Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji smor od utakmice, tačno da se zabrane prikazivanje ovakvih mečeva

    Ajde, valjda će Gana - SAD da bude bolja utakmica što se tiče golova

    Taj rad

    Last edited by Lord Aleksoni; 16-06-14, 21:39.

    Comment


    • Bas me razocarala Nigerija.. Ako ti jedan Iran ne mozes da pobedis, ne mozes nikako biti ozbiljna reprezentacija.. Odvalice Bosanci i jedne i druge



      Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

      Comment


      • Pokvarise statistiku da je na svakom mecu bilo golova...
        Ovi kada bi penal sutirali lopta nebi dosla do golmana, stala bi nege na pola puta.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Nešto sadržajnije drugo poluvrijeme, al' je to još uvijek ispod nivoa SP-a. Definitivno najlošija utakmica prvenstva, ne zbog toga što nije bilo pogodaka, nego jednostavno mrtva utakmica, bez ikakvih uzbuđenja i prilika. Iran tvrda bunkeraška ekipa koja zna samo braniti rezultat, ofanzivno su jedna velika nula. Mada, mora se priznati da su se dosta dobro branili, pokrivali su prostor i borbenošću nadoknađivali nedostatak kvalitete. Nigerije ništa bolja, imaju sreće što ovi ne igraju ništa naprijed pa su tako imali terensku incijativu, ali jalovu. Rezultat koji nam svakako ide u prilog i sada je dodatno olakšan posao. Sada sam još veći optimista što se prolaska tiče, mislim da se ovdje može do 6 bodova i prolaska u nokaut fazu.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Ogroman trud ulozen, a utakmica ispod svake kritike:
            Nigerija, veliko razocarenje
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Koji smor od utakmice, tačno da se zabrane prikazivanje ovakvih mečeva

              Ajde, valjda će Gana - SAD da bude bolja utakmica što se tiče golova

              Taj rad



              Boa het trik

              Comment


              • Da refundiraju novac navijačima.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Najlosija utakmica prvenstva, sreca pa nisam celu gledao. Nigerija razocarala, ocekivao sam da su mnogo jaci.
                  Bosna ovde mora da prodje, greh je ako ne uspeju zaista.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Thank fuck for that!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja se iskreno nadam da nasi fudbaleri nisu gledali ovu tekmu, jer ce se nafurat nenormalno da su bolji pa da ne fasuju samar ko protiv Argentine u 3. minuti, jebiga nesrece se dogadjaju, a haj ti probij bunker ako se desi. Samo koncentrisano na svoju igru, selektor nek se brine o drugim timovima
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nemaju Nigerijci kvalitet protiv bunkera. Definitvno se moze ocekivati bolja igra protiv BiH i Argentine. Valjda ce Bosna na brzaka ovaj Iran raspali dobiti, jer ako se naviknu Iranci da se brane bice opasni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ocaj utakmica,ocekivao sam vise od Nigerije.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ja sam se isto razocarao.

                            Comment


                            • JA se nisam toliko razocarao ,cekao sam x za naplatu bice bolja sledeca,tj.bice 1 0 za Ganu
                              sigpic

                              Comment


                              • Lijepo Dempsey nema sta.. Al' kako mi nekako bude drago kad igrac iz EPL postigne gol (ili igrac koji je nekad igrao tu)

                                Comment

                                Working...
                                X