Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    AIRa čačnule neke stvari.
    Bogmi sve više muškaraca koje sport i fudbal ič ne zanima
    Al` stvarno, kakav je to muskarac... NIKAKAV. Da se razumememo pitam generalno.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Vrhunac svega je sto sam pre neki dan u busu slusao dve devojke kako raspravljaju o tekmi mislim da je bila Kolumbija:Japan.

      JA u soku!

      a pri tom me najbolji ortak koji je obozavao fudbal svaki dan pita: "a ko igra?"
      Last edited by l1m4r; 29-06-14, 01:06.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Vrhunac svega je sto sam pre neki dan u busu slusao dve devojke kako raspravljaju o tekmi mislim da je bila Kolumbija:Japan.

        JA u soku!
        A bolje o tome nego o turskim serijama

        Comment


        • E vidis to su ribe vredne paznje... ne moraju da sipaju znanjem ali trud je bitan.
          SP vise nije samo sportska stvar, nego i stvar opste kulture u najmanju ruku.
          Bas me zanima kakva je ta njegova "jadnica"

          Dosta, zavrsavam pricu o mom poznaniku

          Samo zbog VanGe, RVP i ostalih potencialnih nasih lala navijacu za Pays-Bas, inace Mexico mi je odlican.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Najveci utisak do sada Rodriguez
            Medijski naj-propraceni, kao vanzemaljci- Neymar, Messi,Suarez, a na delu, neupadljivo iz senke-a bez premca,"gazda"Rodriguez
            Kao ekipa-Kolumbija, od njih sve zavisi. Mogu da igraju na rezultat, ili da se nadigravaju- nema problem+Pekerman"siva eminecija"
            Moj tip -najmanje polufinale
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Vrhunac svega je sto sam pre neki dan u busu slusao dve devojke kako raspravljaju o tekmi mislim da je bila Kolumbija:Japan.

              JA u soku!
              Sve vise i vise zena i devojaka pocinje da prati fudbal, to je za pohvalu. A muskarce koji nisu u toku sa prvenstvom, ili stavise one koji ne vole fudbal nikada necu razumeti!

              James Rodriguez Cuadrado je takodje odlican na ovom prvenstvu. Jedino me u Kolumbiji brine stoperski tandem Zapata-Yepes... Urugvaj bas nemocan, vidi se odsustvo Suareza, Forlan vise nizasta nije, on je svoje odigrao.

              Sto se tice meca Brazil-Chile, jako sam se razocarao u fudbal i u srecu. Prosao je gori tim, imali su mnogo srece! E ona precka Pinille u 120-om minutu.. Da je to uslo... Fred i Jo E ako se oni mogu porediti sa nekadasnjim legendarnim napadacima Rivaldom i Ronaldom... Nadam se da ispadaju vec od Kolumbije, a 1/2 finale im je vrhunac jer tamo nalecu verovatno na Nemacku ili Francusku.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Vrhunac svega je sto sam pre neki dan u busu slusao dve devojke kako raspravljaju o tekmi mislim da je bila Kolumbija:Japan.

                JA u soku!
                brate, pre par dana sam na fejsu napisao "devojka koja gleda svetsko prvenstvo i pije pivo je savrsena devojka" i dobio sam sledeci odgovor od 2 moje "poznanice"

                Spoiler
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • @Mladen teras me da idem u off topic...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Sto se tice meca Brazil-Chile, jako sam se razocarao u fudbal i u srecu. Prosao je gori tim, imali su mnogo srece! E ona precka Pinille u 120-om minutu.. Da je to uslo... Fred i Jo E ako se oni mogu porediti sa nekadasnjim legendarnim napadacima Rivaldom i Ronaldom... Nadam se da ispadaju vec od Kolumbije, a 1/2 finale im je vrhunac jer tamo nalecu verovatno na Nemacku ili Francusku.
                    Po cemu je Brazil juce bio gora ekipa?Sabili su ih u njihov kazneni, nisu mogli da disu pored njih.Ja jesam navijao za Cile, ali svaki put sam nakon njihove dobre sanse odahnuo znajuci kakav su pritisak vrsili i da je gol visio o vazduhu.Mogli su da ih razbiju po svemu sto su pruzili, samo da su imali boljeg napadaca i pitanje pobednika bi bilo reseno.Steta sto Cile nije kaznio sve te silne promasaje, a mogao je u vise navrata.Stavise njihove sanse su bile i opasnije po gol Cezara.

                    Indi se nije oporavio i kolko vidim Holandjani ce igrati u standardnoj formaciji 4-2-3-1.

                    #MEX LINE-UP: Ochoa, Rodriguez, Salcido, Marquez (c), Herrera, Layun, Dos Santos, Moreno, Guardado, Peralta, Aguilar
                    #NED LINE-UP: Cillessen, Vlaar, De Vrij, Blind, De Jong, Van Persie (c), Sneijder, Robben, Verhaegh, Kuyt, Wijnaldum

                    Comment


                    • Zadivljujuce mi je postalo koliko ljudi sa Rts-a ne znaju ama bas nista!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment




                      • Smaraju vise sa temperaturama...
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Steta, trebali su vec da vode Mexikanci. Svejedno mislim da prolaze dalje danas..

                          Comment


                          • Odlicna sansa za Mexico, mada je bila teska situacija.

                            Mexico ima savrseno postavljenu odbranu, ne moze ovde Holandija nista, bas zbog cinjenice sto Mexico i nije posed ekipa kao Spanija, pa da Robben udari po kontri. Odlican je ovaj Mexico, velika steta sto Vela ne zeli da igra za repku.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Holandija ovakvu sansu tesko da ce opet imati...

                              EDIT: Mada mogao je da bude penal.

                              Comment


                              • Bez problema penal, ali to se tek videlo na snimku.. Bas bi surovo bilo da ga je Mexico primio na taj nacin.

                                Comment

                                Working...
                                X