Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta

    nisu imali sreće, prečka, pa stativa...Brazil s ovakvom igrom ne može do kraja...

    Comment


    • Columbia ce njih da preslisa, Chile je zasluzio da prodje ali jbna sreca im okrenula ledja

      Comment


      • Jaooo bre prodjose ovi slepci takozvani "favoriti" na SP na kojem realno nisu pokazali nista.Pinilja ne zna ni u Kaljariju da sutira penale a sutira za reprezentaciju
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Meni Cile jaci od Kolumbije, a vi kako hocete. Sumnjam da ce ih dobiti Kolumbija, tek u polufinalu ispadaju.
          sigpic

          Comment


          • Brazilci definitivno najsrećnija nacija na svetu.Kolumbija ima da ih razreši svih dužnosti u 1/4,ako ne oni onda Miler i Panceri.Žao mi je Čilea,nisu imali sreće,ona prečka u 120.....Veb je bio fantastičan,sve odlukle su bile ispravne,nije popustio pod pritiskom da je domaćin pred ispadanjem i nije sudio u njihovu korist.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Meni Cile jaci od Kolumbije, a vi kako hocete. Sumnjam da ce ih dobiti Kolumbija, tek u polufinalu ispadaju.
              Jaca Kolumbija kako god okrenes. Sto ne znaci da ce ih izbaciti al' bolji su. 5x lakse ulaze u sanse, ne petljaju u zavrsnoj trecini terena, sigurnija odbrana, dobro brane prekide, ubitacna kontra, Pekerman trenercina... Samo da se veceras nesto ne izglupiraju al' ne bi trebalo.
              sigpic

              Comment


              • Brazil nista narocito,a Cile igrao opasno dok im je na terenu bio i Vargas,jer su imali u tom trenutku trio napred Vidal-Vargas-Sancez ,a na kraju ostade samo ovaj zadnji.
                Penale osim onog Cileanca,sto sutnuo pod precku,niko nije sutnuo kako treba.
                Svi su sutirali kao da im je preko one stvari...

                Kolumbija bi trebalo da bije Urugvaj,koji bez Suareza je nista posebno ..Pa da onda u 1/4 izbace domacine

                Comment


                • Da je Vidal bio 100% otisao bi dalje Chille, ali nije se moglo sve nadomestiti trcanjem i zalaganjem... nazalost.

                  Comment


                  • Pekerman veceras uradio ono sto sam prizeljkivao, Teo i Dzekson u spicu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakvo smece od napadaca ima Brazil, bruka. I ovaj Scolari je propao, izvodi Freda, uvodi jos goru tarabu, pa bolje 100x Williana da je ubacio i Hulk u centar.
                      Izjednacena borba, na kraju Pinilla najveci gubitnik ovog meca, em je pogodio precku, posle i penal promasi. Dobar Chile, ocekivao sam manje od njih, a vise od Brazila, na kraju je bilo obrnuto.

                      "Jedino neizvesno je, da nece biti izvesnosti" by Aca Stojanovic.


                      Sad ocekujem Kolumbiju da nabije ove, dobro se Pekerman setio da stavi Jacksona u napad, sada ce Teofilo imati bar neku funkciju na terenu, mada je u svakom mecu bio raspad.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment




                      • Cileeee
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • kakav gol kakav momak kakav tim! ma osvajajte bre ovo
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Daj bezi bre majstore iz tog Monaka.
                            sigpic

                            Comment


                            • jebem ti ženo majku, kakav gol
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Ne mozes biti ovako mocan igrac i da igras za jebeni Monako. Dolazi bre u EPL

                                Comment

                                Working...
                                X