Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigurniji je Brazil danas bez obzira na primljen gol. Sa Vilijanom umesto beskorisnog Hulka resavaju ovo u 2. poluvremenu.
    sigpic

    Comment


    • Fred je urnebesan. Trebao je Brazil da vodi dva razlike, ali se i dalje nadam da ispadaju
      sigpic

      Comment


      • Ne može Neymar sa tarabom Fredom i ovo prvenstvo nevidljivim Hulkom. Imaju Brazilci prostora jer je odbrana Čilea pogubljena, tu je i raspoloženi Neymar, ali je završnica nula bodova.
        Last edited by Merlin; 28-06-14, 17:48.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Cus smotan, a primanje ne moze bolje, jos nekoliko ne svijetu bi je onako primili mozda, nenormalna klasa(nisam vjerovao da cu ovo ikad reci)
          Jeste prijem bio dobar.
          Ma jesi video kako se smotao posle prijema, umesto odmah da je šutnuo? Mnogo je iskomplikovao.

          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

          Comment


          • Golman super , odbrana super , a ovo poslije toga Gustavo , Neymar i 4 pacijenta ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Jel ne smeju da se prikazuju sanse Chilea ili sta? Nema usporenih snimaka kad Chile ima sansu....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Golman super , odbrana super , a ovo poslije toga Gustavo , Neymar i 4 pacijenta ..
                3 pacijenta, Fernandinjo radi dobar posao.
                sigpic

                Comment


                • kakva konfuzija i panika u zadnjoj liniji Čilea... mada se ni domaćini nisu proslavili
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    3 pacijenta, Fernandinjo radi dobar posao.
                    Upravo sam htio da editujem , jer nakon ovakve sezone u Cityu protiv njega ne bih slovo rekao .. Nego ono , naviknut sam da Paulinho igra tu , a i on je prilicno lose na SP-u , pa zato ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Brutalan meč i pored nekih isprekidanih momenata kada liči na vaterpolo po broju istih.
                      Sampaoli će napraviti kilometraže bar kao Webb.

                      Comment


                      • Da Nejmar ne komplikuje u zavrsnici kao sto jeste vec je moglo biti dva razlike za Brazil.

                        Mada je i Cile imao cini mi se dve odlicne sanse.

                        Comment


                        • Počeo Neymar da se zayebava, stalno ima potez viška.

                          Čini mi se da je Webb ovdje bio u pravu. Bilo je igranja rukom. Al' kako je nespretno koljenom udari i na kraju uđe u gol.
                          Last edited by Merlin; 28-06-14, 18:17.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Kakva lopta Marcela i kakva reakcija ove deponije poslije toga nevjerovatno nesto...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Zanimljivo

                              Čini se kao da je Hulk igrao rukom ali možda je i ramenom

                              Čudi me kako nisu sudije progledale malo, očekivao sam veću naklonost sudija Brazilcima

                              Comment


                              • Ja bih mu dao zuti jer je sutirao cevanicom.

                                Edit: nije (bolji ugao)

                                Ali koliko je Brazil formacijski i organizaciono rasut.
                                Last edited by Abel; 28-06-14, 18:21.

                                Comment

                                Working...
                                X