Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Origi večeras u prvoj.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Samo Chadlia da ne gledamo veceras uopste. Idemo Belgija!
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Sabise ih Belgijanci, visio jedno vreme gol u vazduhu. Dobro dodje sad ovaj prekid Amerima

        Comment


        • Kako se zove Kameron?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • 2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

            Originally posted by miloolja View Post
            Kako se zove Kameron?
            Piše se Geoff, a kako se izgovara ne znam baš.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Pa Džef valjda majkoviću.. kako Geof...aman čoveče (to ja komentatoru)...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Pa Džef valjda majkoviću.. kako Geof...aman čoveče (to ja komentatoru)...
                Čitaj kao što piše.Vuk Karadžić stil.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • 7/8 utakmica u osmini finala doslo X poluvreme ako se ne varam.

                  Dobri Belgijanci, mozda najbolja partija na prvenstvu do sada, nadam se da prolaze.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    7/8 utakmica u osmini finala doslo X poluvreme ako se ne varam.

                    Dobri Belgijanci, mozda najbolja partija na prvenstvu do sada, nadam se da prolaze.
                    Provalio sam to ja,ali dzaba.Oborili me i Nemci i Argentinci,X-1.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ajmo Belgijanci!
                      Jedan za PL, jedan za prolaz, jedan za Mambu!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Velika razlika u klasi, valjda se nece izglupirati nesto

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Velika razlika u klasi, valjda se nece izglupirati nesto
                          Plaćaju danak Origijevom neiskustvu. Čita sve Howard.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Pa da li ste normalni! Šta vam treba da date gol...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Origi igra dobro, ali dzaba kad izostane zavrsnica, verovatno bas zbog tog neiskustva. Stvarno strasan potencijal.
                              Ajde, daj Lukaku-a..

                              Comment


                              • Mirise na prvi kiks favorita pogotovu kad ne mogu 1 na 1 da rese u par situacija,oce Ameri da kazne sve to..I da opet verov.produzeci u 1/8 fin.dal je to rekord nekakav,......A sa tribina od Amera se cuje ...defence,defence itd
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X