Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma tako jeee!!!!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Polako se stavljaju stvari na svoje mesto, puni bre!

      Evo Rosso još malo pa će biti taj rezultat

      Comment


      • Romelu igračina, dva dobra poteza na SP i dva gola.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Sad da kažem da ih je Lukaku preporodio, nije na mjestu, ipak su i do njegovog ulaska igrali baš dobro, ali čudesni Howard + neprisebni Origi su ih doveli do produžetaka. No, napravio je potrebnu razliku svojom svježinom i donio im prolazak dalje, pogođena izmjena, iako Šuko nije mnogo pogriješio kada je rekao da i nije teško sa takvom širinom biti "stručnjak".

          Još jednom se pokazuje koliko su Belgijanci efikasniji kad igraju rasterećenije. Baš me zanima kako će izgledati protiv Argentine, da se malo prenese taj pritisak favorita sa njih.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • 35 suteva , da nije Tim ovako branio moglo je komotno 6-7 golova pasti ..

            Mislim da ce Argentina - Belgija biti najbolje cetvrtfinale , volio bih da su se sreli poslije 1/4 , ali jbg ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Alejandro Sabella ako gledas ovo znam da ti nije svejedno.

              Comment


              • Tacno je ono na kraju regularnih 90 mina bio promasaj svetskog prvenstva ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Evo igre, svaka čast Juliane.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Ne predaju se Ameri nikako, ali nema im ovde spasa

                    Opustili su se Belgijanci pre vremena, može da ih skupo košta
                    Last edited by Lord Aleksoni; 01-07-14, 23:20.

                    Comment


                    • Ipak se nisu predali Ameri, mnogo toga im je donio Klinsmann, napravio borce koji će igrati dok sudija ne svira kraj, a svi znamo ko je prepoznatljiv po takvom pristupu i načinu igre.

                      Uh, kakva prilika za 2-2...
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Najbolji mec definitivno u 1/8.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Samo mi padne na pamet, šta bi Klinsman radio sa ovom sad reprezentacijom Njemačke.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Pa dignite tu loptu
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • 25 odbrana Howarda dal je realno
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Najbolji mec definitivno u 1/8.
                                Najsadržajniji definitivno jeste, ali je isto tako i najneefikasniji.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X