Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vlaar odigrao fantasticnu utakmicu veceras. Nije trebao uzeti da sutira penal, bolje da je Huntelaar opalio prvi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Baron von Eric View Post
      A Argentina je pokazala sta tacno? Mesijevu briljantnost?
      Argentina do vecerasnjeg meca skoro da nista nije pokazala, ali je veceras pokazala da je bolji tim od Holandije i zasluzeno prosla.

      Comment


      • Ja nisam videla ni B od bolje Argentine, osim što su za dlaku bili ofanzivniji, ako ono uopšte može da se tako nazove. Sa onim klincima LvG napravio fantastičnu stvar, izvanredan taktički meč i umalo da prođe.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Di Marija nece igrati finale iako je najavljeno da postoji mala sansa. Premalo je vremena za oporavak.
          Njegova zamena Enco Perez iz Benfike je odlicno odigrao.

          Comment


          • Argentina apsolutno nema sta da trazi protiv Dojclanda.
            Jedino na neko sibicarenje kao sa autobuskih stanica i tako to
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Vidim @Bogi da vuces neku mrznju iz prvog kola po grupama. Mislim cemu to ?
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ma respekt za Sabellu , pa nek ide sve !

                Nije ovo nesto liejp fudbal , ali ljudi nisu primili go u knockout fazi , a odbrana je daleko od neke spektakularne ..

                Hajmo Alejandro jos samo jedan korak , pa da postanes drzavni heroj !
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Idi bre Mariću, bla sam ubeđena da si Pancer... a sigurno si zbog zmije prešao u PL?
                  Mnogima je to nespojivo, ali do proslog EP uvek sam navijao za Engleze i Italijane.Jeste da su ga izduvali 2000 godine, ali sam tada bas najvise zgotivio igrace iz Junajteda(Skols, Bekam i Geri Nevil), a nisam znao za koji klub igraju pa su mi tako i postali tada najdrazi klub iz PL.Italijani su mi od pocetka bili simpaticni posto mi je to bilo prvo prvenstvo, a definitivno sam im se priklonio kada su pobedili Holandjane koji su nasu repku prethodno ponizili.Tesko mi je pao gol Viltora u poslednjim sekundama, a gol Trezegea me je samo dodatno dotukao.2-3 dana mi je bilo ni do cega zbog tog finala.

                  Comment


                  • Ocekivano , Njemacka je favorit u finalu.

                    Spoiler

                    Comment


                    • Ovaj Turcin, to je takav ljigavac...
                      Demić(k)elisu veceras propusti da podari 3-4 zuta al` zato Naniju da crveni k`o iz topa protiv Reala.

                      Verovatno Holandija nije dala vizu nekim njegovim... od rodbine.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ja nisam videla ni B od bolje Argentine, osim što su za dlaku bili ofanzivniji, ako ono uopšte može da se tako nazove. Sa onim klincima LvG napravio fantastičnu stvar, izvanredan taktički meč i umalo da prođe.
                        ''Umalo'' je epitet koji odlicno ide uz decenijsku borbu Holandjana za tron na koji su, zahvaljucjuci svojoj euforiji, u mislima cesto znali da sednu i pre finala.

                        Kao sto su Holandjani nakon pobede na Kostarikom uveravali, i uverili svet da penali nisu lutrija, tako su Argentinci tim istim penalima dokazali da su bolji od njih. Ovo je SP, i sve se racuna, i penali. Precesto se danas provlaci fraza da je neko nezasluzeno pobedio ili izgubio.

                        Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Vidim @Bogi da vuces neku mrznju iz prvog kola po grupama. Mislim cemu to ?
                        Nije mi prijalo sto su onako pregazili Spance, ali sigurno ne bih dolazio ovde da pisem zbog toga. Nije mi drago zbog toga sto si napisao.

                        Cestitao sam Holandjanima na fenomenalnom mecu tada. Sto se mene tice rado bih mogao pisati o tom teskom porazu ponovo. Izvanredan mec Holandije.

                        Uostalom, ako zelis slobodno pogledaj koliko sam postova posvetio holandskom fudbalu, Mihelsu, Krojfu, Neskensu, Ajaksu, Rejnoldsu, Kokuu...Za mene su oni jedna od najvecih fudbalskih nacija, u mnogome su i prvi.
                        Last edited by Bogi; 10-07-14, 00:22.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Bogi View Post
                            ''Umalo'' je epitet koji odlicno ide uz decenijsku borbu Holandjana za tron na kojem su zahvaljucjuci svojoj euforiji u mislima cesto znali da sednu i pre finala.

                            Kao sto su Holandjani nakon pobede na Kostarikom uveravali, i uverili svet da penali nisu lutrija, tako su Argentinci tim istim penalima dokazali da su bolji od njih. Ovo je SP, i sve se racuna, i penali. Precesto se danas provlaci fraza da je neko nezasluzeno pobedio ili izgubio.
                            Koliko ja znam nigde nisam rekla da su prošli nezasluženo, niti da se penali ne računaju, naprotiv. A opet sa druge strane sećam se i onih silnih mečeva -snimaka iz istorije, nezasluženo su prošli 1990. protiv Jugoslavije i tada na penale.
                            Kada se stavi na papir koju ekipu, odnosno imena ima Argentina, gde sve igraju i koliko koštaju i debelo podmlađena Holandija... ovo večeras je više nego smešna i partija i pobeda Gaučosa. Pošto insistiraš.
                            Last edited by miloolja; 10-07-14, 00:25.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa nije sad ni da Argentina ima nesto spektakularan broj vanserijskih igraca .. Jos ako tome dodamo da Tevez nije pozvan , da je Di Maria povrijedjen , da je Aguero usao oko 80. minute , dodjemo do toga da su startne postave prilicno ujednacene
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • I da napravila sam lapsus.... nisam mislila samo na ovaj meč već na celo prvenstvo koje igra Argentina.

                                Pa neće biti da su večeras bile izjednačene ekipe, po imenima.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X