Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je prvi put u zivotu da mi je zao Talijana.. Ne mogu da vjerujem kakvim sudijama daju da sude utakmice SP-a, pa bolje bi ja ovo uradio, ne kontam sta njih petorica rade na terenu, u sta gledaju? Sto je najgore, uglavnom ovi sto grijese dolaze van Evrope..
    Ovaj Suarez mi se gadi sve vise i vise, iskreno se nadam da ce nesto biti od spekulacija da prelazi u Barsu ili Real, ne mogu ga ocima vise gledati, taman neka igra dole sa konkurencijom Pepeom, Neymarom, Buskuetsom..

    Comment


    • KOJI JE SKOT OVAJ SUAREZ! Treba mu zabraniti da igra fudbal!

      Comment


      • Ali ko zna kako je na Svajcarce uticao onaj poraz od Francuske. Relativno bi iznenadjenje bilo da Svajcarci ne prodju grupu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • HAHAHAHHA idemo idemo idemo idemo idemo smecari,cigani idemo Brajko idemo

          Henderson > Marchisio
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • [VINE]MtJJarw5H9F[/VINE]

            Vaz li i ovdje pravilo kao u PL, ako vazi on je Mundijal zavrsio.
            sigpic

            Comment


            • Suarez me je naveo da na kraju navijam za Italiju.

              Videcemo sta ce biti, realno Suarez bi trebao da popije kaznu tako da nece igrati do kraja SP bez obzira dokle stigne Urugvaj.

              Comment


              • Kući kalkulanti, loše su proracunali
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kjelini rame. Sprej. Suarez zubi.

                  Resen problem.

                  Glupi sudija.

                  Comment


                  • Suarez... Opet po starom.

                    Sad kad veceras Grcka smrdljivo prodje, pobede Obalu 1-0, Kolumbija ne izgubi od Japana i eto Grka u 1/8 finala.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ja zbog kanibala i navijala za Žabare, al pošto očekujem da ga kazne zauvek, onda mi drago što su plavci ispali...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ali kakvo je smece Suarez,igracko i ljudsko...igracki nece da doda El Matadoru da zabije cist go i rijesi tekmu,a ljudsko ne treba pricati

                        Inace ove godine praksa bila za otvoreno stopalo crveni,mogao je nogu da mu slomi tako da cist crveni...zasluzeno bagra ispala
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Suarez... Opet po starom.

                            Sad kad veceras Grcka smrdljivo prodje, pobede Obalu 1-0, Kolumbija ne izgubi od Japana i eto Grka u 1/8 finala.
                            Je**s mi sve ako tako ne bude
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Markiziju umesto zutog dat crveni, a ovaj kanibalski psiho manijak ujeda ljude i ne dobija nista.
                              Nije on za ljudsko okruzenje, on je za šumu sa zivotinjama. U divljinu BRE!

                              Comment


                              • Markiziov start za crveni, nema sta.Ona zivotinja treba dozivotnu kaznu da dobije.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X