Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opa, malo tenzije

    Prvo promašiše Urusi izglednu šansu a onda i crvendać

    Comment


    • Ja ovde iskreno ne vidim faul ni za zuti ne kapiram sta je video
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Jos jedan retard od sudije...

        Comment


        • Markisio krvnik, stvarno citav mec igraju prljavo.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Kakav smeh SP, neću ja ovo više da geldam, msm na ceo SP.

            Comment


            • Bice zanimlj,sad.Italija zna kako da se odbrani a Urugvaj da napada....Mislim da je bio crveni
              sigpic

              Comment


              • Nije ovo crveni... i to pred sudijom se sve odigralo...

                Comment


                • Смешан бре овај црвени. Могао је да склони ногу али шта сад, мушки се игра бре.

                  Comment


                  • Dajte snimak, ne znam u sta treba da gledam, posle 3 replay-a nije mi jasno, ovaj retard non stop pominje neku nogu koju nije povukao, mislim ako je ovo nesto kao bilo zlokobno onda je urugvaj - engleska trebalo biti zavrseno sa nekih 15ak crvenih
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Zuti je morao, crveni, to je sada sudijska procena, u prvi mah meni se cinilo da nije nista, ali posle skoro otvorenim djonom Marchisio. Ko ce ga znati.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Dajte snimak, ne znam u sta treba da gledam, posle 3 replay-a nije mi jasno, ovaj retard non stop pominje neku nogu koju nije povukao, mislim ako je ovo nesto kao bilo zlokobno onda je urugvaj - engleska trebalo biti zavrseno sa nekih 15ak crvenih
                        Brate za zuti start, gura se juznoamericka ekipa i to je to.
                        sigpic

                        Comment


                        • E ovo je klasa od golmana
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Kasano? Hrabro, ali ne verujem da on moze toliko da drzi loptu
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ides djonom u koleno ni blizu lopte i pred sudijom. Nepotrebno i glupo pri kontrolisanom mecu.

                              Comment


                              • Koliko ovi mucenici ne znaju da napadnu, mada i Brajkulini se dobro brane...

                                Comment

                                Working...
                                X