na kraju i hvala Bogu sto nije. Rossi odlican, Lorenzo losiji dosta nego u Italiji. Bice i Assen odlicna trka i jedva cekam! Tu ce Doktor biti opasan
              Rosi je opasan na svakoj trci ove sezone tako da mozemo da ocekujemo borbe za pobedu ne samo u Assenu

              Comment


              • #52
                Originally posted by cavu View Post
                Rosi je opasan na svakoj trci ove sezone tako da mozemo da ocekujemo borbe za pobedu ne samo u Assenu
                istina htedoh da kazem da tu ima najvecu sansu da pobedi ove sezone jer kako bolesno dobro vozi Marquez, nema niko bas mnogo sansi

                Comment


                • #53
                  Nista od necega novog, a? Svaka cast Markecu. Ali vise zelim Rossija da pohvalim, njegovu konstantnost u poslednje vrijeme. Bice prvo mjesto negdje Doktore
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Da dodam jos i ovo Barem ko nije vidio....
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Biće prvih mesta ako je ove godine dobar sledece se nadamo borbi za titulu.A ove godine je najblizi Marku i kažem po ko zna koji put ROSI SE VRATIO LJUDI!Ne znam sto je vama ovo iznenadjenje

                      Comment


                      • #56
                        Odavno nisam video Pedrosu ovako agresivnog, bilo je i vreme da pokaze zube... Ali eto, ipak je pogresio na kraju, steta Rossiju svaka cast, a sa Lorenzom mi nije jasno sta se desilo u drugom delu trke, gume??? A Crutchlow, 4 od 6 trka nije zavrsio, ovo je druga zaredom, vec je uobicajno postalo da pada, tj ne zavrsava trku...

                        Comment


                        • #57
                          Ništa se sa Lorenzom nije desilo, zaboravio je da vozi brzo kad nije sam i to je sve...

                          http://www.motogp.com/en/news/2014/L...h+place+result

                          The pace was not so bad because the track was not very hot but unfortunately I couldn't open the gap I wanted in the first lap. When Vale passed me it was the same and I couldn't ride like when I am alone.

                          Comment


                          • #58
                            Fenomenalna trka danas, mada po meni nekako gorka. Sagoreo sam u zelji da vidim Rosija na prvom mestu i danas je trebao definitivno da bude tu. Sledeca trka mora da bude njegova, znaci mora, ima nervni slom da dobijem ako ne bude tako. Mozda on pusta da se deca igraju a onda od sledece sezone nova dominacija i era Rosija.
                            I opet je kao i u prosloj trci....svi znamo da moze da bude prvi al nikako to da se desi, ima sve sto je potrebno za to. Lakse mi je bilo u neku ruku dok je bio u Dukatiju, nisam se mnogo nervirao....ovako mi dodje da slomim TV od uzbudjenja i nerviranja.
                            Mali MM me toliko nervira zato sto je toliko dobar da ni ne vredi komentarisati takve voznje. Smorio me sa sedmom pobedom. Divim mu se sa jedne strane, a sa druge bih najvise voleo da uopste nije u MotoGP-iju nego negde drugde, npr SBK.
                            Dani samo da nastavi ovako i bilo bi ok, mada ne verujem. Po meni on nije trebao da obidje Rosija nego je trebao da sedi i uziva u spektaklu a kasnije kada Rosi obidje Markeza onda da da gas.

                            Znam da mozda nisam objektivan ali sta cu kada za mene postoji samo jedan vozac u gridu.
                            Last edited by shoneVR46; 15-06-14, 21:02.

                            Comment


                            • #59
                              Ovaj čovek je neuništiv(MM). Vozi kao zmaj. I brz je, hrabar, pametno vozi, fenomenalan na kočenju. Neznam da li ste primetili da li je neko pobedio MM na kočenju....nema šanse! Lik je samo tako

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by shoneVR46 View Post
                                Fenomenalna trka danas, mada po meni nekako gorka. Sagoreo sam u zelji da vidim Rosija na prvom mestu i danas je trebao definitivno da bude tu. Sledeca trka mora da bude njegova, znaci mora, ima nervni slom da dobijem ako ne bude tako. Mozda on pusta da se deca igraju a onda od sledece sezone nova dominacija i era Rosija.
                                I opet je kao i u prosloj trci....svi znamo da moze da bude prvi al nikako to da se desi, ima sve sto je potrebno za to. Lakse mi je bilo u neku ruku dok je bio u Dukatiju, nisam se mnogo nervirao....ovako mi dodje da slomim TV od uzbudjenja i nerviranja.
                                Mali MM me toliko nervira zato sto je toliko dobar da ni ne vredi komentarisati takve voznje. Smorio me sa sedmom pobedom. Divim mu se sa jedne strane, a sa druge bih najvise voleo da uopste nije u MotoGP-iju nego negde drugde, npr SBK.
                                Dani samo da nastavi ovako i bilo bi ok, mada ne verujem. Po meni on nije trebao da obidje Rosija nego je trebao da sedi i uziva u spektaklu a kasnije kada Rosi obidje Markeza onda da da gas.

                                Znam da mozda nisam objektivan ali sta cu kada za mene postoji samo jedan vozac u gridu.
                                Mislim da bi trebali da da napravimo grupu pod nazivom npr. ,,Rosijevci Srbija,, ili ,,Doktori Srbija,, i lepo organizujemo se idemo na trke da bodrimo Doktora.Tamo se lepo ispraznimo urlamo... Mislim da bi manje stete pravili tamo nego kod kuce tamo nema nista pri ruci da se polomi kao na primer TV,staklo,racunar,modem za internet koji je pre spor,neki tanjir ili tako nesto

                                Comment

                                Working...
                                X