Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak je Meksiko "mala" ekipa, kada su trebali da valorizuju bolju igru i dalji plasman, oni su poceli ziherasku igru i omogucili da "oranje" prodje u cetvrt finale.
    Veliki igraci su pokazali klasu kad je trebalo, Snajder i Roben
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Da su iole normalni uslovi za igru bili dobila bi ovo Holandija pjeske.

      Najveci!

      sigpic

      Comment


      • Ne mogu da verujem,poludeo sam..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Minimalan kontakt je bio a Roben je pokazao i svoje glumacke sposobnosti.

          Comment


          • Mjesec dana kazne za glumu na terenu

            baš nevjerovatno kako si na sve strane simuliraju

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Da su iole normalni uslovi za igru bili dobila bi ovo Holandija pjeske.
              A mozda bi i izgubili, makes no difference.

              Mexico se po prvi put povukao bas, resili su da brane rezultat i to je ok, sumnjam da je do premora, medju najspremnijim ekipama na turniru. Da su igrali svoju igru, mozda bi i dali jos jedan, ali videlo se odmah, kada ide kontra, samo dva-tri igraca ide napred, nema podrske, nema niceg. Sesti put ispadaju u 1/8 finala zaredom.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Da je jos Meksiko prosao pa da gledam i njih i Grke u 1/4 i da Grci mozda prodju, ne mogu da navijam za to. Oranje klasa.

                Comment


                • Originally posted by jovan View Post
                  Veliki igraci su pokazali klasu kad je trebalo, Snajder i Roben
                  Huntelar ispred obojice lagano, da nije usao tesko da bi do preokreta doslo.

                  Meksiko nije zasluzio da na ovakav nacin ispadne.

                  Comment


                  • Jbm ti zivot, zasto Rafa ides onako na njega i to u onoj poziciji, toliko iskustvo jbt
                    Steta Bas mi se zgadila ova Holandija, a do ovog SP-a su mi uvek gotivni bili

                    Comment


                    • Ma greska Rafe, samo da nije postavio onako nogu, ne bi bio penal, minimalan kontakt, Robben ce to sa zadovoljstvom iskoristiti.

                      [VINE]MFgBWT7j03K[/VINE]
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Da je Proensa pokazao na penal kad je trebalo ne bi Meksiko imao nikakvu nadu. Sve su imali danas, 40 stepeni u hladu, nemocnog Van Persija, nesigurnog Cilesena, povrijedio se De Jong, Snajder sem gola nista nije uradio, srecnog Ocou i odluce da se sabijaju i cekaju kraj. Neozbiljno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Stoji to, prerano je izveo Gio-a po meni, makar do 70-og da ga je drzao.

                          Comment


                          • Klas Jan pokazao klasu. Robben znao kako da padne.

                            Zao mi je Mexicanaca, mada sam navijao za Holandjane.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Steta Bas mi se zgadila ova Holandija, a do ovog SP-a su mi uvek gotivni bili
                              Meni ce oni i dalje da ostanu gotivni i pored Flopena i Seka Persija, nece sada jedna ili dve individue da mi zgade ceo kolektiv i da ih zamrzim.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Da su iole normalni uslovi za igru bili dobila bi ovo Holandija pjeske.

                                Najveci!

                                Po mom misljenju ovo uopste nije bio faktor. Holandija isto igrala kao u grupi, kao i Meksiko. Ako bih birao kome je vise smetala ova klima izabrao bih Meksiko, jer mnogo vise trce od Holandjana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X